Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par libido

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Tā tad lietoju 2 gadus Ok. Sagaju ar puisi kopā un seksu vispār negribējās, ne nu tā process viss patīk jaa, bet ne orgasms nekā nebija, pat nbija taa ka pēkšņi vienkārši gribētos seksu, kad bija tad bija baigi netiiiku pēc tā, nu jau 2 mēnešus nelietoju OK un redzu jau progresu, 3x bijis orgasms, man tas ir sasniegums nopietni... ? un var sajust ka lēnam lēnam parādās libido, bet arī tik ļoti vājš .?
Ka jums bija tam kuram Ok dēļ samazinājās libido? Cik ātra laika pēc Ok beigšanas tas parādījās?
P.S pirms saku lietot Ok man nebija bijušas attiecības tādēļ nemaz nenojautu ka viņu dēļ man pazudis libido, vienkārši domāju ka nevaru sasniegt orgasmu un ka esmu “īpaša” jo vienkārši negribas.
30.08.2019 12:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Sāksim ar to ka ja OK samazina libido tad jāmaina tabletes.
Otrkārt, ja tu saki ka pirms OK tev nebija attiecību un tagad ir tad visticamāk pie vainas ir attiecības un kaisle :D
Ja tas libido ir ļoti vājš iespējams neesi kaislīgs cilvēks, vai neesi atvērusies vēl.
Es lietoju OK 2 gadus, tad uz sešiem mēnešiem pārtaucu, un tagad atsāku lietot. Nekādas izmaiņas savā libido nesaskatu ne pirms ne pēc.
30.08.2019 14:23 |
 
Reitings 8
Reģ: 13.08.2019
Mainiet pozas biežāk. Vispār viss ir atkarīgs no atmosfēras.
30.08.2019 15:56 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Oij jēziņ, mums visu laiku viss mainās, puisis tik ļoti cenšas, uz gultas, pie gultas, uz palodzes, galda. Visāda veida ?
Man orgasms bija visparastākajā poza - uz viņa. Lai gan nekad neko īpašu tāja poza jutusi nebiju.
Es arī esmu ievērojusi ka man tajās reizes bija kaut ka brīvāks prāts... ka pat to izskaidrot lāga nezinu .
Bet interneta atrodu daudz rakstu kur tieši šis ok sabojā visu libido.
30.08.2019 16:14 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Leula Ja meklēsi google jautājumu- vai ok sabojā libido tad protams atradīsi atbildes, kas saka ka jā 100%. Ja meklēsi- kas veicina libido, kas samazina libido tad atbildes būs citādākas.
Tas ir tā pat kā cilvēki meklē jautājumu- vakcīnas izraisa autismu. Un protams pirmais post ko viņi atrod ir kaut kādas antivax blogeres raksts par to ka, jā.
Runājot no zinātnes puses tad nav pierādīts, ka OK mazina libido.
30.08.2019 16:34 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ja pārtauksi lietot OK tad tas nenozīmē ka katra seksa laikā būs orgasmi. Orgasmu sievietei ir grūti sasniegt. Ir jāpārzin savs ķermenis, jāuzticas partnerim, jābūt atbrīvotai un tikai tad tas notiks. Galvenais ir atbrīvoties un ļauties mirklim, nedomāt par muļķībām utt.
30.08.2019 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits