Izbeigt attiecības, ka mīli cilvēku

 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Sveiki, vēlos padalīties ar savu sāpi, varbūt kādai ir lidzigi gadījies, ir tā, ka ļoti mīlu savu otru pusīti, bet dēļ attāluma saprotu, ka mēs neesam radīti kopā, jo iespēja tikties ir tik niecīga, un strīdēties ar dēļ ta visa sākuši esam daudz, vnk atsvešinamies.
Pastāstīšu situāciju, kad abi iepazināmies, mēs lieliski sapratāmies un jutu, ka tas ir mans cilvēks, gribu no viņa bērnus, utt. Tiešām cilvēks lielisks. Bet tad pēc gada viņam bija jādodas uz Kanādu, strādāt, bet man šeit ir labs darbs , kuru pazaudēt nevēlos, ka arī skola. Tā nu mēs kka nocīnījamies, un vasara uz menesi varējām būt kārtīgi kopā, bet tad atkal viņam bija jābrauc, jo tas ko vins dara tur, ir arī viņa sapņa darbs, un šeit mēs ieejam krustceles. Ka abi mīlam viens otru, bet dēļ attāluma un situācijas nevaram būt kopā. Esam abi sapratusi ka laikam jāiet savs ceļš, bet es viņu ļoti mīlu, ka tas ir iespējams izdarīt. Noteikti , kādai no jums arī ir bijusi līdzīga situācija, ka cilvēku ļoti mīli, bet dēļ dzīves stila un ritma, jūs nevarat būt kopā.
Padalaties, varbūt palīdzēs kāds jūsu padoms.
18.10.2019 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Nu es nezinu, viss atkarīgs, cik Tev ļoti svarīga ir ģimene, draugi apkārt. Es nedomājot esmu aizbraukusi uz Dāniju pie džeka savos 23 gados, bet tas ir stundas brauciens ar lidmašīnu un 20h ar mašīnu un tajā brīdī man vispār nebija, ko zaudēt, studijas biju pabeigusi un īsti foršs darbs LV tad nebija. Tu pati savā sirdī vari tikai pateikt, vai esi tam gatava vai neesi. Braukāšana apkārt, bez savas vietiņas konkrētas, nebūtu priekš manis, bet nu jau man ir 30, varbūt 24 domātu savādāk.
21.10.2019 16:02 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man gan šķiet, ka esi tās attiecības arī mazliet par daudz idealizējusi. Tā notiek un tas ir pilnīgi normāli idealizēt to, kas nav aizsniedzams. Nerunājot par izmantotām vai neizmantotām iespējām pasaulē, bet par pašām attiecībām. Pieņemsim (tikai pieņemsim), ka Tu pārcelies pie viņa uz Kanādu, sākat dzīvot kopā. Vai Tu būtu gatava tam, ka arī Tavam vīrietim ir sliktā garastāvokļa dienas? Ka dzīve ieies rutīnā un nebūs Tev vairs no viņa tika daudz uzmanības visu laiku? Ka jūs abi reizēm strīdēsieties? Jūs līdz šim esat dzīvojuši tādā kā randiņu periodā. Jūs satiekaties, ir eiforija par būšanu kopā, ir vēlme sevi otram parādīt no vislabākā skatu punkta. Bet nevienas attiecības nav ideālas. Vai Tu to varētu pieņemt? Vai pārdzīvotu, ka, sākot kopdzīvi, attiecības palika sliktākas? Atbildi sev nevis forumā.
Pati uzskatu, ka nav vienas ideālās otrās puses. Ir tikai cilvēki, ar kuriem ir " dzirkstele" (un tādi pasaulē ir ne viens vien) un tad nu izvēlies vienu variantu un ar to arī dzīvo. Un arī pati esmu tikusi pāri jaunības "lielajai mīlai". Pēc gadiem nevarēju saprast, kas gan mani šajā cilvēkā uzrunāja.
21.10.2019 22:58 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Jaunībā nav vērts, 24 gados vēl ir pārāk liela normālu vīriešu izvēle.
22.10.2019 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits