Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Motivācija attiecībām

 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Es pat nezinu ko gribu dzirdēt, kādu motivējošu vārdu par to, ka pēc 30 tikai sākas dzīve :D esmu tuvu tam slieksnim un nolaižas rokas ar vien vairāk un vairāk.
Kur lai meklē motivāciju,un cerību, ka kādreiz būšu ilgstošās laimīgās attiecībās? Nē, man nav pašvērtējuma problēmas, tieši otrādi, es apzinos, ka esmu izskatīga un jautra un gudra un viss ir kārtībā. Bet tā laikam arī ir problēma nr.1, tas, ka arī citi mani tikai uztver, kā smuku sejiņu, jautra laika pavadīšanu un viss. Es nezinu, es nesaprotu vai es vienkārši vīriešiem apnīku pēc kāda laika, bet pēdējos 6 gados ilgākās attiecības kas man bija bija pusgads un tālāk jau par 3 mēnešiem, mēnesi. Vienmēr kāds atrod ko citu, kādu citu. Kā lai saprot, kas ir tas, kas man trūkst, kura vērtība ir pazudusi, kad citi nespēj mani uztvert kā nopietnu attiecību materiālu? Visiem esmu plāns B, plāksteris, bija jautri, paldies. Nē, es nelecu ar visiem uzreiz gultā. Es esmu par to runājusi ar citiem vīriešiem, visiem kā viena atbilde – ar Tevi viss ir kārtībā, tiešām, tā vienkārši notiek, neveidojas tālākas jūtas.
Bija laiks, kad par to centos nedomāt, un tad atkal, iepazinos, viss bija super, skaisti, es jau tiešām domāju, ka beidzot, nu tik laimīgi un viegli viss un puff, sabruka kārtējais kāršu namiņš. Nejūtos izmisusi, uzmanības netrūkst, bet kā lai rod motivāciju tikties, atvērties un atkal kādam pieķerties, bez bailēm, ka tas būs kārtējais, kurš pēc kāda laika atkal salauzīs sirdi.
26.09.2019 10:45 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Neesi vienīgā ar šādām pārdomām.
Man arī ir šobrīd tā, ka iepr.ir ātri pačibējušas attiecības, tgd ir bail atvērties un uzticēties.
Jo pēd.2 iepazītie vīrieši(viens-dzīvē, otrs-tinder) ir gribējuši tikai izklaidi.....ātri to sapratu, jo tik vedināja uz pikantām sarakstēm.
Un randiņi utml.lietas nebij no viņu puses.
Nesaprotu...
26.09.2019 11:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Man ir līdzīga situācija, bet nekādā gadījumā nevainošu tur sevi! Visam savs laiks.
26.09.2019 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ljoti iespeejams, ka vizuaali tevi piesaista viiriesi, kas nav iisti tendeeti uz attieciibaam. Padomaa, vai vizuaalajam ir tik milziiga noziime, vai arii esi gatava dot iespeeju kaadam, kas nepavada sporta zaalee vai nakts klubaa lielaako dalju sava briivaa laika.
26.09.2019 12:25 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Arī cenšos pieturēties pie domas...visam savs laiks ?
26.09.2019 12:46 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Kamēr Tu pati sevi nenoliksi augstāk, tikmēr to arī citi nedarīs, un tas attiecas uz visām jomām. Gudri mācīt, bet saku no dzīves. Man ir ģimene, vīrs, bet esmu izgājusi tam cauri, kad vīrieši neko nopietnu negribēja turpināt un ar pēdējo vīrieti ar kuru man ir laulība un ģimene, es nevilcinoties pateicu savu nostāju, ka vēlos nopietnas attiecības, ģimeni un ja vīrietim nav šāds mērķis attiecībām, tad neredzu jēgu turpināt, pat neiesaistījos diskusijās, ka varbūt ar laiku vai tad jau redzēs, man bija sava nostāja, stings raksturs, nepakļāvos vairs jūtām, sirdij kā to darīju iepriekš un tad kā lupatiņa plivinājos līdz tiku pasviesta. Un arī nevajag no savas nostājas baidīties, ja vecis pats aizies, skaidrs, labāk ātrāk nekā vēlāk kad sirds jau salūzusi!
30 gadi nav vecums lai stresotu par ģimenes fakta neesamību, vēl 10 gadi laiks ✨ , labākie gadi esot no 30-40 ?
26.09.2019 13:17 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Liidere protams, ka man ir svarīgi vizuālais, bet bet ne tik noteikti, lai liktu pa punktiem, bet neteikšu, ka tiekos ar uz izklaidēm tendētiem vīriešiem. Principā uzreiz jau nosaku to, ka man neinteresē vairs izklaides, ka vēlos ko nopietnu. Un nu pēdējās divas tā teikt mazās attiecības arī itkā bija, gan no manas, gan vīrieša puses, viss nopietni, viss labi un tad kaut kas notiek. Es pat to izskaidrot nemāku.
26.09.2019 13:17 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
MaijaGardi es Tev pilnība piekrītu un es arī dzīvoju ar tādu nostāju, es sevi apzinos un arī lieku to apzināties to otram. Es neļauju sev kāpt uz galvas, mani ir mēģinājuši vazāt, kā jau teicu kā plānu B, es pati tam neļaujos un ja nevēlas mani cienīt un novērtēt, nu tad nebūs.
Tā sajūta ir tāda, ka īsti neviens neredz tā kā nākotnes vīziju ar mani.
26.09.2019 13:20 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Īsti nav kur vainot sevi un nevainoju. Es vairāk domāju par to kā lai nenoslēdzas nākamajam cilvēkam, kas parādās dzīve, jo pie kārtējā "Tu man ļoti patīc, Tu esi tik forša", man vairs negribas smaidīt, bet jau tāds - jā jā, protams, šis jau viss dzirdēts. Un tad gaidi, kad atkal pazudīs.
26.09.2019 13:22 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
@MaijaGardi
Arī esmu tikkai par normālām, nopietnām attiecībām un ceņšos netikties ar tādiem, kam izklaides prātā vai tikkai s......
Tik kā tādus ātrāk atkost?
Reizēm šķiet, ka liela daļa vīriešu mēģina izvairīties no attiecībām.
26.09.2019 13:37 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Sakuma ir janoteste, kads gulta.
Es jau randina sakuma nevaru pateikt, ja sex bus oralais, kuni, 69 un citi eksperimenti, tad meginasim nopietnas attiecibas.
Jo cik biezi ir gadijies jauniba, attiecibas super gulta nu nav tas ko velos.
Retos gadijumos hormoni, atiecibas un sex puslidz normals, bet nu galigi nesaista.
26.09.2019 13:52 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Annija35 @ 26.09.2019 13:37
@MaijaGardi
Arī esmu tikkai par normālām, nopietnām attiecībām un ceņšos netikties ar tādiem, kam izklaides prātā vai tikkai s......
Tik kā tādus ātrāk atkost?
Reizēm šķiet, ka liela daļa vīriešu mēģina izvairīties no attiecībām.

Es arī negribu nopietnas attiecības (bērni/precēties) Kas vispār skaitās nopietnas attiecības? Gribu tikai labi pavadīt laiku, varam arī kopā dzīvot. Negribās iespringt un piepūlēties.
26.09.2019 14:07 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
@MGTOW101
Normālas,nopietnas attiecības ir monogāmas attiecības, kad esi kopā tikkai ar to vienu cilvēku.
Kopdzīve, laulības, bērni...tas viss arī nāk ar laiku, ja abiem ir labi kopā un ir kopīgi mērķi.
26.09.2019 14:21 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Parasti neizdodas ilgstošas, nopietnas attiecības, kuras primāri izvēlas, tikai pēc izskata, kā arī, ja ir ļoti izvēlīgas ar super prasībām un otra pretēja parādība, kad vispār gandrīz nav nekādas prasības. Vīriešus arī biedē sievietes, kuras pārāk skrien pakaļ.
Tu sevi uztver kā nopietnu meiteni, bet nav teikts, ka tā uztver Tevi vīrieši.
26.09.2019 15:03 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Vai nav tā, ka, iespējams, Tu izvēlies nepareizos vīriešus, ar ko vispār mēģināt? :( Tā teikt, Tev ir izstrādājies īpašs tips, kas šķiet pievilcīgs un saistošs kā vīrietis (ne tikai izskats, bet raksturs, dzīves uztvere utt.)? Un tad visi, ar ko saej kopā, ir līdzīgi?
Tā ir manai draudzenei. Forša meitene, viss kārtībā (gluži kā Tev), bet iemīlas tikai sliktajos puišos un tad brīnās, ka viņai saulauza sirdi. Lai gan normālie, labie, vienkāršie puiši, kas pievērš uzmanību, viņai ir pilnīgi pie kājas, ar tiem pat neko nemēģina, lai gan tādā long term variantā tieši ar viņiem varētu izveidot labāku kopdzīvi nekā ar kārtējo baikeri.
26.09.2019 15:13 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Tu sevi uztver kā nopietnu meiteni, bet nav teikts, ka tā uztver Tevi vīrieši.

nu par šo es arī stāstu. Tā ir. Mani neuztver nopietni ilgtermiņa attiecībām. Un es nezinu kapēc un neviens man to nevar izskaidrot, kur es ko darot paklūpu. Bet ne par to es vēlos diskutēt, to kapēc kas sanāca var daudz ķidāt ar katru gadījumu. Es vairāk stresoju par to, ka nevēlos vairs ielaisties ne ar vienu, negribu atvērties, negribu iet uz randiņiem, jo vienkārši nezinu vai redzu tam jēgu, jo rezultāts vienmēr vienāds.
26.09.2019 15:19 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
jo vienkārši nezinu vai redzu tam jēgu, jo rezultāts vienmēr vienāds.

Tad acīmredzot kaut kas ir jāpamaina tīri pēc loģikas. Varbūt vīriešu tips, ar ko tiecies?
26.09.2019 15:23 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Bordo, nē. Un šo es noteikti varu ar pārliecību teikt, ka nelieku vīriešus kastītēs. Jā, protams man piesaista vizuāli izskatīgi vīrieši, bet ar gadiem nāk klāt arī citas vērtības un ko vairāk skatos. Kaut pēdējās attiecības man izveidojās ar kādu uz kuru nekad dzīvē nebūtu skatījusies un es arī nebiju tā teikt viņa gaumē, bet kaut kā vienā pasākumā sanāca pāris vārdus pārmīt un viss aizgāja pats no sevis. Un jau sākotnēji runājām, ka veidosim ko nopietnu un cienīsim viens otru.
Es tiešām esmu tikusies ar dažāda izskata, statusa, vecuma pat dažāda garuma :D esmu gara, tas aspekts man bieži grūti sagremojams. :D
26.09.2019 15:24 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
Nu tas, ka jāpamina jā, es jau cenšos apzināties tā lielākās kļūdas un aspektus kas jau sākotnēji ir jānoskaidro un jānostāda un kam neļaut plūst pašam no sevis. Man vēl joprojām vienīgā sāpe ir kā sevi tam motivēt.
26.09.2019 15:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es tieku līdz nopietnām attiecībām, ir bijusi arī kopdzīve, bet nespēju atrast ar ko dibināt ģimeni. Laikam jāatmet šai iecerei ar roku.
26.09.2019 15:40 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.09.2019
sniegpulksteniite, Tu no sevis jūti, ka nevēlies tajā attiecībās veidot ģimeni?
26.09.2019 16:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits