Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Suns čurā

 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Sveikas. Ceru, ka kādai būs labs ieteikums. Situācija sekojoša:
Pirms 1.5g drauga mamma atstāja savu suni mums. Sunim jau 4 gadi. Iepriekš tika vēsts ārā, kā arī bija paladziņi. Protestēju pret to, bet mammītei bija grūti suni izvest ārā lietus laikā.
Tagad visu šo laiku suns čurā kur grib. Vannas istabā uz paklāja, uz veļas grozu, dīvānā, gultā, uz spilveniem, gaitenī. Vienīgā vieta kur vēl nav pacurajis ir skapis. Suns ir vests pie veta - nekādu iekausumu nav, vesels. Ieteica kastrēt, izkastrēju-nekas nemainījās. Ir izmantoti pūšamie līdzekļi, kaunināšana, ignorēšana, gardumu došana, kad ārā nokārtojas, etiķis utt. Man vairs nav spēka ar viņu cīnīties. Es nezinu ko vēl iesākt... Kādas metodes vēl iesakāt?
03.09.2019 14:33 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Uh..šis varētu būt grūti un būs jāapbruņojas ar pacietību. Vai ir kādi konkrēti brīži, kad suns nokārtojas vai tas var notikt jebkurā brīdī? Suns nemēdz nokārtoties savā guļvietā, tāpēc varat iegādāties būri un turēt suni tur tajā laikā, laikā, kad viņš parasti mēdz nokārtoties. Viņš droši vien raudās un smilkstēs, bet varbūt varat iedot kādu kārumu, ko grauzt, lai nav tik garlaicīgi.Kad izlaižat no būra, tad uzreiz vest ārā un pēc čurāšanas paslavēt un apbalvot ar kārumiem.
Ieteiktu arī parunāt ar kādu kinologu. Tie tomēr ir suņuku speciālisti un zinās, ko un kā ieteikt.
03.09.2019 15:24 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Visu dara, kad neesam mājās. Pašā sākumā to darīja uzreiz pēc ienākšanas no āra un kad neatradoa vienā telpā ar viņu.
03.09.2019 15:36 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
a nu tad jau nav tik traki. Atstājiet suni būri, kad esat prom. Ja viņš jūsu prombūtnes laikā būs piečurājis arī to, tad visticamāk, ka ir kādas problēmas ar veselību.
03.09.2019 15:45 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Mēģiniet viņu iepazīstināt ar būri, kad esat mājās. Parādiet, ka tā ir forša vietiņa ieliekot tur kārumu un ļaujot viņam tur to apēst. :)
03.09.2019 15:48 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
vizīte pie laba veterinārārsta. Gan gadījumā, ja tās ir veselības problēmas,gan gadījumā, ja izrādīsies, ka nē.
03.09.2019 17:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ietiektu psākumā aiziet pievet un pārbaudīt urīnceļu veselību, jo visbiežāk dzīvnieki tā signalizē, ka ir apslimuši
Kā arī mācīti ar kuriem. Kad pačurā ārā tad iedot kait ko garšīgu lai rodas pozitīvas emocijas.
03.09.2019 18:58 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Es esmu suni jau izvedājusi pie vetārstiem. Slimības nav, ne iekaisumu, ne infekcijas. Jo tas ir niķis, viņš katru dienu tā nedara. Nedēļā tās ir 2-3 reizes. Līdz ko kāds svešs atnāk vai paliek viens, tā vari skatīties kur ir piečurāts. Kad nečurā grauž tapetes, kurpes. Man jau ir izmisums uz viņu.
03.09.2019 19:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tatsd suns juram vajag daudz uzmanības. Pirms ej prom izspēlējies ar viņu un ir tadas interaktīvās sunu rotaļlietas kur ielik kārumu un tad vinam jādabū ārā. Varbūt tā viņam var novērst uzmanību.
03.09.2019 19:49 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Ja tas notiek tikai prombūtnes laikā, iesaku iegādāties būri. Sākumā var nepatikt, bet ar laiku pieradīs. Nevajag būri nostādīt kā soda vietu, vajag to iekārtot kā ērtu, drošu vietu kur sunim gulēt. Manai sunei jau kādu 7 gadu vecumā sākās tādas problēmas, kad sākām dzīvot jaunā dzīvesvietā - stress. Iegādājāmies būri, pamazām radinājām atstāt uz kādu laiku, nu jau droši varu atstāt uz 5-6 stundām, nekas nav piečurāts, nerej, mierīgi guļ. Un iet tur gulēt arī kad esam mājās. Suns apznāti nečurās savā vietā, kur pašam jāguļ.
04.09.2019 11:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits