Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gimenes dzive ar mazuli

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Jautajums maminam.
Cik daudz laika jums ir kopa ar viru vai draugu pec berna piedzimsanas.
Manai meitai ir 8,5 menesi un mes ar draugu darba dienas redzamies 2,5 stundas kopa.
Es stradaju agri no ritiem vins uzsak darbu nedaudz velak redzamies tikai vakaros, un tas pats laiks tiek veltits vairak mazajai, neka viens otram.
Maza iet gulet tad es varu izdarit majas darbus un jau eju gulet , draugs paliek skatities tv vai ko citu dara.
Saprotu ka vairs neveltam vairs tik daudz laiku viens otram ka bija pirms mazas piedzimsanas, ar to ari biju rekinajusies, bet tomer liekas galigi negodogi vienam pret otru ka nesanak laiks vairs prieks mums.
Ka jus atrodat laiku viens otram?
Mana maza jau iet darzina, jo ka ieprieks rakstiju nedzivoju Latvija un seit ir pienemt ka mazulis sak iet darzina.
03.09.2019 17:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pusdienot kopā darba dienās nav iespējams?
Un kā ar nedēļas nogalēm?:)
03.09.2019 17:27 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Ne nav iespejams.
Nedelas nogales iepirkumi, tad kadi ciemini vai vecvecaki apciemojumi. protams maza aiznem laiku .
03.09.2019 19:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir jāiemācas pateikt nē draugiem, radiem, ja nevēlies redzēt. Neviens ciemiņš nav jāuzņem pret savu gribu.
Tu strādā pilnu , vai arī nepilnu slodzi? Ja nepilnu, tad nevari lielāko mājasdarbu padarīt, kamēr vīrs nav mājās. Ja pilnu, tad lūdz palīdzību vakaros mājasdarbos, jo galu galā abi strādājiet pilnu slodzi, abi nogurstiet. Ātrāks izdarīsiet kopā darbus un varēsiet vairāk laika pavadīt divatā.
Vēl ir risinājums ņemt pa vakariem, dažas dienas reizes mēnesī, vai arī brīvdienām auklīti, kas pieskata mazo, vai arī sarunāt ,lai vismaz 1dienu mēnesī vecmamma pieskata.
03.09.2019 20:16 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Stradaju pilnu slodzi.
Omite atbrauks ciemos pie mums tad bus paris stundas brivas prieks mums.
Domaju varbut kadi padomi ir jums :P
03.09.2019 20:45 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Kādus vakarus izlaist mājas darbus. No nemazgātiem traukiem izlietnē vēl neviens nav nomiris :) mums, kopš bērna piedzimšanas, māja noteikti ir nekārtīgāka, bet nelaimīgs tāpēc neviens nav palicis. Kad pavakariņojam, bērnu liekam gulēt un tad ir laiks divatā - kopīgi paskatāmies kādu filmu, papļāpājam, pabužinamies.
03.09.2019 21:16 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Es laikam mēģinātu darīt tā, lai mājas darbiņi jāapdara būtu jums abiem kopīgi pa vakariem. :D Nevis tu viena visu apdari, bet vīrs skatās TV. Nekas tā nevieno ģimeni kā kopīga trauku mazgāšana. :D Un tad arī paliktu vairāk laiks priekš jums abiem.
04.09.2019 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits