Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājumi par problēmām ilgtermiņa attiecībās - kā izveidot ilgtermiņa attiecības?

 
Autorizēts lietotājsEkspertsModerators
Reitings 173
Reģ: 15.04.2019
Uz jautājumiem atbild astrologs Modris Kalnciems.
Vairāk par Modri Kalnciemu lasi Dieviete.lv intervijā - https://dieviete.lv/zinas/201002-saruna-ar-astrologu-modri-kalnciemu-kad-mes-esam-milestiba-ar-sevi-mes-esam-paspietiekami/
24.10.2019 14:00 |
 
Autorizēts lietotājsEksperts
Reitings 6
Reģ: 29.04.2019
Sveiki! Jā, izveidot ilgtermiņa attiecības nav viegli un reizēm pat neiespējami, jo... mēs nezinām un nepazīstam pat sevi. Man dzīvē arī bija izveidojusies situācija, kad iestājās stagnācija un bez papildus zināšanām neizdevās to uzlabot. Esmu ļoti pateicīgs, ka iepazinos ar astroloģiju, numeroloģiju un citām senām zināšanām, kuras pavēra apvārsni un ļāva izdarīt savādākas izvēles, lai dzīvotu harmonijā ar sevi un apkārtējiem. Tagad jau vairākus gadus konsultēju un attiecību tēma ir viena no TOP dzīves sfērām, kuru daudzi vēlas uzlabot. Tas ir iespējams, bet tabletes man nav. Man ir Tavs horoskops un Tev ir vēlēšanās darīt, tad viss izdodas! Priekā! ?
24.10.2019 18:26 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Man neizdodas izveidot ilgstošas attiecības. Jau kuro reizi notiek šāds scenārijs - puisis izrāda uzmanību un mājienus, ka vēlas veidot ko nopietnu, izturos labvēlīgi, mēģinu nesasteigt, bet,protams, izrādu arī savu vēlmi. paiet apmēram mēnesis un pēkšņi - nē es tomēr neesmu gatavs nopietnām attiecībām. Liekas nu labi gadījās, bet man tas atkārtojas atkal un atkal..
Dz. dati 10.11.1986
24.10.2019 18:35 |
 
Autorizēts lietotājsEksperts
Reitings 6
Reģ: 29.04.2019
mila321 - Te jāskatās ir kā Jūs iepazīstaties? Kāds ir nolūks? Kā veidojas attiecības? Termiņš kādā Jūs vēlaties, lai iepazīšanās pārietu nopietnās attiecībās, jeb, kad Jūs vēlaties, lai Jūs bildinātu? Utt.? Manuprāt, ka mēnesis attiecībās no vīriešu skata punkta ir "easy" sekss un nekādas attiecības nav bijušas padomā no pirmās tuvības. Ja tā atkārtojas, tad jāpaskatās, kas atkārtojas ar iepazīšanos modeli un attiecību sākumu.
24.10.2019 19:41 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Žēl ka sievietes negrib seksu, tā kā to grib vīrieši...
Manuprāt sieviete grib attiecības (nopietnas) lai atvieglotu sev dzīvi pamatā. Man atkal attiecības sarežģī manu ikdienu, liek iespringt, utml.
24.10.2019 20:24 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Nē, tas nav gadījums tikai seksu un viss :) Kad ir bijuši tāda veida vīrieši, to varu atšķirt un atkarībā no tā brīža situācijas un pašas vēlmēm, vai nu ielaidies ar tādu mērķi tikai izklaidei vai dodies tālāk.
Runāju par tādām situācijām, kad vīrieši patiešam ir noskaņoti nopietni, par to liecina sarunas un rīcība. Mājieni par nākotni, dzivošanu kopā, kādām kopīgām aktivitātēm. Kā arī iepazīstināšana ar mammu, berniem, draugiem(ne viens ar visiem, bet nu tas pa 3-4viriešiem). Tas manī raisīja uzticību, ka šoreiz būs labi. Bet tad pēkšņi kaut kas notiek un vīrietis nobīstas. Vai no tā, ka pats sasteidzis vai man kāds lāsts.. es nesaprotu.
Vai astrologija spej palidzet, izskaidrot?
24.10.2019 20:30 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
MGT.. nav tā, ka negrib! Tas kā vēl pietrūkst, kad esi single :D
24.10.2019 20:34 |
 
Autorizēts lietotājsEksperts
Reitings 6
Reģ: 29.04.2019
MGTOW101 @ 24.10.2019 20:24
Žēl ka sievietes negrib seksu, tā kā to grib vīrieši...
Manuprāt sieviete grib attiecības (nopietnas) lai atvieglotu sev dzīvi pamatā. Man atkal attiecības sarežģī manu ikdienu, liek iespringt, utml.

Mjā, žēl gan, bet tā pārsvarā ir. :)
24.10.2019 21:58 |
 
Autorizēts lietotājsEksperts
Reitings 6
Reģ: 29.04.2019
Domāju, ka horoskops un saruna varētu atklāt kādu cēloni. Kas meklē, tas atrod. :)
24.10.2019 22:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits