Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Auto un mūzika patreiz ir vienīgi neatrisinātie jautājumi, ar savu īsti negribam braukt, jaunu pirksim tikai uz gada beigām, īrēt arī negribam, jo iztērēt vienkārši par auto, kuram praktiski nekādas nozīmes 400 EUR arī negribam. Nezinu..
Mūzika - nav ne jausmas! ??? Juma būs dzīvā vai kā? Draug dzīvo negrib, man ir pilnīgi vienalga, pirmo deju nesanāks ietrenēties, jo nebūs tam nemaz laika (draugs strādā ārzemēs).
Alkahols domāju, ka var stāvēt istabā, tam nekas nenotiks, ņemot vērā to, ka nav atvērts. Varbūr vecākiem/radiem/draugiem ir pagrabs?
14.06.2020 21:11 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mēs brauksim ar savu auto, par cik ir diez gan jauna mašīna. ?
Tās kuras pērk jau alkoholu, cik ilgi jums līdz kāzām ir palicis? Arī varbūt gribētu šo to jau iepirkt, bet baida ka drīz sola karsto laiku un siltumā viss stāvēs ??
14.06.2020 19:53 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
Man sākotnēji arī bija doma likt skropstas uz kāzām, taču tā kā nekad iepriekš to neesmu darījusi, nolēmu labāk neriskēt. Uz manikīru arī jau pierakstījos, manai meistarei šobrīd ļoti pilns pieraksts, jau esmu nogulējusi iespēju šomēnes sapucēties. ?
Ar kādu auto brauksiet kāzās? Vai īrēsiet?
14.06.2020 19:17 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Skropstas un nagus lieku katru mēnesi, tā kā Tur neko speciāli neieplānoju, viss būs kā parasti! ?
14.06.2020 17:36 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Mēs par vienu ielūgumu maksājām 2.70€. Priekš tā, kas mums tur bija virsū un kā izskatījās, manuprāt, pat ļoti OK cena. Daļu jau esam izdalījuši viesiem. ☺
Man gan manikīrs, gan pedikīrs jau ir aizrunāts, tāpat arī skropstas. Jāsaliek jau zināmās izmaksas tabuliņā un jāskatās kas tur kopā sanāk šobrīd!
14.06.2020 17:03 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Uzvalku nopirkām vienā veikalā vietējā pilsētā, nosaukumu gan neatceros. Šodien sarunāju manikīru un pedikīru, vakarpusē nodošos perfekta dizaina meklējumos. ?
14.06.2020 16:48 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
ALG @ 14.06.2020 12:03
NeonsNeons, kur bijāt uzvalku?
bouquettt, ņemot vērā to, kādā esmu es, priecājos, ka ielūgumus gatavoju pati, jo trīs reizes jau mainīju ielūguma maketu! ?? Man vispār bail lietas darīt ļoti pirms laika/notikuma, ko pa to laiku vienmēr gribu ko mainīt! ??
Zinu, ka mani ielūgumi maksātu ap 3,50-4 €, labāk taisu pati! ?
Cik alkaholu sapirkāt? Mums arī vajadzētu iepirkt, bet neko nesaprotu par proporcijām, cik daudz un ko pirkt.

Mēs ielūgumu gatavošanas procesā arī mainījām ideju un dizainu. Meitene, kas taisīja, operatīvi sūtīja bildes, lai izvēlamies, kā labāk. Par vienu ielūgumu maksājām 2,50, kas man šķiet ļoti maz priekš darba un materiāliem. ?
Uz 15 cilvēku svinībām pagaidām esam nopirkuši 3l balto, 3l brùno, 15 šampaniešus. Vēl jāiepērk vīni un bezalkoholiskie dzērieni. Šampaniešus pirkām ar rezervi, lai stāvētu arī mašīnā pa ceļam. Vīnus plānojam pirkt 10 pudeles - 7 sarkanus, 3 baltus. Pārsvarā esam sarkanvīna cienītāji, tāpēc tāda proporcija.
Mēs arī sākumā nevarējām saprast, cik daudz ko pirkt, tad sākām rēķināt un domāt kurš ko dzerst un cik daudz var izdzert.
14.06.2020 12:22 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
NeonsNeons, kur bijāt uzvalku?
bouquettt, ņemot vērā to, kādā esmu es, priecājos, ka ielūgumus gatavoju pati, jo trīs reizes jau mainīju ielūguma maketu! ?? Man vispār bail lietas darīt ļoti pirms laika/notikuma, ko pa to laiku vienmēr gribu ko mainīt! ??
Zinu, ka mani ielūgumi maksātu ap 3,50-4 €, labāk taisu pati! ?
Cik alkaholu sapirkāt? Mums arī vajadzētu iepirkt, bet neko nesaprotu par proporcijām, cik daudz un ko pirkt.
14.06.2020 12:03 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
Vispār interesanti, cik pretēji var atšķirties pārdevēju attieksme. ??
Mēs savus ielūgumus saņēmām šīs nedēļas sākumā, jau pusi esam atdevuši viesiem. Parēķināju izmaksas par tiem un sapratu, ka neko nebūtu ietaupījuši, ja taisītu es pati. Ja nu vienīgi uztaisītu nesmukāk. ?
Šonedēļ arī sākam iepirkt alkoholu, visur dažādas akcijas, tad nu cenšamies izmantot. Vienīgā problēma, ka tagad alkohola kastes dzīvoklī ir kļuvušas par interjera elementiem, jo nav kur viņas likt. ?
14.06.2020 10:07 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Šodien bij produktīva diena, nopirkām draugam pilnībā visu outfitu, nereāls prieks, atradām tik foršu uzvalku , galvenais ka abiem ļoti patīk ?
13.06.2020 23:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
kay @ 13.06.2020 00:21

Piekrītu par KOKOS. Tur, salīdzinot ar "Mans drēbju skapis" veikalu , protams, ir mazāka izvēle, bet meitene, kas mums palīdzēja bija ļoti atsaucīga, arī zinoša un, kopsummā, atstāja labu iespaidu gan par sevi, gan prezentējot veikalu. Neteikšu, ka cenu ziņā daudzreiz lētāk sanāca atrast uzvalku, jo kā jau rakstīju iepriekš, tādas arī ir tās reālās cenas, bet man ir skaidrs, ka uz veikalu "Mans drēbju skapis" es vairs nedošos.

KOKOSā nopirkām topošajām vīra tēvam uzvalku, konsultants bija super atsaucīgs, ļoti ātri piemeklēja un atrada īsto uzvalku! ? Tādā ziņā vispār nevaram sūdzēties. Par sortimentu- jums vajag tumši zāļu un tur tāda bija tikai viens, FB lapā arī atbildēja, ka uz atlaižu laiku nebūs papildinājumu, līdz ar to atkrīt mums šis veikals! ?
13.06.2020 22:56 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Hey, meitenes ?
Šodien uztaisīju pirmos ielūgumus, sanāca ļoti labi, pašai ļoti liels prieks ka sanāca tik skaisti! ? Bijam domājuši braukt uz Mans drēbju skapis, bet pēc komentāriem vairs negribas braukt ? Starpcitu, esmu dzirdējusi labas atsauksmes par veikalu Doublju http://www.doublju.lv.
13.06.2020 22:53 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
joselyn @ 12.06.2020 21:34

Hmm..mums līdzīga pieredze. Gājām skatīties uzvalkus un dāma, kas pie mums pienāca- jautāja, ko mums vajag. Protams, ka sīki nezinājām, teicām, ka gribam apskatīties uzvalkus kāzām (būtībā pateicām vienu teikumu). Atbildēja, apmēram "Nebūs te nekāda skatīšanās, ja nepērkat, tad man ir labākas lietas, ko darīt". Tajā brīdī normāli apstulbu par tādu attieksmi, tā būtu pateikusi, ko domāju. Un veikalā nemaz tik ļoti daudz citu pircēju nebija.
Ja uzvalks būtu paticis, protams, pirktu (un mums arī baigi nekāds ierobežojums budžetam nebija). Bet nu tā attieksme.. Sapratu, ka paldies, negribu tur atgriesties - jo ko darīs tad, ja nekas nepatiks..esi "obligated" pirkt.
KOKOs bijām iegājuši, nebija izvēle, bet vismaz puisis pastāstīja, kas varētu labi izskatīties, parādīja, kas no tā visa pašlaik ir, ieteica, kad atnākt nākošreiz-kad būs pievedums.

Piekrītu par KOKOS. Tur, salīdzinot ar "Mans drēbju skapis" veikalu , protams, ir mazāka izvēle, bet meitene, kas mums palīdzēja bija ļoti atsaucīga, arī zinoša un, kopsummā, atstāja labu iespaidu gan par sevi, gan prezentējot veikalu. Neteikšu, ka cenu ziņā daudzreiz lētāk sanāca atrast uzvalku, jo kā jau rakstīju iepriekš, tādas arī ir tās reālās cenas, bet man ir skaidrs, ka uz veikalu "Mans drēbju skapis" es vairs nedošos.
13.06.2020 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 3151
Reģ: 29.01.2009
ka lupatu bode vien ir, tādas sajūtas man bija arī "Mans drēbju skapis" veikalā. Pārdevēja mums arī tāda ne visai patrāpījās, nedaudz lecīga un ļoti mēģināja pārliecināt, ka šādu uzvalku nekur citur neatradīsim, bet viņai nebija taisnība - atradām vēl foršāku citā veikalā

Hmm..mums līdzīga pieredze. Gājām skatīties uzvalkus un dāma, kas pie mums pienāca- jautāja, ko mums vajag. Protams, ka sīki nezinājām, teicām, ka gribam apskatīties uzvalkus kāzām (būtībā pateicām vienu teikumu). Atbildēja, apmēram "Nebūs te nekāda skatīšanās, ja nepērkat, tad man ir labākas lietas, ko darīt". Tajā brīdī normāli apstulbu par tādu attieksmi, tā būtu pateikusi, ko domāju. Un veikalā nemaz tik ļoti daudz citu pircēju nebija.
Ja uzvalks būtu paticis, protams, pirktu (un mums arī baigi nekāds ierobežojums budžetam nebija). Bet nu tā attieksme.. Sapratu, ka paldies, negribu tur atgriesties - jo ko darīs tad, ja nekas nepatiks..esi "obligated" pirkt.
KOKOs bijām iegājuši, nebija izvēle, bet vismaz puisis pastāstīja, kas varētu labi izskatīties, parādīja, kas no tā visa pašlaik ir, ieteica, kad atnākt nākošreiz-kad būs pievedums.
12.06.2020 21:34 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
bouquettt @ 12.06.2020 17:23
Man plānā ir atstāt kādu mīļu zīmīti līgavainim uzvalkā, ar cerību, ka no rīta pamanīs un izlasīs, jo gatavosimies katrs citā vietā. Tas arī viss.

Man ir šāda ideja padomā, nu tik uz līgavaiņa kurpēm!
12.06.2020 17:33 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
Man plānā ir atstāt kādu mīļu zīmīti līgavainim uzvalkā, ar cerību, ka no rīta pamanīs un izlasīs, jo gatavosimies katrs citā vietā. Tas arī viss.
12.06.2020 17:23 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
NeonsNeons @ 12.06.2020 11:19
Arī biju iedomājusies par dāvaniņu līgavainim bet man likās,ka viņš apvainosies jo nebūsim sarunājuši un viņam nekas man nebūs.??

Nu no viņa puses izskanēja šādi teksti, ka varbūt tu gribi, lai es tev kāzu dienā uzdāvinu "to"? Tāpēc sāku domāt idejas, jo, ja jau domā par šo, tad būs kaut ko sarūpējis! ?
12.06.2020 15:45 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Arī biju iedomājusies par dāvaniņu līgavainim bet man likās,ka viņš apvainosies jo nebūsim sarunājuši un viņam nekas man nebūs.??
12.06.2020 11:19 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
bouquettt @ 11.06.2020 17:14
Kā sokas plānošana? Kādi jaunumi? ?

Mēs tādā harmonijā vien..♥ Līgavainim uzvalks ir iegādāts. Iepriekš nezinājām vispār kādas ir uzvalku cenas un bijām nedaudz pārsteigti, bet nospriedām, ka tā nu laikam jau tādas lietas maksā un summa kurā iegādājāmies ir OK. Priecājos, ka viņš jautāja vai palīdzēšu viņam izvēlēties uzvalku. Tā nu braucām kopā! Mūs tomēr līdz galam neuzrunāja veikals "Mans drēbju skapis". Kā lietotāja Fifty izteicās par KOKOS, ka lupatu bode vien ir, tādas sajūtas man bija arī "Mans drēbju skapis" veikalā. Pārdevēja mums arī tāda ne visai patrāpījās, nedaudz lecīga un ļoti mēģināja pārliecināt, ka šādu uzvalku nekur citur neatradīsim, bet viņai nebija taisnība - atradām vēl foršāku citā veikalā!
Sākoties brīvdienām, pieķeršos nopietnāk visu galu savilkšanai. Viss ir norunāts un sarunāts, bet gribas atrast to pašu pušķi kāds tad galu galā viņš būs, jo šobrīd ir tikai zināma cena par pušķi ko aizsūtīju foto kā ideju. Jāpaskatās kādas puķes ir aktuālas vasaras beigās, vēlētos pušķi ar tām.
Man ir ideja pārsteigt līgavaini ar sarūpētu mazu dāvaniņu viņam. Vai jūs arī ko tādu domājat?
12.06.2020 10:40 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
bouquettt @ 11.06.2020 17:14
Kā sokas plānošana? Kādi jaunumi? ?

Sāku nopietni meklēt idejas pušķim, no sākuma gribēju lai dominē rozes bet patīk arī idejas no peonijām. ??
11.06.2020 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits