Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

adrenalinetan un citi solāriji

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Sveikas meitenes,
Sākšu ar to, ka zinu, solāriji ir kaitīgi, var izraisīt ādas vēzi u.tt
Bet gribēju pacepties un pajautāt Jūsu viedokli un atsaukmes par solāriju studijām Rīgā.
Pati kādu laiku eju uz adrenalinetan, likās glauna studija..
Okey, apkalpošana ir laba, meitenes jaukas..
Bet, čeks man nekad netiek iedots, cik esmu pirkusi abonamentus, cik pa vienai reizei.. NEKAD!!
* tagad viņiem ir akcija • katram klientam pienākas pēcsauļošanās krēms bez maksas. (visu oktobri)
man no reizēm četrām krēms ir iedots vienu reizi. Aiz manis nāca meitene, kurai arī neiedeva krēmu.
* Ejot uz solāriju ap divpadsmitiem, šķiet, kad lampas nav iesilušas? Guļu un salstu..
+ sāku šaubīties vai lampas tiek mainītas regulāri.
Itkā arī nav viens no lētākamiem solārijiem
Kādas Jums atsauksmes par adrenalinetan vai citām studijām?
Gribētu Jūsu stāstus paklausīties.
27.10.2019 21:55 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tāda opcija kā pašai pajautāt čeku vai to krēmu nav?
27.10.2019 22:22 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Eju uz Itan Studio pašā centrā. Viņiem darba dienās līdz 12:00 jebkurš solārijs līdz 12min ir 5 euro. Ieteica nopirkt abonementu,sanāk vēl izdevīgāk. Par to salšanu - kad no rīta atnācu,vienreiz arī nosalu,uzjautāju meitenēm kāpēc tā,arī uzreiz bija doma par to,ka lampas vecas un nesilda vairs. Kā man paskaidroja,no rītiem nevajag brīnīties,ja solārijs ir vēss,no rītiem cilvēku nav tik daudz un tāpēc solārijs nav pat uzsilis,neviens viņā nav bijis. Par adrenalinu gan neko labu nevaru teikt,esmu tur vienu reizi bijusi un tik sliktu iespaidu atstāja,ka vairs nav vēlmes atgriezties. Par citām studijām komentēt nevaru,neesmu bijusi :D man galvenais,lai tuvu Origo
27.10.2019 22:27 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
es kādreiz arī gāju uz adrenaline tan.
tagad uz itan. sanāk izdevīgāk gan vietas ziņā, gan cenas.
Ar isic vispār 3dienās 50% atlaide:)
un man atkal nepatīk, kas solārijā ir karsti, itanā baigi nevaru vēsāku dabūt :(
28.10.2019 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits