Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzticība = vienaldzība?

 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Sveiki!
Vēlējos Jums pajautāt, kā izskatās no sieviešu puses šī situācija.
Mana sieviete ir cilvēks, kas nemēdz doties uz klubiem vai citām līdzīgām izklaides vietām, es biju nesen ar viņu par to vienkārši kaut kā vispārīgi runājis par to tēmu. Un viņa sāka teikt ka, ja viņa ietu, tad es taču nervozētu un pārdzīvotu. Uz ko es atbildēju ka ne jau tik traki, ka protams mani uztrauc ka viss lai viss būtu kārtībā, un lai nebūtu kādi apdzērušies vīrieši kuri nemāk sevi kontrolēt un tā, bet ka viņai pinībā uzticos, un ka mierīgi var doties un izbaudīt atpūtu kopā ar draudzeni, ka var arī padejot ar kādu, ja vēlas un es pilnībā uzticos un zinu ka nav jāreizējās par krāpšanu un tādām lietām.
Uz šo manu atbildi viņa uzsprāga, sakot ka tas nozīmē ka man ir pilnīgi vienalga par viņu un viņa varot darīt pilnīgi jebko ar jebkuru vīrieti un mani tas neskar.
Īsti nevarēju saprast šo visu, ir bijis pagātnē ka ļoti lielas uzticības nebija ar partneri, un šad tad aizdomājos par to vai viņa tiešām ir uzticīga, tagad savukārt man nav ne mazāko šaubu ar esošo parteri, savukārt viņu galīgi tas neapmierina. Teica ka es ticu ka viņa neko nedarītu, bet noteikti vienmēr prātotu visādas varbūtības par to, kas varētu iespējams notikt un cik patiesa varētu būt viņas stāstītā versija par pavadīto nakti klubā. Man savukārt tādu domu nav, jo ja pilnībā uzticos, tad man nerodās nekādas šaubas vai variācijas par no kas ir bijis vai nē.
Vai arī Jums liekas ka pilnīga uzticēšanās otrā cilvēkā ir vienāda ar vienaldzību pret to cilvēku?
Vai varētu būt tā, ka iespējams viņai nav tāda uzticība, tādēļ viņai nav izprotama mana attieksme?
Paldies jau iepriekš.
19.10.2019 23:55 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Man šķiet, ka te spēlē lomu katra individuālie uzskati, kas ir pieļaujams attiecobās un kas nē. Izskatās, ka viņasprāt normāls vīrietis nelaidīs savu sievieti vienu uz klubu, citiem tas ir pieņemami.
Arī ir dažādi uzskati par to, ko cilvēki parasti dara klubos :D
20.10.2019 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Copy paste story of my life?
Man neuzticās un mēdz mani čekot, kamēr es to nedaru.
No sava skatu punkta es neteiktu, ka šī uzticēšanās ir vienāda ar vienaldzību, noteikti ne. Vnk cilvēki un to uztveres ir dažādas, iepsējams , pagātnes pieredzes utt.
Man nav vienalga, bet man reāli riebtos čekot otru, jo nu nav tā jādara,tā ir tik riebīga sajūta, ka tev neuzticās,pincipā padara tevi jau par vanīgu. Vaktēt , smadzeņot variācijas, vai periodiski čekot otru tas nav manā dabā, otrākrt, esmu tam par slinku?
20.10.2019 00:14 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ir cilvēki kuriem patīk tāda greizsirdība kā no meksikāņu seriāliem un domā ka tā ir mīlestība un attiecības.
Manuprāt tas ir lieki un stulbi. Tās tad vairs nav attiecības, bet kontrole.
20.10.2019 08:00 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Bet kamā šeit ir problēma? Ja negrib iet uz klubiem neiet!
Sastapt kādu ar ko krāpt arī var veikalā vai ar kolēģi no darba utt.
Viņai ir savādāki uzskati un ja jau esi izvēlējies šādu sievieti ar šādiem uzskatiem, tad pieņem to.
20.10.2019 09:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Droši vien viņas vidē ir pieņemts šādi vaktēt sievietes.
20.10.2019 10:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ja negrib iet uz klubiem, laineiet!
20.10.2019 12:37 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
bigsister @ 20.10.2019 12:37
Ja negrib iet uz klubiem, laineiet!

Viņa jau nemaz netaisās to darīt. Te viss bija tikai teorētiski.
Vēl viens teorētisks stāsts ir par to ko viņa nevēlas bērnus (jau tāds ir), bet uzzinot ka es arī nevēlos (pagaidām), tas viņai lika uzprāgt, jo viņa uzskata - ja vīrietis nevēlas bērnu no savas sievieties, tad nespēj ar viņu saskatīt pilnīgu laimi/mīlestību, nesaskata viņā savu īsto. Viņas teikums "Tu vēlies visu, izņemot pašu svarīgāko pāra dzīvē", pat ja, atkārtoti teikusi ka bērnus noteikti vairs pati nevēlas.
Vai tam ir loģika, pieprasīt no otra to ko pati nevēlies, bet tāpat gribi, lai otrs to vēlas?
20.10.2019 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vai tam ir loģika, pieprasīt no otra to ko pati nevēlies, bet tāpat gribi, lai otrs to vēlas?

Pārrāvums loģikas ķēdē, iespējams, ka skuķis īsti nezina ko grib vai negirb.
20.10.2019 17:53 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Tavas druškas vārdos loģikas nav nekādas. ?
Meitene izskatās pati meklē problēmas, kur tās nav. Vai labāk būtu ja tu vaktētu viņas telefonu, apģērbu, somas, visu laiku izjautāt-arī slikti. Pateiktu, ka gribi 3 bērnus-arī slikti, ko tad viņa tev kāda kalpone, kas pēc tam visu darīs, kamēr esi darbā. Loģika 0. ? Izskatās, ka meitenei prātā zili zaļas debesis, ir jauna vai vienkārši tāds stulbums, ka viss, ko tu saki, ir slikti..
Reti kurš vecis mūsdienās var uzticēties savai meitenei un tas ir apsveicami. Negribi bērnus? Nu un? Lidz 25 reti, kas domā par bērniem ja vien jums nav 35.
Meitene 100% nezin ko grib, ka tikai drāmu uztaisīt un pēc tevis teiktā viņa neizskatās apdomīgs jeb gudrs cilvēks. Ka tikai pateikt, ka viss slikti. ???
20.10.2019 23:33 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nu sviests. No sērijas - pati/pats izdomāja un apvainojās. Tiešām jums nav labāku tematu, par ko runāt?
21.10.2019 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Tiešām izskatās, ka dāmai patīk sacepties tāpat vien. Piekrītu Ketijas viedoklim par to, ka pati izdomāja, pati apvainojās.
21.10.2019 10:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Prieks dzirdēt ka citām sievietēm tas viss nelikās loģiski, jo sāka likties ka pats varbūt esmu tik ļoti nesaprotošs un sagājis sviestā. :D Labākais ir tas, ka viņa mani absolūti uzskata par savu mūža mīlestību, īsto un vienīgo. Bet visa šī rīcība mani vairāk atbaida, nevis piesaista.
21.10.2019 10:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ketija123 @ 21.10.2019 00:51
Nu sviests. No sērijas - pati/pats izdomāja un apvainojās. Tiešām jums nav labāku tematu, par ko runāt?
Es arī par šo pašu..cimperlīga sieviete, kurai neizpatikt.
21.10.2019 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Iespējams viņa ir diezgan jauna un vēl gribās to drāmiņu utt., līdz ar to viņas vārdi nesaskan ar viņas patiesajām domām.
21.10.2019 12:30 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
andie @ 21.10.2019 12:30
Iespējams viņa ir diezgan jauna un vēl gribās to drāmiņu utt., līdz ar to viņas vārdi nesaskan ar viņas patiesajām domām.

30 gadi būs tūlīt novembrī. Nav noteikti pirmās attiecības, gluži pretēji, pēc viņas stāstītā, gājusi cauri daudziem "sūdiem".
21.10.2019 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Okei,viņa ir diezgan vecāka par manis domāto amplitūdu vecuma.
Nu tad vienkārši GRIBĀS drāmiņu.?
Nu kā,jūs, vīrieši nesaprotat,ka ir sievietes kurām gribās drāmiņu un bēdiņu, lai dzīve jautrāka.
21.10.2019 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ir jau lieta tāda,ka visas tās attiecības atstāj zināmu "bagāžu" turpmākā dzīvē un attiecībās katrs ielec ar savu "bagāžu". Šajā momentā jūs viens otru vnk līdz galam nesparotat, jo uz šo sitāciju katrs skatās no savas perspektīvas. Ir baigi grūti paskatīties uz visu ar svaigu skatu,iespējams iztrūkst komunikācija kādā pusē, kaut kas netiek izteikts, noklusēts. Iespējams iztrūkst šo sarunu par visu un neko, domu apmaiņas n'stuff,šī visa bieži iztrūkst,tas nav nekas neparasts, bet šo apmaiņu ir diezgan grūti panākt.
21.10.2019 12:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
andie @ 21.10.2019 12:54
Ir jau lieta tāda,ka visas tās attiecības atstāj zināmu "bagāžu" turpmākā dzīvē un attiecībās katrs ielec ar savu "bagāžu". Šajā momentā jūs viens otru vnk līdz galam nesparotat, jo uz šo sitāciju katrs skatās no savas perspektīvas. Ir baigi grūti paskatīties uz visu ar svaigu skatu,iespējams iztrūkst komunikācija kādā pusē, kaut kas netiek izteikts, noklusēts. Iespējams iztrūkst šo sarunu par visu un neko, domu apmaiņas n'stuff,šī visa bieži iztrūkst,tas nav nekas neparasts, bet šo apmaiņu ir diezgan grūti panākt.

Ļoti iespējams ka ir taisnība par to. Lieta tāda ka bieži vien kad izsakos par daudzām vispārīgam tēmam viņa visā saskata ko personīgu, visur atrod to drāmiņu, pat ja es vispār runāju par vispārīgiem cilvēces ieradumiem, vajadzībām. Un vēl sapratu to, ka jebkura mazākā kritika ir pilnīgi nepieņemama viņai, man atkal kritiku vajag, jo es ar sevi strādāju, lai padarītu sevi par pilnvērtīgāku cilvēku, un mēģinu sevi "pieslīpēt".
Man vienmēr ir licies ka uzklausīt citu viedokli, spēt saskatīt atšķirīgu skatu punktu ir ļoti interesanti un aizraujoši, un arī visnotaļ pamācoši bieži vien. Bet te izskatās manuprāt, ka viņas uzskati ir vienīgais "pareizais" veids kā domāt un izturēties.
Regulāra apvainošanās, pārspīlēti liela uzmanības vajadzība (un ticiet man, neesmu tas kurš to nedotu)...ja neesmu Whatsappā ko rakstījis kādu stundu, tad vairs viņu nemīlu, apmēram tā. Ja pavadu laiku ar draugiem vai citiem cilvēkiem, tad viņas prāt man ir regulāri tāpat jāraksta, kas man liekas visai nepieklājīgi un necienīgi pret tiem cilvēkiem ar kuriem tobrīd esmu, bet viņas atbilde ir "tad Tev viņi ir svarīgāki par mani". Ja atnākot pēc darba tiek arī informēta par to ka nomazgāšos, pagatovošu sev vakariņas un tad uzrakstīšu vēlāk, tad tas tiek uzskatīts kā "komunikācijas pārtraukšana" no manas puses, lai gan man jau šķiet ka ir tikai normāli ka es nevaru un ka man nav ko teikt visu laiku. Savukārt brīdī kad stāstu kā esmu pavadijis savu dienu (jo nedzīvojam vienmēr kopā), tad atbilde ir "un ko man tagad darīt? Nu ej un dari tālāk to kas Tev jādara".
21.10.2019 15:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
ja neesmu Whatsappā ko rakstījis kādu stundu, tad vairs viņu nemīlu, apmēram tā. Ja pavadu laiku ar draugiem vai citiem cilvēkiem, tad viņas prāt man ir regulāri tāpat jāraksta, kas man liekas visai nepieklājīgi un necienīgi pret tiem cilvēkiem ar kuriem tobrīd esmu, bet viņas atbilde ir "tad Tev viņi ir svarīgāki par mani".

Bēdz! Bēdz kamēr vēl vari. Šis viss atgādina sievieti, kurai galvā vēl ir tīņu gadi un vajag konstantu uzmanību. Atradīsi labāku-gan tādu kura var būt patstāvīga, gan tādu ar kuru var diskutēt un nedabūt pretī strīdus.
21.10.2019 16:09 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Kiskismau @ 21.10.2019 16:09

Bēdz! Bēdz kamēr vēl vari. Šis viss atgādina sievieti, kurai galvā vēl ir tīņu gadi un vajag konstantu uzmanību. Atradīsi labāku-gan tādu kura var būt patstāvīga, gan tādu ar kuru var diskutēt un nedabūt pretī strīdus.

Mans instinkts man arī saka ka jābēg būtu, tikai grūti ar to visu ir tādēļ, ka ar šo cilvēku ir izveidojies emocionāls kontakts kāds līdz šim nekad nebija bijis ne man, ne viņai, arī intīmā dzīve ir kā visu sapņu piepildījums, bet tomēr laikam ar to nepietiek. Likās ka man ir zema latiņa uz sievietēm, bet sāku domāt ka tā īsti nav, vai arī tomēr tas viss vēl iekļaujās "pamatvērtībās"...?!
21.10.2019 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!