Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saderinasanas!

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas Damas.
Pec cik ilga laika jusu milotais virietis jus bildinaja kad bijat kopa?
Vai gadijat so mirkli gadiem vai pec gada jau tas notika?
Ka jus domajat kads iemesls ir kadel viriesi nevar ilgu laiku spert so nozimigo soli un gaida apmeram desmit gadus, bet cits jau pec pusgada to izdara?
Nekad isti neesmu izratusi viriesu logiku, protams viriesi ir dazadi tapat cik sievietes tik viedokli, bet tomer .
Vai jus precetos tikai del berna ja paliktu stavokli, jo ta puisim galva ir ja meitene paliek stavokli tad ir jabildina vai jus to izmantotu un pateikt ja vai tomer pateiktu ne un gaiditu isto mirkli kad virieitis ir nobriedis sim notikumam?
03.10.2019 16:56 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pēc diviem gadiem kopā būšanas.
Es teicu ka precēties vispār negribu, bet tad vēlāk jokojot teicu ka vajaga sarakstīties. Tad nu mani bildināja. Kāzas kā tādas nebūs tikai sarakstīšanās.
Viņš teica ka bildināja, jo grib būt oficiāli mans vīrs nevis tikai dzīvesbiedrs.
Manuprāt daži vīrieši nebildina, jo negrib būt piesieti un domā ka atradīs kādu labāku. Citiem varbūt ir bail no atbildības un saistībām.
03.10.2019 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vnk negribēšana nav opcija?
Katram savi tempi, zinu kas dzīvo kopā nereģistrētā kopdzīvē pat 10,15, 20 un pat jau 30 gadus, jo vnk ne vienam, ne otram tas nelikās vairs svarīgi pēc laika.
03.10.2019 18:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Reizēm arī racionālu apsvērumu dēļ. Gredzens un kāzas arī naudu maksā un pirms tām varbūt ir citas prioritātes, kuras īsti atlikt nevar vai nav vēlams to darīt.
03.10.2019 18:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Mums abiem vieni uzskati. Bildinàjums bez gredzena un saralstìšanàs kur liecinieki tuvàkie draugi.Kàzas protams ir skaists process,bet mès nolèmàm naudu sakràt nevis kàzàm,bet ceļojumam kas principà izmaksàtu tikpat daudz cik kàzas. Neko nenožèlojam un esam laimīgi :)
Protams tikai vecàki,radi un draugi,gan gaidija lielas kàzas ko mès abi protams nevèlèjàmies. :D
03.10.2019 19:48 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Mums jau vairāk kā 5 gadi. Mazliet gaidu to brīdi kad bildinās. Pagaidām nekur nesteidzās. Vispār, kur skriet? Kad būs, būs. Visām savs laiks.
03.10.2019 19:51 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Pēc diviem gadiem un pāris mēnešiem. Man tas neliekas ne par ātru, ne par vēlu. Ātrāk es pati, noteikti, nebūtu nemaz to vēlējusies ....
03.10.2019 19:52 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Mēdz būt gan andie, gan Srumun minētie varianti. Tāpat tas mēdz būt atkarīgs no puiša vecuma, un tā, vai meitene ir informējusi puisi par to, ka vēlas būt precēta sieva. Jāatceras, ka vidējais statistikais vīrieša vecums, stājoties pirmajā laulībā ir 31. Uzsveru, tas ir vidējais, nevis maksimālais...
03.10.2019 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja kopdzīves reģistrēšana kāda no pusēm ir vitāli svarīga vēlme, par to ir jārunā nevis jāsēž un šī doma pie sevis jāperē, jo kā gan otra puse var zināt ,kas notiek otra galvā. Un ja šos vēlmes nesakrīt un nespēj vienoties par kompromisu, vai viena vai otra puse nevēlas piekāpties, tad nuuuu....nekas nesanāks.
Jo parasti sieviete ir tā kura grib reģistrēt šo kopdzīvi, to jau daudz maz jāatrunā kaut kad starta posmā,kad viss sāk palikt exclusive.
Bet kad par to netiek atrunāts, tad sākas šitā minēšana un testēšana "kā bija jums/ pēc cik ilga laika/cik šķiet normāli"?. Un ja ieinteresētā puse salasās visu pieredzes n'stuff, iespējams, iekšēji sāk rasties kāda neapmierinātība par savu situāciju, jo nav tā kā viena puse ir izdomājusi.
03.10.2019 20:12 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Pēc 7 gadu kopā būšana. Bet nu mēs iepazināmies, kad man bija 17 un 16.
03.10.2019 21:13 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Un vīram 16 ?
03.10.2019 21:14 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.08.2019
Bildināja tikai pēc apmēram 6 gadu kopā būšanas, kaut arī mājieni tika doti it kā ātrāk, bet vīrietis īsti nebija gatavs. Bet ar kāzām tāpat nesteidzamies neko neplānojam baigi.
Katram vīrietim tas ir individuāli, varbūt nebildina jo nejūtas gatavs, vai arī viņam citi uzskati un vienkārši nevēlas to visu, var arī būt iemesls materiāla ziņa, ka vienkārši nav tik daudz naudas. Katram vajg savu laiku, lai saprastu savas dzīves vērtības un vai tiešām vēlas saistīt ar to otru cilvēku savu dzīvi, jo tomēr saderināšanās un pēc tam kāzas jau diezgan nopietns solis..
03.10.2019 22:31 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Amyloid @ 03.10.2019 16:56
Sveikas Damas.
Pec cik ilga laika jusu milotais virietis jus bildinaja kad bijat kopa?
Vai gadijat so mirkli gadiem vai pec gada jau tas notika?
Ka jus domajat kads iemesls ir kadel viriesi nevar ilgu laiku spert so nozimigo soli un gaida apmeram desmit gadus, bet cits jau pec pusgada to izdara?
Nekad isti neesmu izratusi viriesu logiku, protams viriesi ir dazadi tapat cik sievietes tik viedokli, bet tomer .
Vai jus precetos tikai del berna ja paliktu stavokli, jo ta puisim galva ir ja meitene paliek stavokli tad ir jabildina vai jus to izmantotu un pateikt ja vai tomer pateiktu ne un gaiditu isto mirkli kad virieitis ir nobriedis sim notikumam?
Es jau pirmajos randiņos paziņoju ka bērnus nevēlos, un kur nu vēl tādas muļķības kā precēšanos.
Es domāju ka to visu vajag izrunāt un būs skaidrība.
03.10.2019 23:16 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Pēc 3 gadu kopā būšanas bildināja. Pirms tam jau mazliet runājām par precību tēmu, bet mana vīrieša loģika par bildinājumu bija tāda, ka to jādara, kad esam nostiprinājuši kopdzīvi. Iegādājāmies dzīvokli un pēc gandrīz 6 mēnešiem bildināja. Lai gan kaut kad gaidīju bildinājumu, tomēr tajā brīdī man tas bija pārsteigums, nav tā, ka paredzēju, kad tas notiks ?
Ja paliktu stāvoklī, es negribētu sasteigtas kāzas ar lielu vēderu, gribu kāzas kā ballīti, tāpēc drīzāk plānotu kāzas pēc bērna dzimšanas, nevis precētos tāpēc, ka iekritu. Vismaz gribētu tā.
04.10.2019 08:37 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Mani mans mīļotājs bildināja ,kad mums bija drusciņ vairāk par gadu.♥
05.10.2019 17:17 |
 
Reitings 292
Reģ: 19.07.2017
Esam 7 gadus kopā. Drīz būs pirmdzimtais. Bildināta vēl neesmu. Gaidu
05.10.2019 23:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.08.2019
Mēs jau esam gandrīz 11 gadus kopā,bildināta jau esmu,bet līdz kāzām vēl nekā.mums janopērk maja,i tad būs kāzas.
06.10.2019 12:51 |
 
Reitings 749
Reģ: 14.05.2019
Mēs šogad svinējām 1 gada kāzu jubileju un 10 gadu kopā būšanu. Mums arī tas viss notika salīdzinoši ilgi, jo attiecībā esam no 16 gadiem. Turklāt, neviens radu un draugu lokā nebija precējies, tāpēc ikdienas ritmā kaut kā par to mazāk iedomājies un aizdomājies. Bet kādā brīdī bija tā sajūta, ka jānostiprina attiecības un man šķiet to loģiski darīt pirms domas par kopīga īpašuma iegādes.
Kāpec citi vīrieši ilgi gaida, lai bildinātu mīļotās? Iemesli ar būt visdažādākie, piemēram, Ikdienā par to neaizdomājas, laulības nešķiet svarīgas, nav brīvo līdzekļu kāzām, nav izrunātas laulību lietas ar mīļoto utt. Ja sievietei laulības ir svarīgas, tad tas kādā brīdi ir jāizrunā.
Ja zinātu, ka ir īstais vīrietis, tad es precētos arī dēļ bērna. Bet jebkurā gadījumā visu vēlētos skaisti nevis vienkārši sarakstīties.
06.10.2019 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Bildināja pēc gada un 4mēnešiem, vispār nedomāju, ka bildinās, jo iepriekš runājām, ka baigi negribam precēties, bet nu apprecējāmies un ir tā miera sajūta!
Nedomāju, ka bildinās, jo iepriekš bija ilgstošās attiecībās- 8 gadi, 5gadi un nekad neesot domajis par bildinasanu. Bet, kad jau pāri 35- citas domas esot un vairs neesot laika nenopietni draudzēties..☀️ Katram savs nobriešanas laiks laikam..
06.10.2019 20:33 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Esam 8 gadus kopā, bildināja pēc 6. Principā, nebija galīgi negaidīti, jo kaut kādus sīkumus es pamanīju, kas man lika domāt, ka kaut ko viņš perina tajā virzienā?
Kādēļ gaidīja 6 gadus? Jo bijām pavisam jauni, kad iepazināmies un tad bija citas lietas, mums personīgi uz to mirkli nedaudz svarīgākas par kāzām. Un tad, kad bijām stabili nostājušies uz savām kājām un 100% varējām sevi nosaukt par "savu" ģimeni, tad arī bildinājums atnāca. Taču kāzas lielas netaisījām...principā, bija vienkārši sarakstīšanās ģimenes lokā?
Tomēr bildinājumam ir jānāk no sirds, tam ir jābūt apdomātam un drošam lēmumam un tas jau ir atkarīgs no vīrieša, cik viegli vai grūti viņam nākas lēmumu pieņemšana.
Jo man ir draugi, kuri arī ir ilgi kopā un pagaidām neizskatās, ka bildinājums briestu un visiem šiem pāriem par iemeslu ir tas, ka vīrietis kaut kādā mērā nav pārliecināts par meiteni/sievieti (tam nav jābūt saistītam tieši ar krāpšanas pusi), tas ir vairāk domāts vispārīgi. Ka varbūt meitene pārāk daudz "zāģē", pārāk maz pievērš uzmanības, jo daudz laika velta darbam, vai kaut kādi citi "pārāk" un vīrietis nevar saprast- jā vai nē, jo it kā mīl, bet tā kā nav pārliecināts vai sieviete "neizbesīs" ar lietām, kuras jau tagad tā kā uztrauc. (To saku tikai no pieredzes no saviem draugiem, citiem pāriem varbūt tie iemesli ir citādāki). Jā, ir vīrieši, kuri ir impulsīvi un ,nenovelkot rozā brilles, bildina jau pēc gada vai pusotra. Labi, ja ir labi un pāris prot risināt ģimenes problēmas, kuras iepriekš taču nav bijušas, jo atkāpties nav kur! Bet, ja nē, tad ir, kā ir un sanāk, kā sanāk?
07.10.2019 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Pēc jautājuma formas šķiet, ka autore pati varētu nebūt pietiekoši nobriedusi, kas arī varētu būt atbilde, kāpēc nebildina. Jo pretējā gadījumā nav skaidrs, kāpēc nākotnes plāni pārim ir tabū tēma.
Kas attiecas uz vīriešu loģikas saprašanu -viņi tiešām nedaudz atšķiras no sievietēm. Konkrētajā kontekstā viņiem ir paradums domāt kategorijās no sērijas -kur jaunā ģimene dzīvos, ko ēdīs, jau nemaz nerunājot par kāzu izdevumiem. Kurpetim sievietēm ir tendence krietni idealizēt visas ar bildināšanu un kāzām saistītās lietas, praktisko jautājumus atbīdot kaut kādā astotajā plānā.
07.10.2019 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!