Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav ko darīt divatā

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Esmu sastapies ar sekojošo problēmu – dzīvoju Rīgā un nezinu ko man darīt brīvajā laikā. Nav tā, ka man nav aizraušanos (man, piemērām patīk lasīt), runa iet par kopīgo laika pavadīšanu – gribas lai visu laiku būtu kaut kas jauns, lai katru reizi gaisā lidinātos jaunas emocijas un attiecībās neiestājas ikdienība. Bet problēma tāda, ka man liekas, ka es visu interesanto jau esmu izmēģinājis.

✔ – lēkšana ar gumiju
✔ – izbrauciens ar jahtu
✔ – kopīga fotosesija
✔ – brauciens ārzemēs
✔ – lidojums virs Rīgas ar lidmašīnu
✔ – kartings
✔ – slidotava
✔ – boulings
✔ – nakšņošana citās pilsētās
✔ – pasēdēšanas restorānos un kokteiļbāros (Aqua Luna, Minox, CLOUD NINE)
✔ – romantiskais pārsteigums (nolaupīšanas inscenēšana)
✔ – spontānas dāvanas un pārsteigumi

No neīstenotam idejām ir palikuši tikai lidojums ar gaisa balonu un izjāde ar zirgu – abus domāju īstenot vairāk uz pavasara / vasaras pusi, kad dienas kļūs garākas un būs vairāk laika, lai noķertu sauli.

Ko vārāt man ieteikt? Vai ir Rīgā (vai vismaz Latvijā) kaut kas interesants, ko es vēl neesmu izmēģinājis (ja neskaitot tas divas augšā minētas lietas)?
Varbūt ir kaut kādas interesantas vietas, kurās es vēl neesmu bijis? Un kāda jums bija visvilinošākā pieredze? :) Kā parasti pavadāt brīvdienas ar savu otru pusīti?

P.S. Ko vārāt pateikt par kvestiem? Pamanīju, ka to ir ļoti daudz Rīgā un ka to kļūst ar vien vairāk. Nekad nebiju kvestos, jo vienmēr likās, ka par šādu naudu nekas tur interesants nebūs – tā tiešam ir vai es maldos?
11.10.2019 19:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Man vislabāk patīk spa izbraucieni, iemīļotākais gan ir Jūrmalas Hotel Spa, bet labpatīk izmēģināt arī pārējos, ko Latvijā piedāvā..
*Ziemā varētu būt foršs izbrauciens ar sniega kamanām vai sniega motocikliem
*Pusdienas/vakariņas tumsā
*Koncertu/pasākumu apmeklēšana manuprāt vienmēr ir aktuāla
*Kāda meistarklase uz kuru kopīgi doties
*Rallijs Sarma
12.10.2019 10:15 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es uzskatu, ka, protams, ir jauki pavadīt laiku ar mīļoto cilvēku, apmeklējot festivālus, dodoties izbraucienos ar kuģi/jahtu, sēžot dārgos restorānos un tusējot līdz rīta gaismai bāros...
bet attiecībās vajadzētu būt tā, ka ir labi kopā arī brīžos, kad nenodarbojaties ar dārgām, vilinošām aktivitātēm, bet vienkārši esat divatā vienā telpā un runājat/smejaties par kaut ko, kas tikai jums pašiem liekas smieklīgi, dodieties naksnīgās pastaigās pa vietām, kuras miljons reižu jau izstaigātas, kopīgi gatavojat maltīti, skataties video vai pat kopīgi pārstumjat mēbeles.
12.10.2019 10:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
*spa;
*spēļu vakars;
*kāda jauna ēdiena pagatavošana kopā, kuru līdz šim neviens no Jums nav gatavojis;
*izstādes apmeklējums;
*ekskursija uz citu pilsētu;
*teniss;
*sveces, maiga mūzika, erotiskā deja viņai, masāža;
*koncerts;
*teātris;
*kino vakars mājās ar popkornu.
12.10.2019 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)