Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs dzerat?

 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Sveikas! Mēģinu atmest kafijas dzeršanu. Tad nu it kā loģiski - aizvietoju ar tēju. Taču tēja sāk apnikt... :/ Varbūt varat padalīties, ja mēdzat dzert kaut ko no nestandarta plauktiem? Vai zināt kādu ne tik populāru, bet garšīgu tēju? Varbūt pašas taisat kādu dzērienu vai kaut kur var iegādāties kko foršu nogaršot? :)
P.S. nesen vienā no bio veikaliem redzēju vairāku garšu lattes - biešu, kurkuma utt. kādai nav atsauksmes?
05.09.2019 09:57 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Es personīgi kafijas vietā dzeru cigoriņu kafiju un ir ok ?
(beramā nešķīstošā garšo PAVISAM savādāk nekā šķīstošie cigoriņi. Nešķīstošā-dabīgā vairāk garšo pēc parastas kafijas.
P.S.- neņem šķīstošos pulverveida cigoriņus, tie ,man šķita, pēc krīta garšo?)
Garšīga ir Alīda cigoriņu kafija(tā ir eko-šmeko dabīga, nešķīstošā) un no šķīstošajām man garšo tā pastveidīgā no burciņas (Galka laikam saucās(krievu burtiem))
05.09.2019 10:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Es izvēlētos Matcha Latte, pienainā zaļā tēja :D
05.09.2019 11:48 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
Es arī mēģināju atmest-nevaru. Tāpat dzeru tikai 1krūziti,tas ir no rīta un BEZkofeīna kafiju. Garšo tāpat.
Centos dzert tēju ar pienu, tēju parastu, cigoriņu kafiju, visādas lattes, kakao, bet nē, to kafijas krūzi vienkārši man vajag?
Bet ir reizes, kad dzeru tikai tēju.
Varbūt varu mēģināt dzert sulas/morsus/kaut kadus augļu dzērienus/svaigi spiestas sulas utt?
05.09.2019 12:09 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Chai Latte. Tā kā melnā tēja, ar graršvielām un pienu. Ir pieejami šķīstošie pulveri, droši vien var arī skatīties receptes un pati pagatavot.
05.09.2019 12:11 |
 
Reitings 4
Reģ: 14.07.2019
Man kafija negaršo, tāpēc ikdienā dzeru zāļu tēju maisījumus, kuriem nevajag un būtu grēks pievienot cukuru, jo garšo tāpat labi.
Iegādājos no saimniecības, kurā piekopj bioloģisko audzēšanu.
Šobrīd man ir 3 atšķirīgi maisījumi, tad arī nenotiek tā, ka dzertu to pašu zāļu maisījumu dienu no dienas.
Esmu lasījusi, ka cilvēki baidās dzert zāļu tējas ilgtoši, bet tas vairāk attiecināms uz mono tējām, savukārt maisījumos katra auga īpašības tiek "izlīdzinātas" un līdz ar to sliktai ietekmei nevajadzētu rasties.
Var gan iesākt rītu ar šādu tēju, gan kādā vakarā veltīt laiku sev - zāļu tēja + grāmata + blakus degoša vaska svecīte, kas rada labu atmosfēru, kā arī dezinficē gaisu. :)
05.09.2019 13:41 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Es vairak miežu kafiju(Inka)cigoriņu kafija arī garšo.
05.09.2019 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits