Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums par breketēm

 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Čau,
Šodien biju pie ortodonts, bija pirmā pievilkšana breketēm. Ārsts (ārzemnieks) pateica, ka nākamreiz liksim 2 ortodontiskās titāna skrūves, sapratu ka tajās vietās, kur man tika izrauti divi zobi. Kāda ir ar to saskārusies, varbūt var pastāstīt kā tas ir, kas, ko kā, Kāpēc liek? Interesē viss. No daktera īsti nesapratu, runā ar ļoti lielu akcentu, un klusu. Tā jau šim vairākas reizes par jautāju viss kko. Prieks nav no lētajiem. Esmu ielikusi safīra breketes.
07.10.2019 20:56 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Es paskatījos ārzemju video par to visu procesu. Bet varbūt kāda ir šeit, kas ar to ir saskārušies. Saprotu tas ir domāts, lai sakodienu noregulētu. Bet interesē tomēr atsauksmes, un pieredze no reāliem cilvēkiem.
07.10.2019 21:13 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Mocheato @ 07.10.2019 21:13
Es paskatījos ārzemju video par to visu procesu. Bet varbūt kāda ir šeit, kas ar to ir saskārušies. Saprotu tas ir domāts, lai sakodienu noregulētu. Bet interesē tomēr atsauksmes, un pieredze no reāliem cilvēkiem.

Esmu šo to dzirdējusi no dažām paziņām, kam bija tās skrūves. Baaaigi ātri panāk to rezultātu, ko ortodontam vajag, lai iztaisnotu zobus. Jāievēro tie norādītie laiki, kad skrūves jāsavelk/jāpagriež vai kas nu tur. + būs ļoti jutīgi zobi un grūti ieēst, bet tas viss dos skaistu rezultātu un ir tā vērts!
Pie kāda ortodonta liec? Tur uz Barona ielas klinikā?
07.10.2019 21:51 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Aa super, bet tik daudz kam jāiet cauri skaistuma vārdā. ? Jā, Dental Art klīnikā.
08.10.2019 06:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits