Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Permanentais make up - LŪPAS, viedokļi?

 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Sveikas! :)
Vēlos uztaisīt permanento make up lūpām.
Iemesls nav 'vienkārši gribās'. Periodiski man uzmetas aukstumpumpas, citreiz viena, citreiz visa augšlūpa (kādas 5cas). Pēdējās reizes dēļ, kad biju kalnos, apdedzināju seju un līdz ar to visa augšlūpa bija viena liela aukstumpumpa, palika rētas, kuras itkā nu ir pagaisušas, bet lūpu kontūra ir diezgan izbojāta, kā arī tonis vairāk nav tik labs. Esmu sapratusi, ka vēlos un vajag uztaisīt šo te procedūru.
Jautājums tām, kuras ko tādu ir izmēģinājušas. Cik lielas ir sāpes? Jā, katram cilvēkam ir atšķirīgs sāpju slieksnis, bet vispārināti, kā bija Jums? Kā notiek process? Vai tiek doti pretsāpju līdzekļi un cik daudz tie atspējo sāpes? Kā ir pēctam?
23.09.2019 20:45 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Piebildīšu par aukstumpumpām. Man jau teica, ka ja metas aukstumpumpas, tad nav ieteicams utt. Man ir tā, ka man nemetas ļoti bieži. Tagad nav nekā bijis kopš aprīli, bet kad sametas, tad nav tā, ka ir viena maza pumpiņa un viņa ātri pāriet. Itkā izdzēru izrakstītās zāles un cik sapratu, tad arī pirms procedūras esot jāizdzer. Pagaidām ir labi, tāpēc arī nobriedu procedūrai.
Kā arī man pašai ir 2 tetovējumi, šādas sāpes es zinu un dzirdēju, ka tas esot kaut kas ļoti tuvs tetovēšanai, taapēc nav arī tā, ka baigi baidos, vairāk vienkārši interesē
23.09.2019 20:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Sveika, esmu vairākas reizes taisījusi uzacis un lūpas vienreiz.
Lūpas sāpēja ļoti, nu tā, ka ļoti. Protams pacietu, jo parasti sāpes pārciešu viegli, taču lūpas jutās ļoti samocītas. Uz korekciju tā arī nesaņēmos aiziet, bet gadu bija efekts, kontūra apkārt un ietušināts/iepildināts lūpu vidus jaukā tonī.
Smērē anestēziju, kamēr notiek procedūra ,lai tā būtu pēc iespējas nejūtīgāka.
Sāksi taisīt, atpakaļceļa jau nebūs :D procedūra būs jāpabeidz, ja esi nobriedusi, tad taisi.
Ikdienā piekoriģēju ar lūpu zīmuli, tas var būt variants arī tavā gadījumā, un lūpu spīdums,izskata ziņā būs tāpat kā permanentais, tikai jāiemācās to darīt glīti.
24.09.2019 08:09 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kā mana mamma teica kad taisīju ausis caurumus - ieknieb cik stipri vari tad zināsi. Nezinu vai tas strādā ?
Bet manuprāt ja metas aukstumpumpas tad labāk netaisīt. Jo kad tetovē tad burtiski sadursta ādu, tas var izsaukt to ka visa lūpu līnija būs viena liela aukstumpumpa un beigās izrādīsies vēl trakāk.
24.09.2019 09:02 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Man liekas, ka labāk netaisīt. Es ieteiktu stabilizēt imunitāti, veselību, nepieļaut imunitātes novājēšanu un tad nebūs nekādu aukstumpumpu.
Varbūt tu vēsajā laikā bieži aplaizi lūpas vai neizmanto higiēnisko balzāmu?
Tas izskatīsies sliktāk, ja būs kkads permantētais un visas lūpas ar aukstumpumpām.
Pagaidām var arī nebūt, jo no aprīļa ir silts ārā, bet līdz ko nāks vēsais, organisms sajūtīs temperatūras maiņu un var atkal parādīties.
24.09.2019 09:17 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Aukstumpumpas, pirmkārt, metas, ja ir vāja imūnsistēma. Noteikti jāpameklē iemesli (kaut vai vienkāršas asins analīzes), bet man aukstumpumpu gadījumā ģā izrakstīja tādu Wobenzym, kas būtībā ir dabīgs ferments, bet palīdz atgriezt atpakaļ imunitāti. Man palīdzēja ļoti labi. :)
Es varbūt pamēģinātu vispirms tikt galā ar imunitāti un tad taisītu. Lai gan varbūt jāpakonsultējas ar permanent - meistarēm, un viss ir kārtībā.
24.09.2019 10:28 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Bet manuprāt ja metas aukstumpumpas tad labāk netaisīt. Jo kad tetovē tad burtiski sadursta ādu, tas var izsaukt to ka visa lūpu līnija būs viena liela aukstumpumpa un beigās izrādīsies vēl trakāk

Domāju līdzīgi, jo zinu, ka man aukstumpumpas var izraisīt arī mehānisks kairinājums ne tikai temperatūras svārstības.
24.09.2019 11:56 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
woman_wonderland @ 24.09.2019 08:09
Sveika, esmu vairākas reizes taisījusi uzacis un lūpas vienreiz.
Lūpas sāpēja ļoti, nu tā, ka ļoti. Protams pacietu, jo parasti sāpes pārciešu viegli, taču lūpas jutās ļoti samocītas. Uz korekciju tā arī nesaņēmos aiziet, bet gadu bija efekts, kontūra apkārt un ietušināts/iepildināts lūpu vidus jaukā tonī.
Smērē anestēziju, kamēr notiek procedūra ,lai tā būtu pēc iespējas nejūtīgāka.
Sāksi taisīt, atpakaļceļa jau nebūs :D procedūra būs jāpabeidz, ja esi nobriedusi, tad taisi.
Ikdienā piekoriģēju ar lūpu zīmuli, tas var būt variants arī tavā gadījumā, un lūpu spīdums,izskata ziņā būs tāpat kā permanentais, tikai jāiemācās to darīt glīti.

Jā, es ikdienā, lietojot kosmētiku, pārsvarā visu laiku lietoju zīmuli un lūpukrāsu/spīdumu, bet mani kaut kā tas efekts īsti līdz galam neapmierina, besī, ka vairākkārt jāzīmē un jāliek. Gribas uztaisīt un tā, ka tas paliek uz ilgāku laiku. Kā arī bieži man nepatīk zīmulis, jo uztaisa tādu mākslīgu efektu, nu vismaz manā gadijumā un negribas čakarēties, parasti tam nav laika, lai tur kko papludinātu utt.
24.09.2019 12:37 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Palmiņa @ 24.09.2019 09:17
Man liekas, ka labāk netaisīt. Es ieteiktu stabilizēt imunitāti, veselību, nepieļaut imunitātes novājēšanu un tad nebūs nekādu aukstumpumpu.
Varbūt tu vēsajā laikā bieži aplaizi lūpas vai neizmanto higiēnisko balzāmu?
Tas izskatīsies sliktāk, ja būs kkads permantētais un visas lūpas ar aukstumpumpām.
Pagaidām var arī nebūt, jo no aprīļa ir silts ārā, bet līdz ko nāks vēsais, organisms sajūtīs temperatūras maiņu un var atkal parādīties.

Vēsajā laikā nelaizu lūpas, tādā ziņā man itkā viss ir kārtībā, lūpas nav sausas, ja kādreiz ir, tad lietoju eļļiņu/spīdumu/balzamu. Nekad nav ne sasprēgājušas, ne arī kas cits. Ar imunitāti man viss arī ir labi, ļoti reti slimoju, bet ar aukstumpumpām man kaut kā salīdzinoši ir ciešas attiecības. Kā arī esmu pamanījusi, ka manām aukstumpumpām ir vienalga, vai ir silts vai auksts, viņas reaģē uz ko citu, bet to gan neesmu sapratusi, uz ko tieši.
24.09.2019 12:42 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Bordo @ 24.09.2019 10:28
Aukstumpumpas, pirmkārt, metas, ja ir vāja imūnsistēma. Noteikti jāpameklē iemesli (kaut vai vienkāršas asins analīzes), bet man aukstumpumpu gadījumā ģā izrakstīja tādu Wobenzym, kas būtībā ir dabīgs ferments, bet palīdz atgriezt atpakaļ imunitāti. Man palīdzēja ļoti labi. :)
Es varbūt pamēģinātu vispirms tikt galā ar imunitāti un tad taisītu. Lai gan varbūt jāpakonsultējas ar permanent - meistarēm, un viss ir kārtībā.

Nu es meistarei jau teicu, ka man ir tā problēma ar aukstumpumpām, bet ne pārāk bieži, ne arī baigi reti. Ja izdzeru kursu, tad vispār iiilgi nemetas. Jūtos nokļuvusi strupceļā, jo gribu uztaisīt, zinu, ka lūpas uzreiz izskatīsies tādas dzīvīgākas un galvenais - forma, bet tās pumpas visu čakarē un man pašai bail, ka nav tā, ka uztaisu un tad, kad atkal uzmetas, tad ir dibenā.
24.09.2019 12:44 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Bordo @ 24.09.2019 10:28
Aukstumpumpas, pirmkārt, metas, ja ir vāja imūnsistēma. Noteikti jāpameklē iemesli (kaut vai vienkāršas asins analīzes), bet man aukstumpumpu gadījumā ģā izrakstīja tādu Wobenzym, kas būtībā ir dabīgs ferments, bet palīdz atgriezt atpakaļ imunitāti. Man palīdzēja ļoti labi. :)
Es varbūt pamēģinātu vispirms tikt galā ar imunitāti un tad taisītu. Lai gan varbūt jāpakonsultējas ar permanent - meistarēm, un viss ir kārtībā.

Un ar to imunitāti arī, iepriekšējā komentārā jau atbildēju, ka viss ir labi, ļoti maz slimoju, veselība man ir laba, jūtos labi utt, bet tās AUKSTUMPUMPAS, ar tām man ir tā, kā ir.
24.09.2019 12:47 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Herpes vīruss var aktivizēties arī no citiem faktoriem -miega trūkums, hormonālās izmaiņas vai svārstības, stress, smags darbs, tāpat to var izraisīt kaut kāds viens noteikts produkts vai sastāvs.
Tas ir mīts domāt, ka tikai imūnsistēma vainīga. Herpes vīruss ir katram un ja imūnsistēma tiek ar to galā, nekas nepārādas. Diemžēl fakts ir-aukstupumpas rodas un tu nezini no kā. Tas, kas neslimo ar 38,kakla sāpēm nenozīmē ka imūnsistēma pasargā tevi no herpes.
Tāpat tas var būt saistīts ar mutes dobuma slimībām-tonsilītu, bojātu kaut vai 1 zobu, citām infekcijām.
Esi taisījusi Herpes simplex analīzes? Jāredz, kas tur. Uz dullu galvu taisīt kkadu permantēto var iebraukt tādās auzās, ka uz visu dzīvi paliks lūpas ar robiem un vēl trakāk nekā tagad. Kāda jēga taisīt permantēto, ja pa virsu ir herpes? Tas izskatīsies vēl sliktāk. Pagaidi līdz vēlam rudenim, nodod analīzes uz simplex un skaties tad.
24.09.2019 13:14 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Imūnsistēmā var būt saucamais '' caurums'' , pieradums pie šī vīrusa un organisms vairs neko nedara. Dzīvo kopā ar viņu.
Ja ir aukstupumpas - ir saasināts vīruss un un tas ir neapšaubāms fakts.
Padomā par ēdienu - varbūt esi ēdusi ko īpašu? Tādu, ko neēd ikdienā un tad pat nedomājot parādās pumpas?
24.09.2019 13:18 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Palmiņa @ 24.09.2019 13:14
Herpes vīruss var aktivizēties arī no citiem faktoriem -miega trūkums, hormonālās izmaiņas vai svārstības, stress, smags darbs, tāpat to var izraisīt kaut kāds viens noteikts produkts vai sastāvs.
Tas ir mīts domāt, ka tikai imūnsistēma vainīga. Herpes vīruss ir katram un ja imūnsistēma tiek ar to galā, nekas nepārādas. Diemžēl fakts ir-aukstupumpas rodas un tu nezini no kā. Tas, kas neslimo ar 38,kakla sāpēm nenozīmē ka imūnsistēma pasargā tevi no herpes.
Tāpat tas var būt saistīts ar mutes dobuma slimībām-tonsilītu, bojātu kaut vai 1 zobu, citām infekcijām.
Esi taisījusi Herpes simplex analīzes? Jāredz, kas tur. Uz dullu galvu taisīt kkadu permantēto var iebraukt tādās auzās, ka uz visu dzīvi paliks lūpas ar robiem un vēl trakāk nekā tagad. Kāda jēga taisīt permantēto, ja pa virsu ir herpes? Tas izskatīsies vēl sliktāk. Pagaidi līdz vēlam rudenim, nodod analīzes uz simplex un skaties tad.

Paldies, laikam arī darīšu, kā saki. Vispirms uztaisīšu tās analīzes. Varbūt zini kur un kā, pa cik var uztaisīt?
Par ēdienu man nekas nenāk prātā.. varbūt ir vērts sākt piefiksēt kādos apstākļos man viņas rodas, jo līdz šim tam neesmu pievērsusi uzmanību, liekas, ka sapūš un tad uzmetas, bet arī kā kuru reizi.
24.09.2019 21:49 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Gulbī. Herpes simplex ir 5.75+kapeikas par med.instrumentiem un maksā nvd. Paņem no ĢĀ nozīmējumu un būs kkadi labi ja 3 eur. Paskaties, kas notiek tur. Varbūt tev tur viss pāri normām bet tu saki, ka imūnsistēma strādā ok.
Ja kaut kas tāds ir, tad jāmeklē cēlonis, nevis jāliek kkas pa virsu. Padomā tagad, par pēdējo reizi. Ko darīji pirms tam. Vai bija kas īpašs? Kaut kāda sojas mērce, baseins+pirts, jauni medikamenti, vai varbūt jauna kosmētika,kura nepatika un nelietoji. Varbūt tev bija kājas ļoti nosalušas, vai vispār ļoti biji nosalusi. Kaut kam pirms tam jābūt, ka izraisa šitādu pasākumu.
Arī tagad. Ja saki, ka ik pa laikam ir, uztaisi mazu dienasgrāmatu. - Šodien edu to un to, izmēģināju veco lūpu krāsu. Punkts. Pēc mēneša skaties un ir parādījies . Apdomā. Nav tā, ka herpes vīruss ir un ir, aij var neārstēt,tas jau visiem esot. Visiem ir, bet imūnsistēma neguļ un neļauj tai rādīt visādas aukstumpumpas.
24.09.2019 22:10 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Jā, un piefiksē apstākļus. Kad jūti, ka sāk kņudēt un dedzināt un zini, ka būs, sēdi un domā, kas noticis tāds. Ēdiens,bija auksti, vai kaut kas jauns. Varbūt stress, maz gulēji un nākamajā dienā šitāds skaistums uz lūpas
24.09.2019 22:12 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Palmiņa @ 24.09.2019 22:10
Gulbī. Herpes simplex ir 5.75+kapeikas par med.instrumentiem un maksā nvd. Paņem no ĢĀ nozīmējumu un būs kkadi labi ja 3 eur. Paskaties, kas notiek tur. Varbūt tev tur viss pāri normām bet tu saki, ka imūnsistēma strādā ok.
Ja kaut kas tāds ir, tad jāmeklē cēlonis, nevis jāliek kkas pa virsu. Padomā tagad, par pēdējo reizi. Ko darīji pirms tam. Vai bija kas īpašs? Kaut kāda sojas mērce, baseins+pirts, jauni medikamenti, vai varbūt jauna kosmētika,kura nepatika un nelietoji. Varbūt tev bija kājas ļoti nosalušas, vai vispār ļoti biji nosalusi. Kaut kam pirms tam jābūt, ka izraisa šitādu pasākumu.
Arī tagad. Ja saki, ka ik pa laikam ir, uztaisi mazu dienasgrāmatu. - Šodien edu to un to, izmēģināju veco lūpu krāsu. Punkts. Pēc mēneša skaties un ir parādījies . Apdomā. Nav tā, ka herpes vīruss ir un ir, aij var neārstēt,tas jau visiem esot. Visiem ir, bet imūnsistēma neguļ un neļauj tai rādīt visādas aukstumpumpas.

Pēdējā reize bija pēc dienas, kad kalnos snovoju, seja bija diezgan apdegusi, lūpas bija baigi sasprēgājušas, sausas, uzliku cinka ziedi pašā vakarā pirms gulētiešanas un no rīta pamodos un bija traaaaģisks paskats..
Nu jā, pārsvarā neesmu piedomājusi, kāpēc ir uzmetusies un kāds varēja būt cēlonis, jo bieži ir no tā, ka esmu staigājusi ar pufaiku vaļā un nav bijusi šalle, vai arī esmu baigi saskrējusies utt, tad reizēm arī uzmetas, bet ne vienmēr.
25.09.2019 16:19 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Palmiņa @ 24.09.2019 22:12
Jā, un piefiksē apstākļus. Kad jūti, ka sāk kņudēt un dedzināt un zini, ka būs, sēdi un domā, kas noticis tāds. Ēdiens,bija auksti, vai kaut kas jauns. Varbūt stress, maz gulēji un nākamajā dienā šitāds skaistums uz lūpas

Man vispār ir diezgan grūti ar sevis analizēšanu, neesmu galīgi tāda tipa cilvēks, bet nākamreiz pacentīšos gan, un analīzes arī uztaisīšu jā, paldies par šo
25.09.2019 16:20 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man ir permanentais make up lūpām - lielākā un stulbākā naudas izmešana manā mūžā, nekad mūžā neko tādu vairs nedarītu :) Satiekot meistari viņa, joprojām, priecājās, cik man labi krāsa turas un cik " labi" izskatās, bet, manuprāt, neko nevar redzēt....... labāk būtu ieguldījusi naudu lūpu krāsām - sanāktu gan jau visai dzīvei :D
25.09.2019 18:15 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Minny @ 25.09.2019 18:15
Man ir permanentais make up lūpām - lielākā un stulbākā naudas izmešana manā mūžā, nekad mūžā neko tādu vairs nedarītu :) Satiekot meistari viņa, joprojām, priecājās, cik man labi krāsa turas un cik " labi" izskatās, bet, manuprāt, neko nevar redzēt....... labāk būtu ieguldījusi naudu lūpu krāsām - sanāktu gan jau visai dzīvei :D

Pag, kāpēc tieši tev tāda nostāja? Tavuprāt, uztaisīja un gandrīz nekāds efekts?
25.09.2019 18:23 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Katrā ziņā ne tāds kādu vēlējos :) Domāju, ka lūpas izskatīsies izteiksmīgas vai vismaz ietonētas, uzkrāsotas 24/7, bet tā nav/nebija, lai kaut ko manītu vajag pa virsu klāt caurspīdīgo lūpu spīdumu....... tad jau vieglāk vnk. krāsot :) + man tetovēja max efektīgu toni, ļoti ļoti sarkanu, ne tuvu nekas nav sarkans, kamēr krevele virsū, tikmēr jau nice, pēc tam bye bye naudiņa :D (tāds viedoklis, protams, pēc procedūras + korekcija, vai ko tur dara, 2x tetovē)... neteikšu, ka tinte nav lūpās - jēga vnk nekāda.........
25.09.2019 19:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits