IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.12.2023
Phenelopsis @ 11.03.2024 11:56

Krivenchy noņēma no trases... Ar Satīnu uz skatuves vairs nebija.

Nenoņēma no trases. Nebija nemaz paredzēts viņam uzstāties tajā priekšnesumā. Arī mēģinājumā viņš nepiedalījās - ir pieejams pat video, kur to var redzēt, bet diemžēl šobrīd man nav pacietības meklēt.
11.03.2024 17:32 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.12.2023
kinderbueno @ 11.03.2024 10:34
Atverot šorīt ziņas, visur tikai Zelta mikrofons. Man šķiet, katru gadu tur ir pārsteigumi, kad kāds apdzēries kunga prātā pasniedz mikrofonu, bet šogad - AK MANS DIEVS. Krivenčī bija pārpūties balto sniedziņu un knapi spēja pakustināt muti runājot, bet Toms Barons ripu iespaidā kratījās uz skatuves un ar vienu roku turēja otru roku, lai kaut cik nokontrolētu sevi. Kas vispār notiek? Cilvēki, kas ir bijuši kompānijās, kur kāds kaut ko lieto, zin kā izpaužās pārdozēšana, jā, arī man ir gadījies būt tādās kompānijās. TV translē šo visu un visi klusē, visiem ir okey, ka tur liela daļa ir pārnarkojušies pirms raidījums ir tikai pusē. Un parastais cilvēks protams skatās un domā kāpēc Tomam viena roka visu laiku raustījās un viņš ar to otru turēja elkoni visas tās minūtes kamēr runāja , cilvēki mīļie, viņš bija saēdies ripas. Es brīnos kā viņu vispār uzlaida uz skatuves! Ar katru gadu visa tā mūzikas pasaule paliek par vienu lielu kaku, par kādu to pataisa paši mūziķi!

Tomam Baronam ir insults pēc pārdzīvota uzbrukuma, ne salietojies narenes. Tā roka viņam vienmēr kratās, paskaties video ar viņu. Viņš viņu vēl nedaudz slēpj vai uzliek uz kājas, lai mazāk kratās un ir pamanāma. Arī pasniegšanas brīdī domāju,ka cilvēks speciāli pieturēja savu roku, lai mazāk citiem ar to piesaistītu uzmanību.
Video vari šeit pačekot (uzgriezt uz 19:45):
?t=1185
Bet Krīvēns kā jau Krīvēns.. kas vēl ir jauns :D Lai pats sev dara pāri, ja grib. Man vairāk aizķēra viņa necienīgā attieksme pret Duļevsku un komentārs "tu mācēsi izlasīt?" pie laureāta paziņošanas😒
11.03.2024 17:23 |
 
Reitings 123
Reģ: 19.01.2024
Bordo @ 11.03.2024 15:49
Kāpēc Nīmane sauļojas pie +4 grādiem? Saulīte silda, bet nu tomēr. Dīvaini.
Kaut kā uzķēru pa TV interviju ar Judža sievu STV. Nepalika labs iespaids. Vai nu ļoti uztraukusies vai melo. Citādi nesaprotu, kā var vispār neskatīties acīs, tikai grīdā.

Kurā radījumā?
11.03.2024 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 17.12.2010
Dzenei vīrs laikam tiešām plāno kļūt par influenceri vai vienkārši sievas fotogrāfu/filmētāju. Interesanti.
Bet IG redzami vairāki tādi pārīši , kas pasaulē darbojas, ceļo, dabū viesnīcas bez maksas. Dzeņiem visas iespējas. Video un bildes ir kvalitatīvas.
11.03.2024 16:52 |
 
Reitings 599
Reģ: 11.08.2022
Broka un seksīgi? 😄 tur nav nekā seksīga, vulgāri un prasti. Fui. Un vēl bērns pa vidu. Galva jāārstē vai arī strādāt jāsāk.
11.03.2024 16:40 |
 
Reitings 64
Reģ: 20.02.2024
chihiro @ 11.03.2024 15:24
Laurai Brokai jānodala sevi kā māte un kā seksuālās veļas un dejas vēstnesi. Tiešām ir ļoti jocīgi, ka seksuāli dejo un aizmugurē bērna pods vai bērna gultiņa. Vai viens storijs apakšveļā, bet nākamais ar bērnu.. Viņai tie seksuālie video izskatās tādi lēti - pat ja nav bērnu lietas fonā, tad dzīvnieku trauciņi, sekcija utt. Kaut tā pati Alise Mičule sen iepriekš dejoja līdzīgām kustībām mājās, bet viņai viss izskatījās gaumīgāk pasniegts.

Tikko pirmo reizi iečekoju šo sievieti IG, jo gribēju redzēt, par ko ir runa un jā...tieši tas KĀ tas tiek pasniegts. Tas, kā tas viss izskatās ir tāpat kā es skatītos kaimiņu Skaidrītes logā, kamēr viņa kaut ko cenšas baigi.
11.03.2024 16:19 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Kāpēc Nīmane sauļojas pie +4 grādiem? Saulīte silda, bet nu tomēr. Dīvaini.
Kaut kā uzķēru pa TV interviju ar Judža sievu STV. Nepalika labs iespaids. Vai nu ļoti uztraukusies vai melo. Citādi nesaprotu, kā var vispār neskatīties acīs, tikai grīdā.
11.03.2024 15:49 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
Broka par zīmīgo sapni 😀
11.03.2024 15:33 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
Laurai Brokai jānodala sevi kā māte un kā seksuālās veļas un dejas vēstnesi. Tiešām ir ļoti jocīgi, ka seksuāli dejo un aizmugurē bērna pods vai bērna gultiņa. Vai viens storijs apakšveļā, bet nākamais ar bērnu.. Viņai tie seksuālie video izskatās tādi lēti - pat ja nav bērnu lietas fonā, tad dzīvnieku trauciņi, sekcija utt. Kaut tā pati Alise Mičule sen iepriekš dejoja līdzīgām kustībām mājās, bet viņai viss izskatījās gaumīgāk pasniegts.
11.03.2024 15:24 |
 
Reitings 4287
Reģ: 09.05.2023
pavasarazieds @ 11.03.2024 12:33

Man nav nekas pret dzivniekiem, bet loti besi ja pec kafenes apmeklejuma man pie drebem ir sunu spalvas.
Nesen kafenee galdinu atbrivoja sieviete ar mazu shpicu un es apsedos pie ta galdina. Mans melnais metelis bija sunu spalvas!!

Nu, bet tieši par to arī runa un sveiciens visām Ķimeņveidīgajām, kuras uzskata, ka viņu suņi ir paši, paši ...un visiem tie ir jāapbrīno un jālaiž savās iestādēs. Nu garām, galīgi garām.
11.03.2024 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 5120
Reģ: 17.09.2009
Bet nopietni - tai Brokai kaut kas ar galvu nav riktīgi un vēl noteikti plus nimfomāne. Vismaz to nabaga bērnu tad nepublicētu. Esmu šokā.
11.03.2024 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 5120
Reģ: 17.09.2009
Claire @ 11.03.2024 09:31
Laurai nepieciešama palīdzība. Kaut ko elso ekrānā, laiza lūpas, kaut ko gorās kā pārgribējusies marta kaķene. Vjek! Nav ne seksīgi, ne pavedinoši
Un nākamajā storijā bērns. Šausmas....
11.03.2024 13:29 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Kapēc santa.lv raksta, ka Vizla ir KP bijusī līgava? Pat ja viņa nebūtu bijusī, viņa nav līgava.
11.03.2024 12:39 |
 
Reitings 487
Reģ: 31.01.2023
aauuu @ 10.03.2024 22:44

Kafejnīcas lielākā daļa ir suņiem draudzīgas, bet tas, ka restorānos nelaiž ar suņiem pilnībā atbalstu. Var Ķimene žēloties, bet nē! Tas ir garām! Es, piemēram, negribu pie blakus galdiņa dzīvniekus, lai arī cik paklausīgi un nealerģiski viņi ir. Galu galā, pēc kā tur izskatītos, ja visi apmeklētāji būtu paņēmuši līdzi savu suni? Nu nē! Dzīvniekam šādās iestādēs nav jābūt.

Man nav nekas pret dzivniekiem, bet loti besi ja pec kafenes apmeklejuma man pie drebem ir sunu spalvas.
Nesen kafenee galdinu atbrivoja sieviete ar mazu shpicu un es apsedos pie ta galdina. Mans melnais metelis bija sunu spalvas!!
11.03.2024 12:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Phenelopsis @ 11.03.2024 11:56

Krivenchy noņēma no trases... Ar Satīnu uz skatuves vairs nebija.

ā, tad viņš bija noņemts no trases, vienkārši tas Bāliņa un Eda vārdi duets standartā končos ir divītī
man gan nav uzfilmēts no TV, bet es brīnos ka vēl pa netu neklejo uzfilmēts video ar Toma raustīšanos
11.03.2024 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 395
Reģ: 29.01.2009
kinderbueno @ 11.03.2024 10:34
Atverot šorīt ziņas, visur tikai Zelta mikrofons. Man šķiet, katru gadu tur ir pārsteigumi, kad kāds apdzēries kunga prātā pasniedz mikrofonu, bet šogad - AK MANS DIEVS. Krivenčī bija pārpūties balto sniedziņu un knapi spēja pakustināt muti runājot, bet Toms Barons ripu iespaidā kratījās uz skatuves un ar vienu roku turēja otru roku, lai kaut cik nokontrolētu sevi. Kas vispār notiek? Cilvēki, kas ir bijuši kompānijās, kur kāds kaut ko lieto, zin kā izpaužās pārdozēšana, jā, arī man ir gadījies būt tādās kompānijās. TV translē šo visu un visi klusē, visiem ir okey, ka tur liela daļa ir pārnarkojušies pirms raidījums ir tikai pusē. Un parastais cilvēks protams skatās un domā kāpēc Tomam viena roka visu laiku raustījās un viņš ar to otru turēja elkoni visas tās minūtes kamēr runāja , cilvēki mīļie, viņš bija saēdies ripas. Es brīnos kā viņu vispār uzlaida uz skatuves! Ar katru gadu visa tā mūzikas pasaule paliek par vienu lielu kaku, par kādu to pataisa paši mūziķi!

Krivenchy noņēma no trases... Ar Satīnu uz skatuves vairs nebija.
11.03.2024 11:56 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.05.2023
kinderbueno @ 11.03.2024 10:34
Atverot šorīt ziņas, visur tikai Zelta mikrofons. Man šķiet, katru gadu tur ir pārsteigumi, kad kāds apdzēries kunga prātā pasniedz mikrofonu, bet šogad - AK MANS DIEVS. Krivenčī bija pārpūties balto sniedziņu un knapi spēja pakustināt muti runājot, bet Toms Barons ripu iespaidā kratījās uz skatuves un ar vienu roku turēja otru roku, lai kaut cik nokontrolētu sevi. Kas vispār notiek? Cilvēki, kas ir bijuši kompānijās, kur kāds kaut ko lieto, zin kā izpaužās pārdozēšana, jā, arī man ir gadījies būt tādās kompānijās. TV translē šo visu un visi klusē, visiem ir okey, ka tur liela daļa ir pārnarkojušies pirms raidījums ir tikai pusē. Un parastais cilvēks protams skatās un domā kāpēc Tomam viena roka visu laiku raustījās un viņš ar to otru turēja elkoni visas tās minūtes kamēr runāja , cilvēki mīļie, viņš bija saēdies ripas. Es brīnos kā viņu vispār uzlaida uz skatuves! Ar katru gadu visa tā mūzikas pasaule paliek par vienu lielu kaku, par kādu to pataisa paši mūziķi!

Hahahha, te viena tikko apgalvoja, ka mūziķiem nav naudas, lai saģērbtos gaumīgi, bet nauda sniedziņam gan atrodas 😄
11.03.2024 11:47 |
 
Reitings 132
Reģ: 18.07.2023
Denisam jau nu gan nekad nav interesējušas sievietes.
11.03.2024 11:36 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
chihiro @ 11.03.2024 10:44

Kur to var redzēt?
Nevienu rakstu par to neatradu. Daudz rakstu par rīkotāju un ka būtu jāveido jauna balvu pasniegšana, jo rīkotāja šo pasākumu ir piesavinājusies sev.

Sākumā ir teikums, atverot ziņas, visur tikai Zelta mikrofons, kā rezultātā es uzrakstīju savas pārdomas par šo pasākumu!
11.03.2024 10:52 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
kinderbueno @ 11.03.2024 10:34
Atverot šorīt ziņas, visur tikai Zelta mikrofons. Man šķiet, katru gadu tur ir pārsteigumi, kad kāds apdzēries kunga prātā pasniedz mikrofonu, bet šogad - AK MANS DIEVS. Krivenčī bija pārpūties balto sniedziņu un knapi spēja pakustināt muti runājot, bet Toms Barons ripu iespaidā kratījās uz skatuves un ar vienu roku turēja otru roku, lai kaut cik nokontrolētu sevi. Kas vispār notiek? Cilvēki, kas ir bijuši kompānijās, kur kāds kaut ko lieto, zin kā izpaužās pārdozēšana, jā, arī man ir gadījies būt tādās kompānijās. TV translē šo visu un visi klusē, visiem ir okey, ka tur liela daļa ir pārnarkojušies pirms raidījums ir tikai pusē. Un parastais cilvēks protams skatās un domā kāpēc Tomam viena roka visu laiku raustījās un viņš ar to otru turēja elkoni visas tās minūtes kamēr runāja , cilvēki mīļie, viņš bija saēdies ripas. Es brīnos kā viņu vispār uzlaida uz skatuves! Ar katru gadu visa tā mūzikas pasaule paliek par vienu lielu kaku, par kādu to pataisa paši mūziķi!

Kur to var redzēt?
Nevienu rakstu par to neatradu. Daudz rakstu par rīkotāju un ka būtu jāveido jauna balvu pasniegšana, jo rīkotāja šo pasākumu ir piesavinājusies sev.
11.03.2024 10:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits