Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man viņš kaitina

 
Reģ. 14.09.2012
Sveikas.
Kā sadzīvot ar otras puses kaitinošiem izgājieniem? Un kā savaldīties, neko neteikt?
Dažām varbūt liksies, ka es esmu traka, vai arī man ir pārāk augstas prasības bet.. došu piemēru.
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām. Mēs vienmēr visur kavējam, jo šķiet, ka viņš nemāk elementāri pārvietoties ar auto. Es esmu sieviete ar 9 gadus mazāku braukšanas stāžu, un man nekad šādas ķibeles negadās.
Otra lieta, viņš, atvainojos par izteicienu, rij kā cūka, un tad kad ir pieēdies vienmēr iet kaut kur pagulšņāt. Es nesaprotu, kapēc viņš nevar paēst normāli, bet jāapēd uzreiz 3 porcijas līdz komai.... esmu mēģinājusi ko teikt, bet neklausas. Pie tam viņš nav arī līdz ar to ekselentā formā.
Vēl, viņš brīžiem runā galīgus suņa murgus. Es viņā klausos, skatos uz viņu, un bieži domāju - kā viņš vispār pabeidza medicīnas skolu...
Ir daudz daudz lietas, kas man sāk viņā ar vien vairāk kaitināt, un to sapratu tad, kad aptvēru, ka mums būs jāpavada viss mūžs kopā.
Kā man iemācīties uz to pievērt acis? Es brīžiem tik ļoti sadusmojos par šiem sīkumiem, ka negribu pat lai viņš man pieskaras, bet es negribu tādas attiecības, un es negribu taisīt skandālus par neko, bet tiešām viņš man ĻOTI kaitina, katru dienu...
p.s. Esmu ar viņu runājusi, bet man šķiet viņš neredz nekur problēmu..
29.09.2019 15:38 | Saite
 
Reģ. 04.11.2017
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām.

Pagaidi, meitene mīļā, pat dārgākā navigācija mēdz pateikt kur jāgriežas tad kad jau ir pa vēlu. Daudz tā ir iznācis. Ir cilvēki kas ir topogrāfiskie idioti (arī es). Iedomājies, es aptuveni 6 mēn nevarēju atcerēties savas mājas pagalma pagriezienu. Rīgā dzimusi un augusi esmu, kad no savas čuhņas pilsētas atbraucu uz Rīgu, bez navigācijas nezinu kur ir jābrauc. Pat pa centru.
Un ja tu zini kur ir jābrauc, vai tu viņam to saki? Vai tu brīdini viņu ka lūk tur un tur ir jāgriežas? Vai tu dari tāpat kā navigācija - sāc bļaut tad kad ir pa vēlu? :D
29.09.2019 15:49 | Saite
 
Reģ. 14.09.2012
Mēs lietojam vienu un to pašu aplikāciju, un man nekad nav bijušas problēmas. Tas ir mazliet savādāk viņa gadījumā, teiksim, GPS saka - griez pa kreisi, viņš griež pa labi. Un tad mums sanāk braukt papildus 20min reizēm, jo mēs dzīvojam milzīgā pilsētā, ārzemēs (viņš te arī ir dzimis).tas vairāk ie tā, ka viņš nekad nekoncentrējas, nekad un ne uz ko.
Agrāk es viņam mierīgi teicu, tad es sāku ar rokām norādīt virzienus, bet tagad es jau vairs nevaru izturēt un vai nu lieku viņam dot man braukt jeb sēžu mašīnā un vienkārši pūšu pie sevis visu laiku 😄
29.09.2019 16:02 | Saite
 
Reģ. 10.08.2019
Tori @ 29.09.2019 16:02
Mēs lietojam vienu un to pašu aplikāciju, un man nekad nav bijušas problēmas. Tas ir mazliet savādāk viņa gadījumā, teiksim, GPS saka - griez pa kreisi, viņš griež pa labi. Un tad mums sanāk braukt papildus 20min reizēm, jo mēs dzīvojam milzīgā pilsētā, ārzemēs (viņš te arī ir dzimis).tas vairāk ie tā, ka viņš nekad nekoncentrējas, nekad un ne uz ko.
Agrāk es viņam mierīgi teicu, tad es sāku ar rokām norādīt virzienus, bet tagad es jau vairs nevaru izturēt un vai nu lieku viņam dot man braukt jeb sēžu mašīnā un vienkārši pūšu pie sevis visu laiku ?

Viņs nav Latvietis?
29.09.2019 16:09 | Saite
 
 
Reģ. 14.09.2012
Nē, viņš nav latvietis.
29.09.2019 16:14 | Saite
 
Reģ. 26.09.2017
Ārsts un rij kā cūka, fu, tas gan neiet kopā. Veselības kaut kādai morālei tomēr jābūt, ja nu nav milzīga slodze un nevar normāli paēst.
Visiem ir savi mīnusi, bet nu vai tu pati vēlies sadzīvot - tas ja jautājums tev.
29.09.2019 16:54 | Saite
 
Reģ. 24.05.2019
Tu viņu nemīli.
Katram cilvēkam ir savi trūkumi, ja tie trūkumi sāk pārlierku kaitināt, tas nav tavs cilvēks. Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.
29.09.2019 17:03 | Saite
 
Reģ. 10.08.2019
Doublechoco @ 29.09.2019 17:03
Tu viņu nemīli.
Katram cilvēkam ir savi trūkumi, ja tie trūkumi sāk pārlierku kaitināt, tas nav tavs cilvēks. Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.

Jā, es arī piekrītu šim komentāram.
Bija līdzīgi, ar draugu bijām kopā gandrīz desmit gadu un uz beigām tik ļoti viss, ko viņs dara sāka kaitināt, ka ar laiku sapratu,ka vienkārši esam atsvešinājušies un neesam vairs tik tuvi kā agrāk,tā lielā mīla un jūtas kaut kā ar gadiem pagaisa un viss, kas palika bija lietas, kas otrā cilvekā besī. Tādas attiecības labāk ir pārtraukt.
29.09.2019 17:13 | Saite
 
Reģ. 08.09.2019
Tu esi tikai cilvēks un arī viņš ir cilvēks ar netikumiem. Mani vispār tādi sīkumi neuztrauktu.
Iesaku padomāt, kādas emocijas Tu izjūti, kad vińš izdara kaut ko, Tavuprāt, ne tā.
29.09.2019 17:13 | Saite
 
Reģ. 08.09.2019
Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.
piekrītu! Kā saka, otrā puse ir kā skolotājs, kas cenšas mums pasniegt mācību stundu:)
29.09.2019 17:15 | Saite
 
Reģ. 15.09.2019
Es kopā nedzīvotu un neprecētos. Cilvēki nemainās un ja viņš tur nesaskata problēmu vēl jo vairāk nekas nemainīsies. Ar laiku tev apniks ar vien vairāk skatīties kā viņš ēd, guļ, nemāl braukt. Apniks tev pašai sagaidīt viņu kaut kur. Sāks kaitināt citi ieradumi un beigās sapratīsi, ka nemaz nemīli viņu un vienkāršs pieradums tas ir.
Precēt cilvēku, kas kā tu pati saki, rij kā cūka, un tevi kaitina tas tagad, kur nu pēc 5 gadiem vai 10. Būsi sirma jau. Liekas sīkumi jājā, bet ar laiku tas tā piegriezīsies, ka būsi pastāvīgi dusmiga, nokaitināta, neapmierināta. Pati neko negribēsi darīt. Tev to vajag? Nu ne tak. Kamēr vēl nav par vēlu, apdomā, izrunā. Es sķirtos. Labāk dzīvoju ar kaķi nekā vīru, kas rij kā cūka un nevarētu laicīgi aizbraukt kaut vai uz dzemdību namu. Kad lietus gāzīs un tu gaidīsi viņu kaut kur. Un tādas situācijas būs vesels vezums.
29.09.2019 17:18 | Saite
 
Reģ. 17.09.2019
Ārsts un rij kā cūka, fu, tas gan neiet kopā.
tas ka vins ir ārsts nenozīmē la vinam jaieveroulads noteikts dzīves veids. Protams tas ir neglīti un nemotivē pacientu mainīties, bet bonam nav pienākums būt veselam.
Ja par tēmu tad es domāju ka ir nokritušas rozā brilles un saproti kads viņš ir patiesība. Vai ari iespējams tevī iekšā sez aizvainojums par kaut ko citu par ko tu it kā esi piedevusi, bet tomēr netiec tam pāri un tāpēc viņš tevi kaitina.
29.09.2019 18:14 | Saite
 
Reģ. 03.01.2018
Izklausās pēc tādiem sīkumiem. Bet nu , ja jau tu cepies tik ļoti tad atbrīvo čali , būsi reāli kā pūpedis viņam blakus
29.09.2019 18:40 | Saite
 
Reģ. 20.09.2019
Paskat, šeit jau ir standarts un tipisks vīrietis, tā vien izskatās ka dzīvo savu dzīvi un sieva viņam ir kā meita, paši saprotiet, kā tas strādā un notiek, pēc kā un kāpēc..
Tālāk, vai jebkad mūžā, ir pamanījis ka sieva ir blakus, nevis dragā pa ceļu?
Parasts vīrietis ar it kā sievu un kaut ko ņemās pa dzīvi un salaiž ar savu meitu / meiteni nevis sievu. Tādas interesantas attiecības Jums tur ir, vispār ir, izskatās ka tiešām ir problēmas ar to, vai tiešām izskatās, ka uzkrīt uz nerviem, kāpēc pieļauj vispār to, kas notiek ja tev pašai ir svarīgāka sava dzīve, kpc vsp ir tā, ka tev viņš vajadzīgs..
Loģiskā domāšana nav pie vainas, viņš grib tev simpatizē nevis ieriebt, drīzāk viņš zina, ka viņam ir sieva, tikai grib pārnestā nozīmē būt brīvs vīrietis un savā izpratnē, pēc sajūtām bauda dzīvi, tomēr neliekas aizmirsties, ka ir sieva blakus...
Šajās attiecībās kaut kas ir tāds, kas ir mazliet nav izprotams, tik daudz to interpretāciju un dzīves, ka nav īsti skaidrs, kuru no šiem viņš ir izvēlējies, a? Interesants cilvēciņš. Šķiet, ka grib paskriet līdzi arī kādai citai, kas zina, tomēr, es šeit redzu kādu uzticību no tava vīrieša puses, savā ziņā, bet, nu, nenāc nu atkal to darīt, viņam arī ir dzīve, ļauj to pabaudīt...
29.09.2019 19:05 | Saite
 
Reģ. 03.07.2019
Manējam ir nelāgs ieradums mani kaitināt un runāt absolūtas muļķības tajos brīžos, kad redz mani izbesījušos, sliktā omā, aizkaitinātu. Viņam tas sagādā baudu. Un galu galā es vairs nespēju būt dusmīga, jo viņa tēlotais debilisms liek man pasmaidīt. Mani nekas viņā nekaitina. Ok, ir dažas rakstura īpašības un uzskati, kurus varbūt gribētu mainīt, bet neviens jau nav ideāls. Autores gadījumā šķiet, ka puisis nav īstais. Ja tādi nieki tik ļoti kaitina, tad diezgan skaidrs, ka nemīli viņu, vibrējat dažādās dzīves frekvencēs.
P. S. Mani kaitina lēni cilvēki un tādi, kad daudz runā, bet īsti nepasaka neko, neprot noformulēt savu viedokli un runā murgaini, nevajadzīgi plaši. Ja man būtu tāds puisis, ak jēziņ, nē. Bet citas šādus tipāžus sauc par gudriem un emocionāli inteliģentiem (no pieredzes).
29.09.2019 20:01 | Saite
 
Reģ. 11.03.2010
tu neesi vieniigaa, kurai ir shaada probleema.. esmu apsveerusi pameegjinaat hipnozi, lai tik traki neceptos par taadaam lietaam un nebojaatu nervus.
par maneejo graamatu vareetu sarakstiit - ja uz griidas ir kkas izliets, tas uzreiz tiek pamaniits un saslauciits, jo redziet griida ir daarga, a, ja uz taas kkas meetaajaas, aiz kaa var pats vai beern paklupt, to vinjsh neredz. :@
mums ir kastiite daarzenjiem/augljiem bet vinjsh nekad neko neizpakos no iepakojuma
nogriezh nagus izlietnee. peec tam es saku - wtf - vareeji tak attaisiit kraanu un aiskalot, uz ko vinjsh atbild, ka izdariija .. aiskaloja taa, ka tie nagi veel jo projaam tur ir?!
kad prasu kaapeec tu neieliki miskastes maisu miskastee, atbild - neieliku?! it kaa es vinjam melotu..
29.09.2019 20:26 | Saite
 
Reģ. 16.10.2016
Ketija123 @ 29.09.2019 20:01
Manējam ir nelāgs ieradums mani kaitināt un runāt absolūtas muļķības tajos brīžos, kad redz mani izbesījušos, sliktā omā, aizkaitinātu. Viņam tas sagādā baudu. Un galu galā es vairs nespēju būt dusmīga, jo viņa tēlotais debilisms liek man pasmaidīt. Mani nekas viņā nekaitina. Ok, ir dažas rakstura īpašības un uzskati, kurus varbūt gribētu mainīt, bet neviens jau nav ideāls. Autores gadījumā šķiet, ka puisis nav īstais. Ja tādi nieki tik ļoti kaitina, tad diezgan skaidrs, ka nemīli viņu, vibrējat dažādās dzīves frekvencēs.
P. S. Mani kaitina lēni cilvēki un tādi, kad daudz runā, bet īsti nepasaka neko, neprot noformulēt savu viedokli un runā murgaini, nevajadzīgi plaši. Ja man būtu tāds puisis, ak jēziņ, nē. Bet citas šādus tipāžus sauc par gudriem un emocionāli inteliģentiem (no pieredzes).

Haha, man arī ļoti līdzīgi. Arī, kad esmu ne-garastāvoklī, man ir besis, viss zb, ļoti kaitina visi apkārtējie, precīzāk tuvie, ne tikai draugs. Principā, kad tā ir, tad tie tikai ir tie brīži, kad man viņā kaitina sīkas un nenozīmīgas lietas, par kurām gandrīz vai aizsvilstos, bet pēdējā laikā to cenšos kontrolēt.
Autori es savā ziņā saprotu. Ja es būtu tavā vietā un gadiem nekas nemainītos, es domāju, ka viens otru būtu tik ļoti izbesijuši, ka pat jūtas izzustu aiz to aizkaitinājumu. Grūti teikt, vai tev ir tā patiesā mīlestība pret viņu vai tomēr nav.. tās gluži nav tās lietas, par ko dienu no dienas vajadzētu sevī rast aizkaitinājumu, kas līdz ar to bojā arī visu labo.
29.09.2019 20:39 | Saite
 
Reģ. 13.11.2016
Dzīvo UK un rij kā cūka? Piedod, bet tieši par UK man ir iespaids, ka tur liels % no tautas rij kā cūkas.
Bet attiecību kontekstā piekrītu citām meitenēm, ka tava attieksme pamatīgi velk uz mīlestības trūkumu...
29.09.2019 21:19 | Saite
 
Reģ. 20.09.2019
Tori @ 29.09.2019 15:38
Sveikas.
Kā sadzīvot ar otras puses kaitinošiem izgājieniem? Un kā savaldīties, neko neteikt?
Dažām varbūt liksies, ka es esmu traka, vai arī man ir pārāk augstas prasības bet.. došu piemēru.
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām. Mēs vienmēr visur kavējam, jo šķiet, ka viņš nemāk elementāri pārvietoties ar auto. Es esmu sieviete ar 9 gadus mazāku braukšanas stāžu, un man nekad šādas ķibeles negadās.
Otra lieta, viņš, atvainojos par izteicienu, rij kā cūka, un tad kad ir pieēdies vienmēr iet kaut kur pagulšņāt. Es nesaprotu, kapēc viņš nevar paēst normāli, bet jāapēd uzreiz 3 porcijas līdz komai.... esmu mēģinājusi ko teikt, bet neklausas. Pie tam viņš nav arī līdz ar to ekselentā formā.
Vēl, viņš brīžiem runā galīgus suņa murgus. Es viņā klausos, skatos uz viņu, un bieži domāju - kā viņš vispār pabeidza medicīnas skolu...
Ir daudz daudz lietas, kas man sāk viņā ar vien vairāk kaitināt, un to sapratu tad, kad aptvēru, ka mums būs jāpavada viss mūžs kopā.
Kā man iemācīties uz to pievērt acis? Es brīžiem tik ļoti sadusmojos par šiem sīkumiem, ka negribu pat lai viņš man pieskaras, bet es negribu tādas attiecības, un es negribu taisīt skandālus par neko, bet tiešām viņš man ĻOTI kaitina, katru dienu...
p.s. Esmu ar viņu runājusi, bet man šķiet viņš neredz nekur problēmu..
šis vienk made my day😀😀😀😀
29.09.2019 21:32 | Saite
 
Reģ. 20.09.2019
Es domāju, ka tu esi pirmkārt, spēcīgāka par viņu, itkārt, ja tagad jau besī, tad paliks tikai sliktāk, saku no pieredzes. Attiecību beigu fāzē man besīja, ka viņš skaļi slāj pa māju no rīta un likās, ka sit tējkannu, vienk uzvilka līdz baltkvēlei, lieki teikt, ka iepriekšējos gadus neuzvilka tādi ikdienas sīkumi.. kamēr ir mīlestība, tikmēr pat pielipis punķis pie deguna nav nekas īpašs.
29.09.2019 21:42 | Saite
 
Reģ. 13.11.2016
Oi, tikko pamanīju citu autores tēmu, no kuras ir skaidrs, ka viņa ar savu vīrieti, kuru viņa acīmredzami nemīl, drīzumā..... plāno precēties...
29.09.2019 23:03 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits