Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rēķini

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Sveikas. Ar savu ,,puisi'' dzīvoju kopā pus gadu. Viņš ne reizi nav samaksājis ne par dzīvokli, ne komunālos, ne par televīziju.. Pat nav piedāvājies. Vairākas reizes esmu teikusi, ka man ir grūti, es tomēr nepelnu tūkstošus, un pa dziivokli īres cena vien ir 400,nerunājot par pārējo. Katru mēnesi kredītos, ko pirms laika esmu ņēmusi, arii aiziet pa 150 eiro, bet par to,ka man ir kredīti, neesmu teikusi, jo zinot viņu, tas aizpeldētu līdz viņa draugiem, ko es protams nevēlos. Jautājums ir tikai viens, kaapeec no viņa puses taada bezatbildība pret mani, pat situācijā, kad mani apzog... Man tika nozaudeets maks ar naudu un kredītkarti, kas ir pikstinamaa. No kredītkartes izzagts naudas summa ap 170, ko konstateeju jau par veelu, kad noblokeju karti.. Teorētiski, tas visa nauda bija dzīvoklim, protams, dienu sēžu raudu, saku viņam, ka nezinu , ko lai dara, jo pa dzīvoklī jaamaksaa , bet naudas nav.. Nevienas bridi nepiedāvāja palīdzību.. Paprasīja, kas buus vakarinjaas.. Jaa, arii paartiku 90% gadījumos peerku es, gatavoju es, un visu miskasti aiz viņa vācu es.. Es reaali seezu un raudu pat nejau par to nozagto naudu, bet par attieksmi... Situaacijaa kad man visvairāk vajag atbalstu, es saprotu, ka man nav blakus vīrietis..
15.10.2019 22:56 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Apskaužu tavu puisi, dzīvot meitenei uz kakla tas jau ir expert level.
15.10.2019 22:59 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Nav jau taada lieta, KAA tas, ka naudas viņam nav, IR. Bet viņš sev peerk daargaas drēbes , smaržas un nedeelas nogales notuseet klubos ap 600 eiro , ir norma
15.10.2019 23:10 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Lieki piebilst, ka taadus ziedus vai restorānus vispār neesmu redzējusi. Muusu restorāns ir tad, kad es pasuutu EEST no wolt :D
15.10.2019 23:11 |
 
Reitings 54
Reģ: 26.11.2018
Kādēļ tu viņam tā arī nepasaki, ka viena netiec galā? Galu galā puisim būtu jāuztur Tevi, nevis otrādāk.
15.10.2019 23:34 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ļoti labi tevi saprotu. Man pagātnē arī ir bijušas tādas attiecības, jau vienā citā diskusijā minēju, ka abi abpusēji sapratām, ka ir jāšķiras. Ļoti vienkārši, man gribējās normālu vīrieti blakus, bet viņam mammu. Es sākumā, tāpat kā tu, pieļāvu kļūdu, ka sedzu lielāko daļu izdevumus, jo sākumā naudas pietika un gribēju lutināt savu vīrieti, man tas netraucēja, plus rozā brilles un tā, bet viņš uzskatīja, ka sievietes pienākums ir rūpēties par savu veci. Mans bijušais gan nekur nešķaidīja savus ienākumus, bet gan bija ļoti taupīgs, arī pret sevi, un katru centu rūpīgi krāja. Viņam bija diezgan lieli iekrājumi tam laikam. Tad, kad man pienāca grūti laiki ar darbiem, un vairs nevarēju apmaksāt mūsu abu dzīvošanu, ēšanu utt., mēģināju izrunāties, pārdzīvoju, lūdzu palīdzību, raudāju, dusmojos, bet tas viss velti. Viņš vienkārši nesaprata. Pateica, ka tad jādzīvo taupīgi, un viņš var arī ļoti taupīgi dzīvot, ja tā vajag un pāest pie vecākiem vai augstskolā (mācījās maģistros) . Es tomēr mēģināju galīgi nenolaist mūsu sadzīvi uz grunti, vārīju lētus sautējumus un, par ko saņēmu uzdir*ienu, ka esmu sākusi slikti gatavot un ka laba saimniece ne no kā garšīgi uztaisīs. Nenopirku sev kosmētiku, kaut gan viss bija beidzies un izmisusi kasīju pārpalikumus no tūbiņām, jo tā vietā es, dura, viņam nopirku jaunas botas, jo pats sava skopuma dēļ ar caurām staigāja.
Ej prom no tā vīrieša. Būs ļoti sāpīgi, man arī bija, jo tas, ka skops un ārprātā egoists, jau nenozīmē, ka nav interesants, gudrs, inteliģents, mīļš utml. Taču ar laiku viss pāries un sev pati pateiksies par šādu lēmumu un vispār pat nesapratīsi, kā spēji tik zemu nolaosties. Tādam kadram blakus tikai arvien vairāk zaudēsi pašapziņu, vainosi un dedzināsi sevi. Jo normālam vīrietim tādām nav jābūt!
16.10.2019 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 3108
Reģ: 29.01.2009
Jūs dzīvojot kopā pus gadu.. Tajā pašā laikā, definējot kā viņu sauc, liec viņu "pēdiņās"..
Tad, kad ievācās dzīvot pie Tevis, Jums nebija sarunā kā un kas tiks maksāts utt.?
Kopumā- normāli čalim, skaisti iedzīvojies. Ja jūs tiešām dzīvojat kopā (tā, ka viņam nav savs dzīvoklis) un jums nav bijusi saruna par tēriņiem, tad, manuprāt, pēdējais laiks to sākt. Tad arī redzēsi reakciju un to, vai ir vērts turpināt.
16.10.2019 01:26 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Nekomentēšu par vīrieti, jo diez vai viņš mainīs uz sitiena savu attieksmi, bet varbūt Tev var radi un draugi izlīdzēt ar naudiņu? Varbūt ir kāda haltūra? Varbūt kādam skolēnam vajag palīdzību mācību priekšmetos?
16.10.2019 01:37 |
 
10 gadi
Reitings 1864
Reģ: 31.01.2012
Nekomentēšu par vīrieti, jo diez vai viņš mainīs uz sitiena savu attieksmi, bet varbūt Tev var radi un draugi izlīdzēt ar naudiņu? Varbūt ir kāda haltūra? Varbūt kādam skolēnam vajag palīdzību mācību priekšmetos?

Es nevaru vienkārši aptvert to situāciju, kad pārī, kas dzīvo kopā, vienam ir jāaizņemas nauda, jāstrādā papildus, lai nomaksātu rēķinus/pabarotu ABUS, bet otrs mierīgi var 600 EUR notusēt vienās brīvdienās. (Es vispār nesaprotu, kā var tādu summu nodzert).
Obligāti pajautā savam "vīrietim", vai šis neuzskata, ka viņam būtu kaut kā jāiesaistās rēķinu apmaksāšanā, ēdiena pirkšanā. Ja atbilde ir nē, sūti pie velna.
16.10.2019 02:49 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ak, meitenes, jums liekas, ka viņai līdzēs padoms pēkšņi viņu pārsteigt ar ultimāta jautājumu, uz kuru atbilde būs "jā" vai "nē", un tad puisis izdarīs attiecīgos secinājumus, un kopdzīve turpmāk būs skaista, viņš vairs nežaģīs naudu uz savu mīļoto un pat nopirks cukuru viņas rīta kafijai un pat tualetes papīru abu dupšiem, nemaz nerunājot par dzīvokļa īri un komunālajiem (viņa jau ir teikusi, ka netiek galā īsti jeb ir grūti). Nu man kaut kā liekas, ka nebūs tā.. Izrunāties??? Nu jā.
16.10.2019 03:15 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Pa dupsi. Un čava.
16.10.2019 03:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pamest un miers.
Pirmkārt ja nevari otram cilvēkam uzticēt noslēpumu par to ka tev ir parādi tad kapec ar tadu būt kopā...
Otrkārt, ja vins nesaprot tevi kad raudi un nemierina tad var redzēt ka tu vinam nerūpi
Arī esmu bijsi kopā ar līdzīgu cilvēku. Tā vietā lai mes kaut kur aizietu kopā vins nopērka sev dārgas drēbes, lai gan dzīvo kopā ar mammu un varetu par savu algu atļauties īrēt dzīvokli. Puķes es nekad neredzēju, kad gājām kopā uz kafejnīcu es maksāju pati par sevi vai ari par abiem. Pārtiku pirku tikai es, kad palikām pie manis tad vēl nekautrējas nozākāt cik man mazs dzīvoklis un necils. Pametu diezgan ātri un sapratu, ka man nav jāuztur vīrietis.
16.10.2019 07:28 |
 
Patīk
Reitings 1737
Reģ: 24.05.2019
Tā ir līdz šim bēdīgākā attiecību finanšu diskusija šajā forumā. Liekas pat neticami.
Interesanti ir tavi motīvi būt ar tādu kopā, tu sevi esi izgāztuvē atradusi, vai? Kāds ir iemesls tavai grīdas lupatas līmeņa pašapziņai? Tev sagādā baudu gulēt ar tādu cilvēku? Vai sagādā baudu būt cietējai?
16.10.2019 07:40 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
No vienas puses es ne par ko nebrīnos ka sievietes mīlestības vārdā gatavas uz visu, pat uz šādu pazemojošu un necienīgu dzīvi kā aprakstīja autori. Te ir tikai viens variants, aiziet no viņa, rūpīgi strādāt ar sevi, būt stiprai, ja vajag apmeklē psihologu, izrunājies par attiecībām, sāc saprast pati ka šīs attiecības tev neko labu nedod, jo viņš ne tikai finansiāli dzīvo uz tavu rēķina, bet viņam nav pat empātijas druskas krīzes situācijā, kā tu redzi ar tādu ģimeni, nākotni, kad krīzes būs, tu vienkārši dzīvosi nelaimīgu dzīvi. Šādās attiecībās dzīvojot mēs ne tikai jūtamies nelaimīgi tagad, bet arī graujam savu pašapziņu, ietekmējam sevi dziļi personīgi. Šķiršanās ir sāpīga, ne reizi vien esmu tam izgājusi cauri, bet ļoti strādāju ar sevi, ar savu psiholoģiju, atradu ceļu no šīm sāpēm un pēc tam sekoja mana augšupeja, jutos pašpārliecinātāka, daudz vairāk sev varēju atļauties, jutos laimīgāka, harmoniskāka. Tavs cilvēks atradīs pie tevis ceļu, neesi atkarīga no kāda kurš tevi rauj uz leju, jo viss tavs apraksts neko labu nesaka par viņu.
16.10.2019 08:45 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Alfonss (dzīvo vai meģina dzīvot uz sievietes rēķina).
Tu dzīvo kopā ar Alfonsu, tiešām čalim expert level. Tas taču nav vīrietis. Vīrietim sava sieviete vismaz ik pa laiciņam ir jālutina. Bet čalis ērti iekārtojies, lai neteiktu vairāk. Jēga no viņa nav nekāda. Vislabāk mēs iepazīstam cilvēkus grūtās situācijās un te var redzēt, ka viņš ir nožēlojams. Ar kāju pa pakaļu, lai tin savu makšķeri. Piedod, bet domāju, ka otru tādu viņš vairs neatradīs. Lūdzu, cieni sevi. Attiecībās ir divi cilvēki. Lai iet pie mammas atpakaļ dzīvot.
16.10.2019 09:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man ir tikai viens jautājums- kāpēc tu ar viņu dzīvo kopā ?! patīk upura loma?
16.10.2019 09:49 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Par šo diskusiju man tikai viens vārds -pizdec.
Kā sevi var tikt ļoti nemīlēt un necienīt,un ļaut tik brutālā veidā kāpt uz galvas? Sievietes,lai tikai vecis pie sāniem gatavas uz visu. Pat uzturēt viņu no galvas līdz kājām. Čalis arī normāli iekārtojies,nekas nav jāmaksā,var aiziet gan patusēt gan smukas šmotkiņas nopirkt.
16.10.2019 09:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tevi vnk izmanto
16.10.2019 10:05 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Tak uzliec uz papīra savus mēneša tēriņus - dzīvoklis, komunālie, kopējā paika, vēl kādas izmaksas, kas skar abus. Kredītus nē, ja nevēlies, lai par tiem zina. Un protams nevajag obligāti līdz pēdējam santīmam aprēķināt, bet lai vismaz ir kopējais ieskats mēneša izmaksās, kas skar jūs abus. Un tad mierīgā sarunā paskaidro, ka grūti pavilkt un reiz tas skar abus un dzīvojat kopā, tad ko puisis var darīt lietas labā? Ja normāls džeks, tad vismaz pusi viņam vajadzētu piedāvāties segt, ja reiz nauda ir un ir iespēja to darīt. Ja nē, tad padomā vai tāds vajadzīgs.
16.10.2019 10:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tikpat labi varētu ''būt kopā'' un dzīvot atsevišķi, kur tad viņš liktos? Pie citas vai tomēr ņemtu ārā no savas kabatas naudu?
Jo kā saprotu Tu tīri labi varētu iztikt bez viņa.
16.10.2019 10:34 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Ahh , un jā, iepriekš viņš tiešām dzīvoja ar mammu.. :D ir viņam pat savi īpašumi- divas mājas ārpus Rīgas un dzīvoklis centrā, protams, kurš prasa remontu, un nekas netiek darīts. Tagad nabags slims, prasa tējas ik pēc 2 minūtēm, siltas brokastis gultā, kā vienmēr, kamēr mani pārdzīvojumi taču ir Pupu mizas ,salīdzinot ar viņa 37 temperatūru.. Un jaa, puisis, ieliņu peedinaas, jo nu KAA juus viņu nosauktu, ja man savai mammai jāpazvana un jāprasa nauda, lai nosegtu, ka viņš te dzīvo. Es pat Baidos vest pie vecākiem, jo liekas teetis nositiis viņu :D
16.10.2019 10:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits