Ieteikums kur nopirkt kleitu sieveitei

 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Sveiki!
Vēlējos pajautāt Jums, kur var internetā (vai arī kādā veikalā Rīgā) nopirkt kvalitatīvas un mūsdienīgas sieviešu kleitas ko uzdāvināt savai sievietei? Viņai 30 gadi, slaida un gara auguma.
Paldies jau iepriekš par Jūsu ieteikumiem.
14.10.2019 10:43 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
lasiskajām ļooti laba kvalitātes/cenas attiecība ir Montonā, Mosaica.... bet tās nebūs gluži balles kleitas..... Ir Alfā, Galerija Centrs, Galerija Rīga un internetveikals ir Andmorefashion
12.11.2019 12:32 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
RL @ 28.10.2019 15:01
Vai ir kādas vietas Rīgā, kur var skaisti iepakot dāvanas? Kad esmu pircis tāda tipa dāvanas pagātnē esot ārzemēs, tad daudzi veikali piedāvā uz vietas uzreiz iepakot, skaistās kastēs ar lentām utt. Vai Latvijā ir tādas opcijas vairumam apakšveļas veikalos vai arī jāmeklē kur atsevišķi?
Nē, lielākoties nē... aukstākas klases zīmoliem ir skaistaki maisiņi vēl kaut kas ... viss atkarīgs cik dārgā veikalā pērk .. ja oti dārgā.. tad jā..... redzēju baigi feinas kastītes cenulubā dažādu izmēru līdz 10 eur... lielvaikalos tuvāk ziemassvētiem parādās arī visas tās kastītes.... vai var nest uz speciālo punktu kur tās dāvanas visādi taisa
12.11.2019 12:36 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Ariane @ 14.10.2019 12:19
Kā citus variantus es varētu ieteikt labu apakšveļu, zīda halātiņu, rokaspulksteni, rokassomiņu, kopīgas brīvdienas kādā SPA, smaržas varbūt.
es nu gan būtu nelaimīga no halātiņa, spa... un akakšveļu pats sev visu dienu meklējot labu nevar atrast kur nu cits atradīs un smaržas jau var nepatikt un ir tāda banāla dāvana
12.11.2019 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits