Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepieciesamas idejas

 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2019
Sveiki, es te rakstu pirmo reizi, bet manuprat labakas vietas par so nav.
Man ir meitene, attiecibaas manuprat viss ir daudz maz taa ka tam ir jabut. Stradaju, eju uz zaali, vakaros ja jagatavo tad gatavoju, kartoju maju, spelejos ar berniem. Bet es jutu ka lenam iesakas rutina, to var just, esam par to runajusi, bet es iisti neko ara izdabut nevaru.
Es velos pajautat lastiajiem, vai ir kadas idejas - mazas vai lielas, kaa es savu otru pusiti varetu iepriecinat, likt justies kaa sievietei/draudzenei/mammai. Es negribu tiesi prasit vinai ko tu gribi, bet taa lai arii nedaudz parsteigums butu.
Lietas kas jau laicigi atkriit - es diezgan regulari perku pukes, visadus mazus parsteigumus ka piemeram dazadas sokoladites soma paslepju, noperku viskaut ko interesantu - nopirku mega teddy bear laicinu atpakal kas gandriz tik liels ka vina pati.
Liels paldies jau ieprieks!
28.10.2019 15:14 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pāris dienas izturies ļoti vēsi un, tad pēkšņi meties virsū un nodarbojies ar kaislīgu seksu.
Domāju, ka viņai būs ļoti liels pārsteigums ??
28.10.2019 15:25 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Manuprāt tas ir ļoti atkarīgs no katras sievietes. Tev ir jāzin mazas nianses, lietas par kurām viņa ir runājusi ka vēlētos, kad teikusi "cik būtu forši ja tā varētu". Sievietes ļoti novērtē, ja mēs vīrieši atceramies visādus nieciņus, un reizēm pat saprotam ko viņas vēlas "no pusvārda", jo reizēm sievietes pat nepasaka līdz galam, domājot ka tam nav jēgas, ka tas nepiepildīsies.
Saraksti uz mazām lapiņām visus iemeslus kādēļ viņu mīli, kādēļ viņu novērtē kā sievieti, kā māti, kā cilvēku. Izlīmē tās lapiņas pa visu māju. Ideāli, ja atrodi veikalā lapiņas ar sirds formu. Daudz mazas smaržīgās svecītes pa visu mājum, tā lai gaismas nebūtū vairs vajadzīgas un rastos romantiska atmosfēra. Izveido tādu kā maršrutu ar lapiņām un svecītēm lidz piemēram Jūsu gultai, kur uz gultas no rož-lapiņām vari izveidot sirdi, un pa vidu kādu īpašu dāvanu, vai kartiņu piemēram ar aicinājumu sekot Tev, nezinot kur...un tad vari aizvest piemēram uz kādu iepriekš rezervētu restorānu (romantisku vietu netrūkst Rīgā, tikai iepriekš jāzervē).
28.10.2019 15:28 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Vēl var arī restorāna vietā piemēram romantiski sagatot vannu (ja ir), ar daudz putām, šampanieti, zemenēm/vīnogām.
28.10.2019 15:29 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2019
Liels paldies par jusu idejam, ja kads vel velas kaut ko ierosinat, ludzu
28.10.2019 15:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Lietas kas jau laicigi atkriit - es diezgan regulari perku pukes, visadus mazus parsteigumus ka piemeram dazadas sokoladites soma paslepju

Neizlutināsi ? Tā jau ar laiku būs grūtāk un grūtāk pārsteigt.
Iet pavakariņot. aizbraukt kaut kur. Nodot bērnus kādam lai pieskata un uztaisīt vakariņas sveču gaismā un romantiku.
28.10.2019 15:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2019
Kiskismau @ 28.10.2019 15:55

Neizlutināsi ? Tā jau ar laiku būs grūtāk un grūtāk pārsteigt.
Iet pavakariņot. aizbraukt kaut kur. Nodot bērnus kādam lai pieskata un uztaisīt vakariņas sveču gaismā un romantiku.

Doma shim postam bija nevis ko nakoso nopirkt - masinu, dimanta gredzenu utt? - nee
Vairak domats kaa no pieredzes kadam patika ka kaut kads parsteigums bija (ne obligati kaut kas dargs)
28.10.2019 16:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Zini kā, no labumiem arī var dibens aizlipt, tāpēc par daudz censties arī neieteiktu.
28.10.2019 16:10 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Tas ir normāli cilvēki nav monogāmi, vīrieši jo īpaši, tas ir pēc dabas/instinktos, to nevar apmānīt ar releģiju/precēšanos/uzskatiem utml. Vai nu samierinies vai meklē citu.
28.10.2019 16:16 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Black Jack @ 28.10.2019 16:05

Doma shim postam bija nevis ko nakoso nopirkt - masinu, dimanta gredzenu utt? - nee
Vairak domats kaa no pieredzes kadam patika ka kaut kads parsteigums bija (ne obligati kaut kas dargs)

Nu, šis jau atkal ir jautājums, uz kuru atbildes būs tīri individuālajā gaume balstītas.
Mani vienmēr var iepriecināt ar vakariņām labā restorānā, kādu aktīvās atpūtas pasākumu, kur var mazliet adrenalīnu noķert vai vienkārši dabā pabūt, galu galā - ar vienkārši piedāvājumu (un darbību) apmaksāt kādu skaistumpirkumu (vienalga - kleitu, kādu dārgu, sen kārotu krēmu, smaržām u.t.t.); Taja pašā laikā es šķībi skatītos uz tādiem salkaniem uzmanības apliecinājumiem kā RL ieteiktie sirsniņlapiņu, svecīšu pasākumi - tas arī nebūs pasākums, kas derēs katrai un liks "sirdij pukstēt straujāk". Un vēl kas - nu taču reāli atslābsti! Izskatās, ka tik tālu jau esi aizgājis lutināšanas un apčubināšanas pasākumos, ka pats jau to uztver kā pienākumu, savukārt sieva - kā pasu par sevi saprotamu lietu. Un, ja tas brīdis vēl nav iestājies, tad iestāsies, ka būs arvien grūtāk un grūtak pārsteigt...
28.10.2019 16:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Aether @ 28.10.2019 16:40

Nu, šis jau atkal ir jautājums, uz kuru atbildes būs tīri individuālajā gaume balstītas.
Mani vienmēr var iepriecināt ar vakariņām labā restorānā, kādu aktīvās atpūtas pasākumu, kur var mazliet adrenalīnu noķert vai vienkārši dabā pabūt, galu galā - ar vienkārši piedāvājumu (un darbību) apmaksāt kādu skaistumpirkumu (vienalga - kleitu, kādu dārgu, sen kārotu krēmu, smaržām u.t.t.); Taja pašā laikā es šķībi skatītos uz tādiem salkaniem uzmanības apliecinājumiem kā RL ieteiktie sirsniņlapiņu, svecīšu pasākumi - tas arī nebūs pasākums, kas derēs katrai un liks "sirdij pukstēt straujāk". Un vēl kas - nu taču reāli atslābsti! Izskatās, ka tik tālu jau esi aizgājis lutināšanas un apčubināšanas pasākumos, ka pats jau to uztver kā pienākumu, savukārt sieva - kā pasu par sevi saprotamu lietu. Un, ja tas brīdis vēl nav iestājies, tad iestāsies, ka būs arvien grūtāk un grūtak pārsteigt...

Salkani tas neapšaubāmi ir, bet ņem vērā ka ir arī sievieties kuras tieši ko tādu vēlas, un tā nu sanāk, ka tādas man gadījušās vienmēr ir. Kas var vienai derēt, tas citai pilnībā nē. Kā jau ar visu dzīvē. :)
Tēmas autoram jau pašam jāsaprot, kas tuvāks savai situācijai no sniegtajiem ieteikumiem.
28.10.2019 16:48 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Man liekas, ka ir stulbi 1x mēnesī iet uz restorānu, kīno, teātri tikai tāpēc, lai nebūtu rutīna. Tas ir kā ķeksīša pasākums
Lai nebūtu rutīna ir jānotiek random, negaidītām lietām jums abiem, nevis sarunāji, izdomāji, aizgāji.
Tas varētu būt jebkas, ko jūs varat izdomāt 5min laikā un izdarīt.
Rutīna nepazudīs no teddy bear lāča, šokolādes un restorāna?Vismaz man tas būtu tāds meh.
Drīzāk patiktu random vakara kross, random 21.50 skriet uz veikalu pēc kaut kā garšīga, pēkšņi izdomātu iet uz kīno utt,nevis plānot, taisīt. Baigā māksla. Man tiešām būtu meh un nekāds lācis vai restorāns nesagādātu daudzveidību attiecībās. Tur tas joks.
28.10.2019 19:47 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Visa tā romantika, vannas, zemenes, šokolādes atgādina kaut kādu neīstu filmu. Būsim reāli. Tas ir forši, bet tad, kad tas notiek katru mēnesi utt, tam zūd jēga.
Tieši spontānas lietas var daudzveidot lietas.
28.10.2019 19:51 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
varbuut vari iistenot kaadu no shiim idejaam:
Aizvest uz juuru piknikaa un skatiitites saulrietu
Izbraukt pa pilseetu ar ritenjiem (kuri vareetu arii buut iireeti, ja pashiem nav)
Aizsuuti draudzeni uz spa kur jau ieprieksh esi samaksaajis par masaazju vai kaut ko citu
Escape room
Pavaarmaakslas klase kur vareetu iemaaciitires kaa pagatavot kaut ko jaunu
Apmekleet paint and sip klasi
Uzaiciniet draugus uz galda speelju & viina vakaru
28.10.2019 20:27 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Palmiņa ++
28.10.2019 20:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits