Saderināšanas gredzeni

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Sveikas. Tad nu taa
Esmu bildinata, gredzens ir sudraba, kāzas gredzens būs zelta. Saderināšanas gredzens ir uz kreisās rokas , laulību būs uz labas... es tagad prātoju ka būs labāk, vai apzeltīt savu saderināšanas gredzenu lai būtu vienlīdzīgi un lai nav tā ka uz vienas rokas nēsāju sudrabu uz rokas zeltu...
ka jūs darījāt šajā situācija vai ka darītu ?
Es pati prātoju , ka labāk būtu apzeltīt, bet vēlētos dzirdēt arī citus viedokļus.
18.09.2019 18:33 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
DrāmaQueen - Paldies.☺️
Lieta tāda, ka man saderināšanas gredzens ir uz kreisās rokas, kāzu dienas gredzenu protams likšu uz labas . Tad nu nedomāju savu saderināšanas gredzenu nolikt malā un nenēsāt...(nezinu man tas laikam ir tik dikti svarīgi un gredzens ir kļuvis tik tuvs un mīļš).
Esmu pilnīgi apjukusi. ? iespējams pēc kāzām tomēr domas mainīsies.
Laikam jau atliek gaidīt to dienu un skatīties kā tas izskatīsies reāli. Savādāk tagad prata nespēju iedomāties .
18.11.2019 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 135
Reģ: 02.08.2013
Personīgi man ir dzeltenā zelta saderināšanās gredzens, bet laulību gredzens ir sarkanā zelta. Arī atšķiras un meklējot laulību gredzenus, abi ar vīru ļoti iespringām, lai atrastu dzeltenā zelta . Sapratām, ka tomēr labāk patīk sarkanā zelta gredzeni un izvēlējāmies tos. BET! Mums bija arī citi varianti un kā viens no tiem bija baltais zelts apvienots ar dzelteno. Bijām pat izdomājuši tādu variantu, ka man kā sievai - grezdzenam ir resnāka līnija ar dzelteno zeltu un šaurāka ar balto un vīra gredzenam ir pretēji.
Bet tomēr palikām pie sarkanā zelta un saderināšanās gredzenu nēsāju uz vidējā pirksta, labajai rokai- blakus zeltnesī laulību gredzens. Un man, personīgi , patīk :)
18.11.2019 13:53 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Man ir vienkāršāks jautājums - kāda starpība kā izskatās? Baigi kāds skatīsies ar nosodoši uz tavām rokām, jo redz viens gredzens tāds, otrs šitāds. Nu tie ir taaaaaaaaadi dzīves sīkumi, nu par ko galīgi nevajadzētu lauzt galvu.
18.11.2019 16:30 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Domāju, ka apzeltīt gan nebūtu prāta darbs, nēsājot ikdienā ar laiku apzeltijums noies nost.
18.11.2019 16:37 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Esmu pārsteigta, cik svarīgs var būt saderināšanās gredzens :D Man vispār tāda nebija, galīgi nejūtos sarūgtināta vai mazāk mīlēta :D BET - mēdzu nēsāt reizē ar zelta laulības gredzenu platīna gredzenu ar briljantu, vispār nekādas vainas.
18.11.2019 20:34 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Mani galīgi neuztrauc tas kā to redzes citi cilvēki. Esmu liela perfekcioniste, vienmēr visam jābūt saskaņotam, tādēļ arī radās šāda ideja, bet nu jau esmu sapratusi, ka tad kad pienāks gredzenu iegāde tad arī šis jautājums būs atrisināts.?
18.11.2019 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!