Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

toksiska darba vide

 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Labdien!
Vēlētos, lai kāds dalītos ar savu viedokli par sekojošo situāciju.
Esmu uzsākusi darbu jaunā darbā vietā, bet jūtu, ka kolektīvā neiederos, jo organizācijas iekšējā kultūra, manuprāt, neatbilst vispārpieņemtām biznesa ētikas normām. Kolēģi darba vietā skaļi sarunājas, klausās mūziku, viens otru aprunā, runā par sadzīviskām lietām daba laikā (ko gatavojuši, runā par ģimenēm u.tml) un izturas necienīgi, jo tādejādi tiek traucēti citi. Strādāju kā mārketinga asistents, bet tā kā uzņēmumā esmu vienīgā mārketingā strādājošā persona, tad manos pienākumos ietilpst ne tikai mani tiešie pienākumi, bet arī asistēšana pārdošanas daļas un vadības darbiniekiem. Tā kā zināju, ka ir darbi, kas ir laikietikpīgi, jautāju nepieciešamos datus uzņēmuma komercdirektoram, bet viņš manu prasību ignorēja nedēļu, uz jautājumu, kad darbam būtu jābūt padarītam atbildēja ar "vakar" un tā vietā, lai sniegtu atbildi uz jautājumu atbildēja "es tavu jautājumu sadzirdēju', bet atbildi tā arī nesniedza, līdz pēdējā brīdī deva norādījumu darbam un piekodināja, ka tam jābūt izdarītam nākamajā dienā, kas fiziski nav iespējams. Negribētos domāt, ka tā ir kāda iekšēja sazvērestība, bet jūtu, ka attieksme ir necienīga.
Darba pārtraukumā kolēģe apmainīja manu krēslu pret savējo un atgriežoties, kad to konstatēju, uz jautājumu, vai kāds ir apmainījis manu krēslu atbildēja noraidoši. Tā kā dažiem indivīdiem veicamo darbu apjoms ir mazāks nekā mans, tie mēdz staigāt pa biroju bezdarbībā, nodoties vulgāriem jokiem un citādi traucēt. Nereti vadītāji, zinot, ka man ir jāveic svarīgi uzdevumi, liek novērst uzmnaību, kā piemēram, liekot sagatavot materālus bērniem bērnu dārzā, izprintēt apsveikumu kartiņas u.tml. Vide ir pārlieku familiāra, noteikti ne lietišķa, jūtu, ka tiek aizskartas ne tikai manas personīgās robežas, bet arī emocionālā stabilitāte, jo nespēju tolerēt, ja ir jāveic ārpus kārtas "pasūtījuma" uzdevumi. Tā kā apmācības praktiski nenotiek, visu nākas apgūt pašai, reizēm jautājot kaut ko kolēģiem, kuri vairākkārt ir snieguši neprecīzu vai maldīgu informāciju. Tā kā darba pieredze šajā jomā man ir svarīga, cenšos samierināties, tomēr apzinoties, ka šāda ir šīs organizācijas ikdiena, ne tikai sākuma periods, sāku apsvērt iespēju no darba aiziet, tādēļ būtu pateicīga saņemt kādus ieteikumus. Paldies!
27.09.2019 16:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vai ir iespējams izcīnīt, lai Tava darba vide(galds,kabinets) būtu kaut kur nostāk no citiem, lai vari koncentrēties?
Un vai vadītājiem vari iebilst pret papildus sīkajiem,nenozīmīgajiem darbiem, lai tos neuzgrūž Tev?
Kādu laiku var cīnīties, taču neatbalstu ilgstoši ''ziedoties'' uzņēmumam, kurš nenovērtē darbiniekus. Varbūt iesniedzot atlūgumu - Tev jautās Tavas vajadzības, tad varēsi uzskaitīt ,kas patīk/nepatīk..Bet ja nē - tad uz priekšu, noteikti ir kāds uzņēmums, kur Tavus mārketinga pūliņus un arī pārējos darbus novērtēs vairāk.
Šobrīd esmu līdzīgā situācijā, kolēģi gan ir forši, taču vadības attieksme..liek domāt.
27.09.2019 16:07 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Sveika. Nu, varēji jau uzrakstīt kaut ko jēdzīgu, nevis bārstīt apkārt par ko ir bazārs un kur ir problēma, pāris vārdos, lūdzu, definē...
27.09.2019 16:08 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Nikucis19 @ 27.09.2019 16:08
Sveika. Nu, varēji jau uzrakstīt kaut ko jēdzīgu, nevis bārstīt apkārt par ko ir bazārs un kur ir problēma, pāris vārdos, lūdzu, definē...
???
27.09.2019 16:09 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Nikucis19 @ 27.09.2019 16:08
Sveika. Nu, varēji jau uzrakstīt kaut ko jēdzīgu, nevis bārstīt apkārt par ko ir bazārs un kur ir problēma, pāris vārdos, lūdzu, definē...
ja nespēj uztvert teksta domu, nesaki neko. Klusēšana zelts.
27.09.2019 16:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nikucis19 @ 27.09.2019 16:08
Sveika. Nu, varēji jau uzrakstīt kaut ko jēdzīgu, nevis bārstīt apkārt par ko ir bazārs un kur ir problēma, pāris vārdos, lūdzu, definē...
Definē savu domu :D
27.09.2019 16:10 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Pašai autorei vajadzētu to definēt, XD. Mazliet humora
27.09.2019 16:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tavi darba kolēģi tur ir pārāk iejutušies. Iespējams jau sadraudzējušies ar vadību, uzņēmuma īpašnieku un tāpēc tā arī uzvedas. Ja vienkārši, tāpat uzvedas un nav tuva draudzība ar vadību, tad vēl var ,kaut ko darīt, ja ir variants,kur pārāk sadraudzējušies, tad neko tur neizdarīt, jo ,tikai iesmies par Tevi.
jautāju nepieciešamos datus uzņēmuma komercdirektoram, bet viņš manu prasību ignorēja nedēļu, uz jautājumu, kad darbam būtu jābūt padarītam atbildēja ar "vakar"

Viņam interesē Tavs darbs, Tavas problēmas. Ar tādiem cilvēkiem ar varētu tikt galā, tikai regulāri atgādinot par vajadzīgo informāciju . Ir nogurdinoši visu laiku otru bakstīt, jautāt, atgādināt, bet bez tā vispār nekas nevirzīsies uz priekšu. Kam pavisam viss vienalga tiem arī norādīšana, lai līdz konkrētam datumam sniedz informāciju ,lai varētu veikt darbu varētu nenostrādāt.
Darba pārtraukumā kolēģe apmainīja manu krēslu pret savējo

Neciena Tevi, bet Tev ir visas tiesības ņemt to krēslu atpakaļ, ja reiz tas bija Tev, kad uzsāki strādāt. Kolēģi izturas kā skolnieki:D
man ir jāveic svarīgi uzdevumi, liek novērst uzmnaību, kā piemēram, liekot sagatavot materālus bērniem bērnu dārzā, izprintēt apsveikumu kartiņas

Ja galīgi jūti, kad apceļ , liek darīt to ,kas vispār neietilpst savos darba pienākumos, tad reaģē un paziņo ,kad Tev vispirms jāveic savs darbs un pēc tam varēsi veikt citu, ja paliks laiks. Protams tā Tu riskē ar variantu, kad pret Tevi izturēsies vēl riebīgāk, iespējams izdomās , kad nevajag tādu darbinieci, bet ,ja Tu nevari izdarīt savu pamatdarbu ,jo jāprintē kartiņas, tad Tu riskē pazaudēt darbu ,jo neveici savus tiešos darba pienākumus, jo dēļ kartiņu neizprintēšanu nevar atlaist! Atceries vienmēr, ka Tavs galvenais pienākums ir veikt tos darba pienākumus, kuri atbilst Tavam darba aprakstam nevis visādus štruntus!
27.09.2019 16:33 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņam interesē Tavs darbs
Viņam neinteresē
27.09.2019 16:34 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Izklausās ka tu tur esi kā klases jauniņā un tiec apcelta.
Man laika neizturētu nervi un visiem pateiktu lai iet dillēs (protams ne tik pieklājīgi).
Īsti nesaprotu tādus cilvēkus, kas aprunā citus darba vietās un uzvedās tā it kā būtu nevis darbā bet kafejnīcā.
Ko ieteiktu darīt? Skaidri kolēģiem pateikt ka tev nepatīk tādas un tādas lietas. Ja nesaprot un turpina darīt stulbības, tad atstāt darbu, jo tas nav tavu nervu vērts.
Man arī bija kolēģē, kas speciāli ātrāk nesagatavoja izrakstus, bet vilka līdz pēdējai dienai, jo zināja ,ka man viņi pēc tam jāpārskata un jālabo. Un tad pēdējā dienā atdeva man un smīkņāja kā, es steidzu labot un atdot priekšniekiem laicīgi. Beigās es pateicu ka tā nevar darīt. Protams šajā situācijā es piedraudēju iet pie priekšniekiem, bet cik saprotu tad viss kolektīvs ir pret tevi. Grūti...
27.09.2019 17:09 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Lilit paliek komentāri vienkārši prastāki un prastāki, ne pa tēmu.
Tas skaistās Tavā darba vidē ''bullying''. Kaut vai tā krēslu apmainīša , tas nav koreikti.
Ko pati vadība saka par šo visu? Lai ņem vērā, brīdinājumus izsaka, kas uzvedās kā personiskajās mājās darba vidē, ka tas Tev liedz strādāt produktīvi!
27.09.2019 17:10 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tas jau tik Nikucis19, kas visur komente ne pa tēmu. Laikam Rīdzeniece 2.0
27.09.2019 17:14 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Tas ir mobings un bossings vienlaicīgi. Jā, kolektīvs ir nosacīti saliedēts un tam ir neformālas attiecības ar vadību, bet tiklīdz tiek pievērtas durvis vai pagriezta mugura - divkosība, nedz saliedētība. Sintētiska lišķība.
Arī man psiholoģiskais klimats, kurā darbinieki izturās kā tirgus placī nešķiet ne motivējošs, ne produktivitāti veicinošs. Vēl paplidus faktors ir nacionalitāte, šajā uzņēmumā pārstāvu minoritāti. Tā kā uzņēmums pārstāv pārtikas industriju šķiet, ka darbinieku mentalitāte ir pielīdzināma viduslaiku tirgotājiem..
27.09.2019 17:23 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Es atvainojos. Rīdziniece šeit nav, tāds frukts šeit nav redzēts.
Es cenšos palīdzēt tikai, tas arī vis, lūdzu neapvaino.
27.09.2019 17:52 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Nav jēgas paciest. Darbu tagad atrast nav grūti, meklē citu darbu savā jomā.
27.09.2019 17:59 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
dēļ kartiņu neizprintēšanu nevar atlaist! Atceries vienmēr, ka Tavs galvenais pienākums ir veikt tos darba pienākumus, kuri atbilst Tavam darba aprakstam nevis visādus štruntus!

Pārbaudes laikā var atlaist, nenorādot iemeslu, un darba devējs var darba aprakstā pievienot arī sava bērna kartiņu printēšanu. No tāda vienkārši ir jābēg neatskatoties.
27.09.2019 18:32 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Laikam Poliju un topfiju neesi mācījušies tik labi jeb tev vnk nesanāk kaut kas tev jeb kaut kas traucē, apkārtējie apstākļi, kas vidē un koms apkārt, laiks un nesaskaņas iekšējā darba vidē, kas nekādus citus apstākļus šeit neredzu.
27.09.2019 20:29 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Nikucis19 @ 27.09.2019 17:52
Es atvainojos. Rīdziniece šeit nav, tāds frukts šeit nav redzēts.
Es cenšos palīdzēt tikai, tas arī vis, lūdzu neapvaino.

Kāpēc nevienu tevis rakstītu komentāru es nespēju uztvert un knapi saprotu, kas tur rakstīts? :D Drusciņ sāk likties, ka aiz šo profilu sēž mazliet nelīdzsvarots cilvēks..
28.09.2019 14:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits