Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar kuru reizi nolikāt CSDD braukšanu? Ņemot vērā, ka tagad skatās kompetences, ne punktus liek!

 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Ar kuru reizi nolikāt?
Ļoti skatījās uz Jūsu kompetencēm?
Tāda sajūta, ka tagad jābūt profesionālam līmenim, lai saņemtu braukšanas tiesības, neskatoties, ka daudzi pensionāri rullēt pēc veciem likumiem! :D
24.09.2019 23:09 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Es vnk domāju vairs necepties. Lieki šeit diskutēt ar tik pārgudriem cilvēkiem.
17.10.2019 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 1932
Reģ: 31.01.2012
Ja tiesības liki pirms gada, tad man vispār nav vērts ar Tevi diskutēt.

Kāds vispār sakars?
Es vnk domāju vairs necepties. Lieki šeit diskutēt ar tik pārgudriem cilvēkiem.

Izskatās gan, ka nav ko atbildēt. Viena no tām, kas kliedz, cik instruktori slikti, pie visa vainīgi, bet, kad lūdz paskaidrot, kā tieši viņi vainojami pie tā, ka cilvēks pats kaut ko nav iemācījies, pēkšņi vairs nav vēlmes diskutēt.
Lūdzu, iespēja mani oponēt. Varbūt man tiešām bija baigi laba instruktore, jo es nesaprotu, kā instruktors var būt vainīgs pie eksāmena nenokārtošanas. Pirms CSDD taču tiek likts skolas eksāmens, kur tiek vērtēts pēc tieši tādiem pašiem principiem.
17.10.2019 17:11 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Izlasi vēlreiz. Es runāju par PRINCIPU. Par sankcijām, kas notiek, ja eksāmenus nenokārto ar pirmo reizi. Tas tomēr mazliet arī motivē cilvēku pacensties. Par to ir stāsts. Tā vajadzētu būt, ja mēs gribam atbildīgus braucējus.

Sankcijas var veicināt to, ka rīdzinieki pastiprināti sāks kārtot eksāmenus laukos, jo vieglāk.
Par šo tēmu runājot - varbūt vispār visiem braukšanas eksāmenu vajadzētu kārtot Rīgā? Man ir daži labi pazīstami, kas Rīgā nekad nav braukuši, ka pat baidās tur rādīties (nav pieraduši pie attiecīgas slodzes satiksmes).
Vēl par skādi nenāktu re-eksaminācija ik pēc pieciem gadiem. Uzskatu, ka tas būtu lietderīgāk par jebkādām sankcijām.
17.10.2019 17:45 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Srumun
Srumun @ 17.10.2019 17:45

Sankcijas var veicināt to, ka rīdzinieki pastiprināti sāks kārtot eksāmenus laukos, jo vieglāk.
Par šo tēmu runājot - varbūt vispār visiem braukšanas eksāmenu vajadzētu kārtot Rīgā? Man ir daži labi pazīstami, kas Rīgā nekad nav braukuši, ka pat baidās tur rādīties (nav pieraduši pie attiecīgas slodzes satiksmes).
Vēl par skādi nenāktu re-eksaminācija ik pēc pieciem gadiem. Uzskatu, ka tas būtu lietderīgāk par jebkādām sankcijām.

Paldies par komentāru, piekrītu katram Tavam vārdam! :)
18.10.2019 00:36 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Lūdzu, iespēja mani oponēt. Varbūt man tiešām bija baigi laba instruktore, jo es nesaprotu, kā instruktors var būt vainīgs pie eksāmena nenokārtošanas. Pirms CSDD taču tiek likts skolas eksāmens, kur tiek vērtēts pēc tieši tādiem pašiem principiem.
Izmantošu šo iespēju oponēt. Nezinu, vai mana autoskola bija jocīga vai kā, bet man nebija jākārto skolas eksāmens. Kad instruktoram pajautāju "ja visās skolās ir, vai mūsu autoskolā arī nebija jābūt skolas eksāmenam?" uz ko viņš man atbildēja: "nē, es tādu netaisu, vnk uz papīra atzīmēju jūsu pēdējo obligāto 20.braukšanas stundu kā skolas eksāmenu, bet reāli praksē jums tas nav jādara". Un uz pirmo eksāmenu tiku fīrēta uzreiz pēc obligāto stundu izbraukšanas... protams, ka es iekšēji jutu ka neesmu gatava, bet instruktors jau bija pieteicis mani eksāmenam.
Vispār kā jums šķiet, kāds labums viņam no tā, šādi izrīkojoties? Es īsti nesaprotu vēl līdz šim...
18.10.2019 01:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Skolas braukšanas eksāmens?
Manuprāt tas jau labu laiku ir izzudis. Dažās autoskolās nav pat skolas teorijas eksāmena. Papildi testiņus un Tevi jau laiž uz CSDD. Tāpēc tikpat labi var secināt, kā mūsdienās cilvēku sagatavo eksāmeniem.
18.10.2019 10:13 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Man bija gan skolas eksāmens teorijā,gan braukšanā. Uzskatu,ka tie ir vajadzīgi. Pirmkārt,cita mašīna, cits cilvēks blakus, kaut cik līdzīga situācija kā eksāmenā.
kā instruktors var būt vainīgs pie eksāmena nenokārtošanas.

Paskaidrošu, kā es to redzu. Es regulāri braucu ar diviem instruktoriem. Viens bija super labs, bet pie viņa bija grūti tikt, tāpēc gāju pie cita ( tā bija kļūda,vajadzēja labāk gaidīt uz to pirmo). Ja es turpinātu braukt ar otro un nebūtu autoskolas eksāmena,tas ir,tiktu vienkārši parakstīta grāmatiņa, tad es nenokārtotu nekad to eksāmenu,jo mana kļūda nekad no šī instruktora nr2 netika labota, jo man bija niķus spiest sajūgu nevajadzīgi pagriezienos un ne tikai. Tas labais instruktors ātri vien pamanīja šo kļūdu un saprata,kāpēc man panika iestājas. Vēl nesaku Hop!, jo CSDD eksāmenu vēl gaidu, bet tāds ir mans piemērs sliktam instruktoram. Viņš vnk vizinās ar tevi, nelabo kļūdas un nav progresa. Ar tādu auto nepārvaldīšanu eksāmenu csdd nenolikt.
18.10.2019 11:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits