Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Nezinu ko darīt ar tām zeķēm, man viņas krīt nost ar visiem zeķturiem. Ir kāds savādāks risinājums? ?? Zeķubikses gluži negribas vilkt.
Man ļoti patika vāku dizains Tipogrāfijai "Līga".
Ko domājat ar pirmo deju? Mācīsieties/iesiet kursos?
Par cik mans topošais vīrs strādā ārzemēs, īsti nesanāks iet uz kursiem, taču tagad viņš ir satraucies, ka nemācēs dejot! ??
07.07.2020 18:10 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 03.07.2020 14:26
Sveiciens visām! ?
Solīju padalīties ar info par gredzenu gravēšanu. Es gan biju sajaukusi, mums tomēr ir 3 mm gredzeni (šķiet, ka iepriekš teicu 2 mm). Šodien aiznesu jevelierim, teica, ka viss ir izdarāms, vakarā braukšu pakaļ jau iegravētiem.

Kur nesi stāvēt? Cik izmaksāja? ? Es domāju iegravēt mūsu iniciāļhd un datumu, jo kopā ar vārdu sanāk ļoti gari! ?
07.07.2020 18:12 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
ALG @ 07.07.2020 18:10
Nezinu ko darīt ar tām zeķēm, man viņas krīt nost ar visiem zeķturiem. Ir kāds savādāks risinājums? ?? Zeķubikses gluži negribas vilkt.
Man ļoti patika vāku dizains Tipogrāfijai "Līga".
Ko domājat ar pirmo deju? Mācīsieties/iesiet kursos?
Par cik mans topošais vīrs strādā ārzemēs, īsti nesanāks iet uz kursiem, taču tagad viņš ir satraucies, ka nemācēs dejot! ??

Rīt iešu meklēt zeķes, tagad bail, ka arī nopirkšu tādas, kas beigās krīt nost. ? esot ar silikona maliņām, tām it kā nevajadzētu šļukt nost arī bez zeķturiem.
Deju īpaši negatavojam, vēl pat neesam mājās izmēģinājuši. Baigi neiespringstam uz to.
Gredzenos gravēju vienam otra vārdu un kāzu datumu. Samaksāju 14€, nav dārgs tas prieks. Es gan neesmu no Rīgas vai pat tuvu tai, tāpēc nezinu, vai ir nozīme, kur gravēju. Domāju, var nest pie jebkura sakarīga juveliera. ?
07.07.2020 19:41 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.08.2011
Sveikas. Izlasīju visu diskusiju un nolēmu padalīties arī ar savām. :)
Manas kāziņas bija paredzētas maijā, tās diemžēl nācās atcelt. Atcēlām jau aprīļa sākumā un ātri vien pārcēlām uz septembri, visu maija kāzām sarunātos pakalpojumus dabūjām uz septembri, viesu namu tikai dabūjām mainīt. Ja būtu vēl novilkuši laiku ar pārcelšanu, tad 100% nebūtu neko vairs dabūjuši uz septembri.
Viss pa lielam ir sapirkts un jau saplānots, vienīgā škrobe, ka pati visādas papīrlietiņas jau biju sataisījusi ar maija kāzu datumu - viesu dāvanas, amatu medaļas, sēdvietu plānu, kā arī gredzeni tika iegravēti jau ar maija kāzām :D Nu neko, visu nāksies pārtaisīt un pārgravēt. Galvenais ka kāzas būs, un vīruss mūs vairs (cerams) septembrī neskars.
Kleitu pirku avotu ielā, sanāca nopirkt divas reizes, jo pirmā, mājās skatoties bildēs, vairs nepatika un vēlējos tomēr mainīt. Bija ļoti jauka un pretimnākoša pārdevēja, ka atgrieza naudu par pirmo. Par to man liels prieks :)) jo pēc tam atradu īsto un vienīgo.
Mūsu kāzas plānojas ap 50 viesiem, izmaksas ap 6t. ?
Gredzenus taisījām pie juveliera, jo pašai bija savs zelts. Abiem 5mm. Un nē, nav baigi plati, jo mēs lieli un gari cilvēki ar lielām plaukstām un izskatās ļoti labi :D
07.07.2020 20:27 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
@ALG
Es vakar nopirku zeķes ar silikona maliņām - tur, kur ir mežģīne, iekšā ir silikons, kas drusciņ tā kā pielīp pie kājas. Iesaku Tev tādas uzmeklēt, ja esošās šļūk nost. ?
Šodien Andelē ieķēru halātiņu kāzu rītam. Visos veikalos skatījos, ka ir tikai omīšu varianti. ?
Sataisīju viesu dāvaniņas beidzot. Tās baigi vilku garumā, jo nepatīk tādi mazie darbiņi.
Kā jums sokas? Mums atlicis mēnesis līdz kāzām, tāds patīkams prieks iekšā. ?
09.07.2020 13:06 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mūsu diena jau rīt klāt! Biju rēķinājusies ar lietu bet ne tik stipru..šodien līst kā no spaiņiem, rīt sola tādu pašu! Vairāk uztraucos par fotosesiju un kleitas šļepi,kura ir diez gan gara ?
09.07.2020 16:07 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 09.07.2020 16:07
Mūsu diena jau rīt klāt! Biju rēķinājusies ar lietu bet ne tik stipru..šodien līst kā no spaiņiem, rīt sola tādu pašu! Vairāk uztraucos par fotosesiju un kleitas šļepi,kura ir diez gan gara ?

Novēlu, lai viss izdodas un jums ir lieliska un neaizmirstama kāzu diena! Cerams laikapstākļi pierimsies un ļaus jums mierīgi visu baudīt. ?
09.07.2020 16:28 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
NeonsNeons @ 09.07.2020 16:07
Mūsu diena jau rīt klāt! Biju rēķinājusies ar lietu bet ne tik stipru..šodien līst kā no spaiņiem, rīt sola tādu pašu! Vairāk uztraucos par fotosesiju un kleitas šļepi,kura ir diez gan gara ?

Ak! Novēlu, lai rītdiena Jums patiesi ir izdevusies un laikapstākļi cerams, ka skaidrosies! Svinam mīlestību! ?❤
09.07.2020 17:09 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Liels paldies visām par labajiem vārdiem, cerēsim uz to labāko !?❤
09.07.2020 21:37 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.04.2020
NeonsNeo - izbaudi, neatkarīgi no laikapstākļiem!???
Dāmas,kurām lielā diena vēl tikai priekšā - kādas sajūtas? Man aktīva darbošanās rit pilnā sparā, bet šobrīd ziņās covid atkal parādās,kas nedaudz rada stresu uz kopējā plānošanas fona. Kāzas pēc mazāk kā 2 mēnešiem, ielūgumi izsūtīti...kaut nu nenāktos krasi visu mainīt :(
09.07.2020 21:46 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tikko pamanīju šādu diskusiju!
Gadu plānojām kāzas, un pēdējo mēnesi pārplānojām, jo maijā apprecējāmies kā bija paredzēts. Tik ļoti patika, ka dzimtsarakstu nodaļā bijām tikai mēs un liecinieki. Vēlāk ģimenes lokā bija atzīmēšana un viss smuki. Uz rudens vidu plānojam sataisīt ballīti draugiem un radiem.
Neko neatcēlām un nepārcēlām, jo mums primāri svarīgi bija apprecēties, nevis sataisīt viesiem baigo pasākumu. Esam precēti, bet arī ballīte vēlāk būs.
10.07.2020 00:12 |
 
Reitings 129
Reģ: 06.06.2012
Sveikas līgaviņas un sievas!? Kur pirkāt lina dvieli un kastīti gredzeniem?
12.07.2020 18:51 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
roze5 @ 12.07.2020 18:51
Sveikas līgaviņas un sievas!? Kur pirkāt lina dvieli un kastīti gredzeniem?

Kas par lina dvieli? ?
Kastīti pasūtīju aliexpress, apaļu koka kastīti, kur virsū mūsu vārdi un kāzu datums. Bet šķiet, ka ir pa pilnam vietu, kur tādas pasūtīt. Viss atkarīgs no tā, kādu gredzenu kastīti gribi. ?
12.07.2020 19:02 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mums kastīte arī ir no aliexpress , virsū vārdi un datums ?
12.07.2020 20:40 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kur nopirkt personalizētus skaistus kāzu albumus? ?
14.07.2020 10:00 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 14.07.2020 10:00
Kur nopirkt personalizētus skaistus kāzu albumus? ?

Draugiem kāzu jubilejā sūtījām albumu no Atmiņu albumi, var atrast facebook. Ļoti skaisti, visu var paši sadomāt kā vēlas, piedāvā arī gatavus variantus.
Kā pagāja kāzu diena? ?
14.07.2020 10:09 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
bouquettt @ 14.07.2020 10:09

Draugiem kāzu jubilejā sūtījām albumu no Atmiņu albumi, var atrast facebook. Ļoti skaisti, visu var paši sadomāt kā vēlas, piedāvā arī gatavus variantus.
Kā pagāja kāzu diena? ?

Paldies par ieteikumu, tiešām skaisti! ? Diena pagāja super, neskatoties uz lietu, tām tomēr ir savs šarms ? Uz fotosesiju gan tieši bija beidzis līt un vakarā pat uzspīdēja saulīte . Veiksmi visām kurām lielā diena priekšā!❤
14.07.2020 12:29 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 09.07.2020 13:06
@ALG
Es vakar nopirku zeķes ar silikona maliņām - tur, kur ir mežģīne, iekšā ir silikons, kas drusciņ tā kā pielīp pie kājas. Iesaku Tev tādas uzmeklēt, ja esošās šļūk nost. ?
Šodien Andelē ieķēru halātiņu kāzu rītam. Visos veikalos skatījos, ka ir tikai omīšu varianti. ?
Sataisīju viesu dāvaniņas beidzot. Tās baigi vilku garumā, jo nepatīk tādi mazie darbiņi.
Kā jums sokas? Mums atlicis mēnesis līdz kāzām, tāds patīkams prieks iekšā. ?

Man arī tās ar trīs vai četrās silikona maliņām šļūc nost, vienkārši neturas un viss, vai man ir tizla kāja, jo parasti šīs zeķes man noveļas līdz ceļiem! ???
20.07.2020 19:52 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Čau visām meitenēm! Kā Jums ar pirmskāzu stresu? Sapratu vakar to, ka man reāli ir panika, man no visa ir bail, neko nevaru nevienam pateikt, reāli kaitinoši.
Cik tālu Jūs esat ar gatavošanās procesu? Ir tik daudz nianses un tehniski sīkumi, kas mani nomoka, kā piemēram, kur likt/kas ņem puķes uz viesu namu, kur tās likt? ko viesi dara, kamēr mēs esam fotogrāfēšanās..ah..
20.07.2020 19:55 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
ALG @ 20.07.2020 19:55
Čau visām meitenēm! Kā Jums ar pirmskāzu stresu? Sapratu vakar to, ka man reāli ir panika, man no visa ir bail, neko nevaru nevienam pateikt, reāli kaitinoši.
Cik tālu Jūs esat ar gatavošanās procesu? Ir tik daudz nianses un tehniski sīkumi, kas mani nomoka, kā piemēram, kur likt/kas ņem puķes uz viesu namu, kur tās likt? ko viesi dara, kamēr mēs esam fotogrāfēšanās..ah..

Mums atlikušas nu jau mazāk kā trīs nedēļas līdz kāzām, stresiņš sākas. Šonedēļ tiksimies ar vedējiem, lai visu kārtīgi izrunātu. Netīšām uzzinājām, kas plānojas mūsu kāzu rītā un neesam ar to īsti apmierināti, tāpēc ceram, ka tikšanās nebeigsies ar kašķi. ? Vakar arī drauga mamma uzvilka attiecībā uz kāzām, pasakot savu aso un uzstājīgo viedokli, vēl nedaudz cepiens iekšā ir.
Mēs ziedus nodosim kādam no vecākiem, lai aizved uz svinību vietu, kamēr bildēsimies. Ceru, ka vedēji būs arī padomājuši, ko ciemiņiem darīt, kamēr gaida. Vispār sapratām, ka pa šo laiku vedēji ļoti maz ar mums komunicē un iesaista mūs kāzu plānošanā.
Mums vēl atlicis izvēlēties pirmā valša dziesmu un sataisīt dāvanas vecākiem. Šķiet, ka viss pārējais jau ir gatavs, bet nebrīnīšos, ja vēl uzpeldēs kas jauns. Šonedēļ beidzot arī tiku pie savas līdz galam pabeigtās kleitas, liels prieks. ?
Ja šļūk nost zeķes, tad vai nu zeķturi jāmeklē vai zeķubikses. ?
20.07.2020 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits