Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Deguna operācija

 
Reitings 1
Reģ: 24.10.2019
Sveiki,
Vēlos drīzumā veikt deguna plastisko operāciju. Šobrīd esmu izvēles priekšā starp Dr. Kremņevu un Dr. J. Ģīli.
Palūdzu, vai nevar nosūtīt bildes ar iepriekšeju operāciju rezultàtiem (protams, bez sejas atklāšanas), bet abi ārsti noteica, ka to var izdarīt tikai konsultācijas dienā. Tā kā nedzīvoju Latvijā, konsultācija būtu vienu dienu pirms operācijas, bet abas klīnikas lūdz iemaksāt drošības maksu.
Kā pareizāk rīkoties? Diemžēl, man nav iespējas aizbraukt uz Latviju tikai uz konsultācijām, un tad braukt atpakaļ vēlreiz uz operāciju.
Varbūt kādai šeit ir personīga pieredze ar rinoplastiju Latvijā?
Liels paldies!
24.10.2019 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
nedomaaaju, ka tev veiks operaaciju bez konsultaacijas..
24.10.2019 17:40 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Lai gan nav tas pa tēmu bet kad grib likt kroņus vai implantus, ir arī jābūt konsultācijai, lai paskaidrotu procesu un kas Tev būtu piemērotākais. Man nekad nav neviena klīnika teikusi ka var visu uzreiz vienā dienā. Bija iespēja arī foto aizsūtīt, bet to retais tikai piedāvā.
24.10.2019 18:44 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es zinu, ka taisot krūtis ir tāda iespēja. Ārzemniecēm nāca pretī un konsultācija ar operāciju bija vai nu vienā dienā vai arī ar dienu starpā.
24.10.2019 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits