Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības-iespējamā krāpšana-ignorēšana

 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Labdien meitenes,
Esmu neizprašanā un gribētu zināt Jūsu viedokli.
Ir draugs, kopā esam jau 4 gadi, plānojam bērniņu, bet ikdienā darba dēļ, kopā neesam, kopā nedēļā esam 4 dienas, var teikt, ka dzīvojam kopā.
Aizkraucot uz māju, biju diezgan pārsteigta par interesantām lietām:
1. Esmu mazliet pedantiska, un zinu kur ko nolieku, bet mani šampūni vannas istabā bija atstāti vaļā, un zinu ka nestāvējā tā kā biju nolikusi,
2. Stāv jau cik ilgu laiku skapī prezervatīvi, kurus nelietojam jau 3 gadus, bet prezervatīvu skapī vairs nav.
3. Guļamistabā spogulis apšķaidīts- izskatās pēc sp...
Manī sākās izbrīns.... Ieejot tualetē pēkšņi šampūni ir nolikti vietā un aiztaisīti(iepriekš tualetē bija draugs). Vienkāršā normālā jautājuma formā, pajautāju draugam, kas notiek, kur prezervatīvi, kas ar spoguli un vai viņš manus šampūnus lietoja. Atbilde: Spogulis netīrs, jo nošķaudījos, un kas es stulba, kā lai viņš zin kur ir prezervatīvi, un bla bla....
Tagad jau ar mani vairs nekomunicē, nezvana un neraksta....
Meitenes ko man domāt? Tiešām krāpa? Uz spoguļa ir sper.... tiešām, un prezervatīvu paciņa pazudusi no skapja, šampūni lietoti, un plus miskaste ar bija iznesta.
Esmu tgd darbā, būšu pie viņa tikai nogalē, bet viņš ne zvana ne raksta.....es arī nevanu un nerakstu, jo uzskatu ka ir paskaidrojumus parādā, nevis ka stulba, katrā ziņā neuzbāžos, ko man darīt?
15.10.2019 11:18 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Nekad neesmu domājusi, ka varu neuzticēties, vienmēr uzticējos, bet šīs lietas izbrīnīja...Arī kādreiz bija ziedi, bieži bija sekss, bet tgd aptuveni jāuzbāžas lai būtu sekss, tiešām rutīna, apnikums iestājies....Sniedziet man kādu padomu, ko darīt?
15.10.2019 11:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
3 gadus veci prezervatīvi? khem tādus lietojot tikai stāvoklī var palikt. Varbūt izmeta.
Par sperumu uz spoguļa- varbūt masturbēja un tā tur nonāca. Varbūt čalim beidzās šampūns un viņš izmantoja tavu vai arī gribēja paeksperimentēt un kaunas par to.
Protams tadās atbildes uz visām aizdomām var būt tikai, ja meklē attaisnojumus un grib domāt ka nekrāpj. Tavā vietā izstāstītu savas bažas un parunātu kā divi pieaugušie nevis kā tīņi, kas tagad apvainojušies viens uz otru.
15.10.2019 12:16 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Kiskismau @ 15.10.2019 12:16
3 gadus veci prezervatīvi? khem tādus lietojot tikai stāvoklī var palikt. Varbūt izmeta.
Par sperumu uz spoguļa- varbūt masturbēja un tā tur nonāca. Varbūt čalim beidzās šampūns un viņš izmantoja tavu vai arī gribēja paeksperimentēt un kaunas par to.
Protams tadās atbildes uz visām aizdomām var būt tikai, ja meklē attaisnojumus un grib domāt ka nekrāpj. Tavā vietā izstāstītu savas bažas un parunātu kā divi pieaugušie nevis kā tīņi, kas tagad apvainojušies viens uz otru.
centos runāt,un izstāstīju šīs bažas...no viņa tik saņēmu atbildi,ka stulba utt. Nezvana un neraksta...man pašai vēlreiz jautāt ka vēlos izrunāties,savādāk tiešām kā tīņi
15.10.2019 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
ja viņš tevi ignorēs līdz pat nedēļas nogalei, brauksi pie viņa?
15.10.2019 13:41 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
začeits @ 15.10.2019 13:41
ja viņš tevi ignorēs līdz pat nedēļas nogalei, brauksi pie viņa?
Nebraukšu. Bet tiko uzrakstīja ka man neesot iemesla domāt tā,nekas neesot noticis un izdarīts....
Bet tad kur ir prezervatīvi,paciņā bija 4 prezervatīvi,3 nav,bet 1 atstāts.....
Nesaprotu,acis pudelē,vai tiešām piedzēries un darbojies ar sevi.
Ko man darit,ignorēt,nezinu
15.10.2019 13:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Grūti teikt. Viss atkarīgs kāds cilvēks esi.
Es personigi vēl pavērotu un ja rodas vēl aizdomas tad jau teikt nopietnāk. Mani tas iekšēji grauztu un prasītu paskaidrot visu.
15.10.2019 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Cik jums abiem gadi? Plānojat bērnu un nedzīvojat kopā? Rutīna nedzīvojot kopā? Kaut kā nesaiet bilde kopā, saprotams, ka pēc 5 gadu kopā būšanas iestājas rutīna, bet ne jau tad, kad nedzīvo kopā un tiekas dažas reizes nedēļā. Laiks izlemt, kur attiecības ies. Jāsāk ar dzīvošanu kopā un tad varēsi tikai saprast, cik daudz skeleti slēpjas skapī viņam un vai tiešām gribi bērnu no viņa, jo pēc Tevis rakstītā izklausās, ka viņš vēl ir nenobriedis.
15.10.2019 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
ja arī tu turpmāk visu vairāk ievērosi, viņš to jau zinās un, visticamāk, rūpīgāk pieskatīs kā viss mājā izskatās.
15.10.2019 14:04 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Haily @ 15.10.2019 13:55
Cik jums abiem gadi? Plānojat bērnu un nedzīvojat kopā? Rutīna nedzīvojot kopā? Kaut kā nesaiet bilde kopā, saprotams, ka pēc 5 gadu kopā būšanas iestājas rutīna, bet ne jau tad, kad nedzīvo kopā un tiekas dažas reizes nedēļā. Laiks izlemt, kur attiecības ies. Jāsāk ar dzīvošanu kopā un tad varēsi tikai saprast, cik daudz skeleti slēpjas skapī viņam un vai tiešām gribi bērnu no viņa, jo pēc Tevis rakstītā izklausās, ka viņš vēl ir nenobriedis.
Man ir 35 un viņam ari,man ir meita pašai no pirmās laulības,vīrs nositās.
Jā un taisniba,kāda rutīna ja kopā nedzīvojam īsti.
Nezinu ko vispār darīt,viņš saka ka nekā nav un viņš nav mani krāpis,bet kur tad tie stulbie prezervatīvi un spoguls vēl....
Tiešam nesaprašana,neticu ka viņs tāds lops
15.10.2019 14:34 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Tas ir tik absurdi vainot cilvēku, ja viņš to noliedz. Nu uztaisi eksperimentu. Atstāj mājas vairāk kosmētikas. Uz galda lūpukrāsu. Zem spilvena krūšturi. Smaržas pie spoguļa, un skaties, kas ir mainījies. Es uzreiz nekad neliktu lietā visas aizdomas, jo tagad viņš var sākt pamatīgi slēpt.
Protams, viss var būt sagadīšanās utt
Nogaidi. Gan jau uzpeldēs. Viss slepenais reiz nāks gaismā
15.10.2019 14:40 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Atbildet var vienkarsi :D
Sampunu panema iesmereja rokas, pie spogula puleja raketi, sieviesu sampuni patikamak smarzo un mazak kairina galvinu.
Prezervativus var uzpust, udeni sapildit, vismaz sen aizmirstos ja atroku lietu ka lieta.
Uzticibas limenis un saprasana ja nebus augsta vieta, saubos ka vins risketu ko tadu pateikt. Jo domas ko si padomas :D
THE END
15.10.2019 14:53 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Palmiņa @ 15.10.2019 14:40
Tas ir tik absurdi vainot cilvēku, ja viņš to noliedz. Nu uztaisi eksperimentu. Atstāj mājas vairāk kosmētikas. Uz galda lūpukrāsu. Zem spilvena krūšturi. Smaržas pie spoguļa, un skaties, kas ir mainījies. Es uzreiz nekad neliktu lietā visas aizdomas, jo tagad viņš var sākt pamatīgi slēpt.
Protams, viss var būt sagadīšanās utt
Nogaidi. Gan jau uzpeldēs. Viss slepenais reiz nāks gaismā
Es neko vinam neparpetu vai neuzpiezu. Pajautāju kur prezervatīvi un kas ar spoguli. Vairak neko. Bet domāju ari tapat,ka tgd vins būs piesardzigs,un es vnk paverosu
15.10.2019 14:56 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Funny @ 15.10.2019 14:53
Atbildet var vienkarsi :D
Sampunu panema iesmereja rokas, pie spogula puleja raketi, sieviesu sampuni patikamak smarzo un mazak kairina galvinu.
Prezervativus var uzpust, udeni sapildit, vismaz sen aizmirstos ja atroku lietu ka lieta.
Uzticibas limenis un saprasana ja nebus augsta vieta, saubos ka vins risketu ko tadu pateikt. Jo domas ko si padomas :D
THE END
jā taisnība,nejau atzīsies ka dračījis
15.10.2019 14:58 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Kāpēc mums nav seksa,un viņš dračī? Te atkal rodas jautājums,tad nodarbojamies ar seksu 5x nakti vai diena,bet nejau dračī,lai rastos aizdomas man
15.10.2019 15:02 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Ehh ja tas butu tik viegli :D
Piedava sex vieta vinam padracit, ko teiks?
15.10.2019 15:13 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man jau liekas ka visam ir izskaidrojums. Ja vins būtu krāpis Tu doma , ka vins beigtu uz spoguļa nevis uz sievietes kas ar viņu bijusi.? ?
Man šķiet vins vienkārši negrib atzīt , ka masturbejis.
Vienīgi par prezervatīviem gan nezinu... tie man radītu vislielākās šaubas.
Tā arī vēlreiz viņam skaidri pajautā kur tad palika prezervatīvi un kādēļ ir palicis tikai viens.
Un par to ignorēšanu no viņa puses, varbūt vins ir tāds cilvēks kurš apvainojas bieži un tad nejūtas ne pie ka vainīgs, jo varbūt viņa acis Tu esi pārspīlējusi ar “greizsirdību” un viņam šķita ka drīzāk Tev vajadzētu pirmajai izrādīt iniciatīvu nevis viņam.
15.10.2019 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Var jau būt visādi, piem., atbrauca draugs ar nokoljītu zakji un palika pa nakti. :-D
bet es ierastos nedēłas vidū ar kūku, no sērijas Pārsteigums!!! :-) un pārbaudītu, kas tad tur notiek.
15.10.2019 17:34 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
laila2 @ 15.10.2019 17:34
Var jau būt visādi, piem., atbrauca draugs ar nokoljītu zakji un palika pa nakti. :-D
bet es ierastos nedēłas vidū ar kūku, no sērijas Pārsteigums!!! :-) un pārbaudītu, kas tad tur notiek.
vakar jau biju aizbraukusi,nekas tur nenotiek un vins viens pats bija. Bet arī izrunaties necentas. Man jau nav nekas pret ka vins pats ar sevi nodarbojas,vai lieto manu sampunu,bet tad pasaki...viss aizdomigakais ir to prezevativu pazusana?! To es neizprotu. Piedot var,bet tad runā,ja kauns,tad nezinu. Vnk man tak pasai ir tas jutas- uzticeties vai nē. Paverosu,bet zinu sevi,ka mana attieksme mazliet mainisies. Un jā,jāizlempj spert soli uz prieksu- tatad kopa jadzivo,un par bebi: zinu ka vins loti loti velas un no manis,es loti gribu...Tapec man tie prezervativi reali visu čakarē- kur,arko un kapec?
15.10.2019 17:41 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Domas moka mani un tur nav kaut kas tīrs ar tiem prezervatīviem,nafig 1 atstāt,un 3 izlietot...un vēl piedevām trīs. Nezinu kā varu tgd uzticēties,nezinu pat ko darīt šādā situācijā,?
15.10.2019 18:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Izrunāt un vai nu turpināt veidot attiecības vai šķirties. Ja nevari sadzīvot ar to domu tad šķirties.
15.10.2019 18:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits