07.10-13.10 Beztēma

 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Čau, atļāvos uztaisīt nedēļas beztēmu! :)
Tad nu par visu, par esošo un nedēļas plāniem :)
07.10.2019 10:23 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Bārbele* es peldkostīmus vienmēr pērku asosa. :) noteikti iesaku.
11.10.2019 16:01 |
 
Reitings 2
Reģ: 30.09.2019
Cau,
Biju drusku izbraukusi arpus Rigas un atputos pie dabas, rit atkal uz darbu. Mazliet pakovejos atminas par pagatni...
Beidzat vazaties pa rigu, un sudzeties par saviem puisiem...
Seit vnk izkratiet sirdi, jo Jums nav komunimacijas, sava zinja, ludzu, Izrunajaties, un tad kratiet sirdi, es jus saproti, pasas, iekritat uz vinjiem, kaut ka tomer Jums pavelk uz to skaistumu, ne? Tomer, padomajiet pat attiecibam, vai vispar Jums tadas ir? Jums vienkarsi ir"sveika un Ata", un ta katru dienu un ka ar berniem, ai darzinjs majas un Paris brivdienas ar pastaigu parka ratos ja kopa ar citam mammam ja...
Vai Jums tiesam neliekas, ka Jusu ikdiena, ir ka rutina?
Starpcitu, ka Jus vispar iedomajaties savu dzivi savadaka skatijuma, izjenot no ikdienas rutina, a? Padomajiet par to, ierakstiet kadu komentaru un/Vai man pm, gribu parunat...
12.10.2019 00:33 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Labrīt! Beidzot brīvdienas, pēdējās divas nedēļas esmu strādājusi bez brīvdienām un jūtu, ka nepieciešama atpūta.. :)
--
Šodien plānos doties pie dabas, ceru, ka ļoti nelīs un būs skaista diena un vispār gribas šodien sapucēties, tāpēc laikam beidzot jāsaņemas un jālien ārā no gultas ?
12.10.2019 09:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits