Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā saprast vīrieti? :D

 
Reitings 9
Reģ: 28.12.2017
Sveiki!
Šis temats , noteikti, jau ir klasika un tomēr lūgšu izteikt Jūsu domas šajā situācijā.
Maijā, pēc vairākiem gadiem, satiku sen neredzētu skolas biedru. Pasākuma laikā daudz runājām, dejojām.. vienkārši labi pavadījām laiku. Izrādījās, ka viņš kādu laiku jau ir šķīries un ne ar vienu citu viņam nav attiecības. Tas mani iepriecināj, jo šobrī es arī baudu brīvas sievietes statusu. ;)
Pēc mēneša viņš man netīšām uzzvanīja vienā vakarā, it kā esot sajaucis telefona numurus. Pēc ilgākas telefona sarunas, viņš atbrauca man pakaļ un mēs aizbraucām uz zaļumballi. Atkal jau foršas sarunas, dejas , bet nekas vairāk...
Nākošajā dienā viņš ar mani sazinājās, lai uzzinātu kā jūtos pēc vakardienas pasākuma un pateicās par forši pavadīto laiku.
Teikšu godīgi, abpusējas sipmātijas nevar nepamanīt. ☺
Tad bija klusums, nesazinājāmies, bet atkal jau nejauši satikāmies vēl vienā pasākumā. Ieraugot mani , viņš atsāja meiteni ar kuru tajā mirklī dejoja, apķēra mani un priecājās mani satikt. Visu vakaru pavadijām kopā un vakara beigās viņš kopā ar mani palika pa nakti pie maniem draugiem. Gulējām kopā vienā gultā, apkērāmies, bija glāsti.... BET nekas vairāk, pat ne skūpsti... Es neko nesaprotu!!!
Man nav tagad īsti skaidrības - vai es viņam patīku kā sieviete? Vai viņam tomēr nav nekādas lielākas intereses par mani?
Zinu, ka viņš ir dziļi vīlies iepriekšējās attiecībās, jo draudzene pēc 10 gadu kopdzīves viņu piekrāpa, bet vai tad viņš tagad visas sievietes par vienādām uzskatīs?
Man viņš ļooooti simpatizē. Ar viņu ir tik patīkami pavadīt laiku kopā, komunicēt..
Tāpēc vēlos uzzināt Jūsu domas, dāmas, ko man darīt šādā situācijā - sazināties pašai ar viņu , vai gaidīt, kad viņš mani pats uzmeklēs?
Varbūt, te ir kāds vīrietis, kurš var šo visu situāciju paskaidrot no vīriešu skatu punkta? :)
Paldies!
09.09.2019 13:42 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
ir vīrieši , kuriem vajag divvientulību , nevis kaut kādu koju režīmu. Manuprāt, Tu kaut ko pārāk gribi, to ko nav vērts gribēt. Es ar tādiem džekiem netiktos, kuri piekrīt nakšņot ar'' it kā '' draudzeni pie draugiem utt. negribās izvērsties. Bet, man neliekas pareiza situācija, un Tu tiešām pārāk kko gaidi , un viņš neizklausās tā vērts.
09.09.2019 13:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pirmais, kas ienāca prātā - ka viņš baidās..grūti gan pateikt no kā..vai lai pašam nav sāpīgi, vai arī lai Tev pēc tam nav sāpīgi, ja kaut kas būs ne tā..
Es painformētu par savām simpātijām atklāti pasakot, ka ir tāda lieta. Jo galu galā Tu taču gribi saprast.. no simpātiju atklāšanas zaudētāja jau nebūsi, un arī viņam tas liks aizdomāties!
09.09.2019 13:59 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
vēl variants kas ienāca prātā. Jums nav ķīmijas,arī tādā ziņā, ka Tu ne tik labi smaržo, kad kļūsti griboša un pietvīkusi . dažreiz tā var būt barjera (tas nenozīmē ka esi nepatīkama ) vnk nav ķīmiskās mijiedarbības. Normāli , vīrietis vienā gultā ar sievieti kura patīk, štrunts ar visu blakus gulošo bariņu... paņemtu tā vien .
09.09.2019 14:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ary @ 09.09.2019 14:11
vēl variants kas ienāca prātā. Jums nav ķīmijas,arī tādā ziņā, ka Tu ne tik labi smaržo, kad kļūsti griboša un pietvīkusi . dažreiz tā var būt barjera (tas nenozīmē ka esi nepatīkama ) vnk nav ķīmiskās mijiedarbības. Normāli , vīrietis vienā gultā ar sievieti kura patīk, štrunts ar visu blakus gulošo bariņu... paņemtu tā vien .
Kā tādā brīdī ir jāsmaržo, kad Tu esi griboša? :D
09.09.2019 14:15 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ja vīrietis ir bez attiecībām (jebkādām) jau kādu laiku, nonākot tuvībā ar tīkamu sievieti, būtu nogribējies kā runcis marta mēnesī.
Tā situācija kur nakšņo, pat vairāk uzvelk.
Vai nu cilvēkam ir psiholoģiska aizture, vai (mazāk ticams) vīrietis ar zemu potenci, kurš uzskata ka visam pamats ir platoniskas attiecības.
09.09.2019 14:21 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
woman_wonderland @ 09.09.2019 14:15
Kā tādā brīdī ir jāsmaržo, kad Tu esi griboša? :D

tā, ka gribās izlaizīt un apēst, jūtami. pat siekalām otra ir jāgaršo, jāsmaržo tā, ka uzbudina un apreibina. Ir pretēji gadījumi, ka nav. tam ir citi iemesli, nevis tiešas garšas vai smaržas. Tikai izpaužas šādi, prāta spēle un ietekme.
Nevēlos skart nevīžības sekas.
09.09.2019 14:21 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
no otras puses, viņš ir bijis attiecībās 10 gadus, ja ? tad viņš zinās sievieti savādāk. Un zinātu paņēmienus, kā Tev likt smaržot iekārojami, pat ja momentā tā nav.
Varbūt, pleasure delayer , bet šaubos :D
09.09.2019 14:31 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.12.2017
Godfather @ 09.09.2019 14:21
Ja vīrietis ir bez attiecībām (jebkādām) jau kādu laiku, nonākot tuvībā ar tīkamu sievieti, būtu nogribējies kā runcis marta mēnesī.
Tā situācija kur nakšņo, pat vairāk uzvelk.
Vai nu cilvēkam ir psiholoģiska aizture, vai (mazāk ticams) vīrietis ar zemu potenci, kurš uzskata ka visam pamats ir platoniskas attiecības.

Par psihologisku aizturi iedomājoties, vienīgais, kas varētu traucēt ir tas, ka vińš ar manu brāli ir visai labi draugi. (Bet Vai tiešām vīrieti tas “nobiedētu”, atturētu?)
Galu galā vairs nēesmu maza meitene, kurai vajag visās dzīves situācijās vecākā brāła piekrišanu. ??
09.09.2019 14:45 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.12.2017
Ary @ 09.09.2019 14:11
vēl variants kas ienāca prātā. Jums nav ķīmijas,arī tādā ziņā, ka Tu ne tik labi smaržo, kad kļūsti griboša un pietvīkusi . dažreiz tā var būt barjera (tas nenozīmē ka esi nepatīkama ) vnk nav ķīmiskās mijiedarbības. Normāli , vīrietis vienā gultā ar sievieti kura patīk, štrunts ar visu blakus gulošo bariņu... paņemtu tā vien .

Man gan liekas, ka sava veida kímija mūsu starpā pastāv.. var jau būt, ka tas ir Tikai man, ka vińš neko tādu nejūt..? bet tad kāpēc toreiz vajadzēja kopā nakšnot? Braukt kopā ar mani?!
09.09.2019 14:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.12.2017
woman_wonderland @ 09.09.2019 13:59
Pirmais, kas ienāca prātā - ka viņš baidās..grūti gan pateikt no kā..vai lai pašam nav sāpīgi, vai arī lai Tev pēc tam nav sāpīgi, ja kaut kas būs ne tā..
Es painformētu par savām simpātijām atklāti pasakot, ka ir tāda lieta. Jo galu galā Tu taču gribi saprast.. no simpātiju atklāšanas zaudētāja jau nebūsi, un arī viņam tas liks aizdomāties!

Kā Tu ieteiktu man to vińam pavēstīt? (Ja Es sańemśos šādam solim).
Bail, ka tas vińu nobiedēs. ? savā veidā domāju, ka vīrietim ir jāsper pirmais solis, bet no otras puses, varbūt vińš nav pārliecināts par mani un to Vai vińš man patīk..? ?
09.09.2019 14:53 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Par psihologisku aizturi iedomājoties, vienīgais, kas varētu traucēt ir tas, ka vińš ar manu brāli ir visai labi draugi. (Bet Vai tiešām vīrieti tas “nobiedētu”, atturētu?)

Ir cilvēki kuriem morāles uzskati var būt tik spēcīgi, ka uzskata ar labākā drauga māsu kaut kas pasākts ir viņu draudzības izmantošana nekrietnos nolūkos. Kā 19gs puritānisma laikos.
Mūsdienās gan tādi gadījumi varētu būt reti.
Veselam un normālam vīrietim, tādā situācijā, gribētos sievieti ar vei bez ķīmijas. Protams ir faktori kas var bremzēt, alkohols, bailes ka kāds var patraucēt, bailes ka sieviete var atteikt kādā brīdī. Un bailes no neizdošanās un neveiksmes, ja ir pirmā tuvība.
09.09.2019 15:09 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Arī iedomājos ka viņš gribēja būt pieklājīgs.
Ir sievietes ar kurām gribās tikai seksu, un ir tādas ar kurām gribās romantiku, nesasteigt utml. Tās otrās ir augstākā vērtē vīrietim.
09.09.2019 15:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
MargaritaK @ 09.09.2019 14:53

Kā Tu ieteiktu man to vińam pavēstīt? (Ja Es sańemśos šādam solim).
Bail, ka tas vińu nobiedēs. ? savā veidā domāju, ka vīrietim ir jāsper pirmais solis, bet no otras puses, varbūt vińš nav pārliecināts par mani un to Vai vińš man patīk..? ?
Ja vienmēr domāsi, ka vīrietim ir jāsper pirmais solis, tad tas nav pareizi,manuprāt, tā attiecībās var arī nekur tālāk netikt..
Pateikšu, kā bija man, es mocījos mēnesi ( nu dien bija sajūta, ka uzsprāgšu, ja to nepavēstīšu). Bija sarakste, saņēmu sevi rokās un pateicu, ka ir tāda lieta, patīc un viss.
Tālāk lai pats domā, ko ar to informāciju darīt :D Ja čalis nevar spērt soli, izdari Tu savu soli !Nedomājot kā tālāk izvērtīsies. Manā gadījumā man uz to atbildēja, un situācija uzreiz kļuva uz 100% skaidrāka :)
09.09.2019 15:27 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.12.2017
MGTOW101 @ 09.09.2019 15:20
Arī iedomājos ka viņš gribēja būt pieklājīgs.
Ir sievietes ar kurām gribās tikai seksu, un ir tādas ar kurām gribās romantiku, nesasteigt utml. Tās otrās ir augstākā vērtē vīrietim.

Pieklājīgs nu dien ‘ vińš ir, visdažādākajās dzīves situācijās.
Laikam līdz šim, man arī bijusi pārsvarā saskare ar vīriešiem, kuriem vajag visu un uzreiz, un galu beigās nekas no tā labs nav sanācis.
Varbūt, man vajag pieńemt vińa “tempu “, bet tā nezińa, vai es vińam vispār kā sieviete interesēju, mani vai beidz nost. ?
09.09.2019 15:52 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.12.2017
woman_wonderland @ 09.09.2019 15:27
Ja vienmēr domāsi, ka vīrietim ir jāsper pirmais solis, tad tas nav pareizi,manuprāt, tā attiecībās var arī nekur tālāk netikt..
Pateikšu, kā bija man, es mocījos mēnesi ( nu dien bija sajūta, ka uzsprāgšu, ja to nepavēstīšu). Bija sarakste, saņēmu sevi rokās un pateicu, ka ir tāda lieta, patīc un viss.
Tālāk lai pats domā, ko ar to informāciju darīt :D Ja čalis nevar spērt soli, izdari Tu savu soli !Nedomājot kā tālāk izvērtīsies. Manā gadījumā man uz to atbildēja, un situācija uzreiz kļuva uz 100% skaidrāka :)

Paldies, ka padalījies ar savu situāciju un rīcību.
Tur ir mans “klupšanas akmens “ - bail pirmajai atzīties simpātijās. Tajā pašā laikā apzinos, ka iespējams vińam arī bail un tā Nu Mēs abi sēžam, gaidam viens uz otru un baidāmies.??
09.09.2019 15:55 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Varbūt mīlas trauma - nobeidzies zvērs . Mans viedoklis, ja jums kas sanāks, tad sekss būs tikai labs sākumā, kamēr sapratīsi- nemaz tik labs tas nav. Varbūt viņš tiešām ir ar ko samierinājies, un nav spējīgs piedāvāt ne mežonīgu seksu, pat neatrod motivāciju iekarošanai.
Varbūt redz, ka pārāk viegli esi dabūjama. Viņš taču apzinās, ka varēja ar Tevi darīt visu tajā vakarā.. :D
kas to lai zin. Man neizklausās daudzsološi, bet , es mēdzu kļūdīties .
Palīdzēt var seksuāla rakstura ziņas, abi esat brīvi, tad droši.. Aizsūti ko pikantu, rakstiski.. Vai arī esi pavisam brīva, un kādu seksīgu bildi, un neķītru tekstiņu klāt , piemēram- ''gribu lai mani samīļo'' un vāverītes bildi .
09.09.2019 18:30 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.09.2019
Teiksu ka virietis:
Gullot blakus sievietei, kura man patik un ari velas intimas attiecibas , un nemileties ...
Var atturet tikai cita sieveite ar kuru nesen esi gulejis un neesi parliecinats ka velies vinu zaudet (ja nu uzzin)!
Taa kaa tu neesi vinam vienigaa.
10.09.2019 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ok...iesaku palaist gar ausīm teksiņus, ka normāls vecis vnk tāpat blakis negulēs sievietei, kura viņam patīk, mīts&stereotips, reāli nezinu kas tie tādi par mežoņiem, bet nu mazums kalses atšķirās?
Otrs,tu vari tiešā tekstā pateikt , ka tev ir zināmas simptijas vai tu vari neteikt un turpināt spēli,trešais variants kādā tikšanās reizē sākt par to sarunu un pateikt ka ir simpātijas it kā tā btw.
10.09.2019 12:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!