Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Precīza laika prognoze

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Sveikas, dāmas! Kādas vietnes, pēc jūsu prāta, visprecīzāk attēlo laiku uz nākamam septiņām dienām? ? Lieta tāda, ka man ir nopirkta dāvanu karte uz lidojumu virs Rīgas, bet es negribu doties lidojumā lietainajā vai mākoņainajā laikā, jo baidos ka neko tur īsti lāgā nesaskatīšu un viss būs pelēks. Es skatījos laika prognozi Gismeteo vietnē (nezinu cik tas resurss ir uzticēšanas vērts, jo vēl trīs dienas atpakaļ tur radīja, kā svētdien būs mākoņaini, bet par lietu gan nebija ne vārda – šodien rāda, ka būs lietus) – tur rāda, ka

ceturtdien, piemēram, būs tikai mākoņaini tolaik, kad Yandex rāda, ka ies arī lietiņš. Man ir jāzina, kad būs gaišs laiks, jo es kopa ar lidojumu gribu apvienot arī foto sesiju ar savu mīļoto un ir jāsaprot vai ir vērts tajā konkrētajā dienā pierakstīties pie friziera un vizāžista, jo pie viņiem ir liela rinda un jāpierakstās dažas dienas iepriekš, kas padara visu vēl sarežģītāku. Man tas rosības jau nedaudz stāv kaklā, jo šoreiz tā būs otrā reize kad visu ir jāatceļ – uz rītdienu bija ieplānots vizāžista apmeklējums un bija pieraksts pie

friziera, kā arī bija sarunāts ar fotogrāfu – tagad viss iet kaķim zem astes neprecīzas laika prognozes dēļ. :(
21.09.2019 12:14 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
To neviens nevar prognozēt.
21.09.2019 12:25 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Es izmantoju divus telefona APP. Kā galveno lietoju Gismeteo, bet paskatos arī AccuWeather. Un ja man tiešām jāparedz nākotne, tad apskatīšu arī Freemeto.lv
Ir bijuši periodi, kad Accuweather paredz daudz precīzāk un Gismeteo galīgi auzās, bet tagad uz rudens pusi jāsaka, ka ir visai prcīzs.
21.09.2019 12:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits