Astroloģija

 
Reitings 32
Reģ: 30.08.2019
Sveikas!
Jau otro gadu studēju astroloģiju, protams vēl ir diezgan daudz ko apgūt, bet ir arī jau diezgan daudz zināma. Gribēju piedāvāt treniņa nolūkos par simbolisku samaksu izveidot astroloģisko aprakstu - darbs, personība, partneris, bērni, karjera.
Intetesentēm lūdzu rakstīt privātu ziņu
Lai izveidotu karti vajadzīgs dzimšanas laiks, datums, vieta
30.08.2019 10:23 |
 
Reitings 32
Reģ: 30.08.2019
Izle Zizle @ 28.06.2020 12:01

Kā var noteikt aprakstu pēc tik nekonkrētiem datiem? Dzimšanas vieta, laiks un datums? Ja nu, piemēram, Rīgā, 1956.gada 12.novembrī, plkst. 23:45 piedzima desmit cilvēki vienlaicīgi? Vai visiem desmit cilvēkiem apraksts (dzīves gājums) būs vienāds, jo dzimšanas dati vienādi?

Sveika!
Nē, nebūs, bet iezīmējas daudzas konkrētas lietas, jāizvērtē arī aspekti visi, ņemot vērā, ka veidoju šos aprakstus nejau pirmo dienu un jau vairāk kā 30 cilvēkiem, ne reizi neesmu saņēmusi negatīvu atsauksmi, ar šiem datiem pietiek
28.06.2020 13:10 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
MMākonītiss @ 28.06.2020 13:10

Sveika!
Nē, nebūs, bet iezīmējas daudzas konkrētas lietas, jāizvērtē arī aspekti visi, ņemot vērā, ka veidoju šos aprakstus nejau pirmo dienu un jau vairāk kā 30 cilvēkiem, ne reizi neesmu saņēmusi negatīvu atsauksmi, ar šiem datiem pietiek

Par kādiem konkrētiem aspektiem ir runa?
28.06.2020 13:16 |
 
Reitings 32
Reģ: 30.08.2019
Izle Zizle @ 28.06.2020 13:16

Par kādiem konkrētiem aspektiem ir runa?

Nu tur jau Jums būs jāstudē astroloģija vai jāaiziet uz konsultāciju pie kāda, kas vēlēsies jums skaidrot kā veidojas konkrēta cilvēka kartes, kā veidojas dvīņu kartes, kurām ir divas minūtes starpā, tas ir ilgs mācību process. Astroloģija ir matemātika, nevis pareģošana.
Lai jums jauka diena! :)
Tie, kas ir saņēmuši savus aprakstus vai grib saņemt šādi jautājumi gan nerodas. Toties meklēt visur kaut kādas netaisnības un kritizēt māk visi.
28.06.2020 13:37 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
MMākonītiss @ 28.06.2020 13:37

Nu tur jau Jums būs jāstudē astroloģija vai jāaiziet uz konsultāciju pie kāda, kas vēlēsies jums skaidrot kā veidojas konkrēta cilvēka kartes, kā veidojas dvīņu kartes, kurām ir divas minūtes starpā, tas ir ilgs mācību process. Astroloģija ir matemātika, nevis pareģošana.
Lai jums jauka diena! :)
Tie, kas ir saņēmuši savus aprakstus vai grib saņemt šādi jautājumi gan nerodas. Toties meklēt visur kaut kādas netaisnības un kritizēt māk visi.

Es tieši cenšos noskaidrot to patiesību bez kritikas.
Ja Jūs rakstat, ka veidojas konkrēta cilvēka karte no datuma, laika un dzimšanas vietas, tad tās sanāk muļķības. Kā jau rakstīju, vienā laikā, vietā un datumā var piedzimt 10 cilvēki un vairāk par 100 cilvēkiem. Kā šajā gadījumā Jūs varat izveidot konkrēta cilvēka karti no šiem trim zināmajiem datiem? Kā?
Nekur neredzu informāciju par Jūsu vārdu, uzvārdu, sertifikātu, lai pārbaudītu atsauksmes interneta portālos. Cilvēks - astrologs, kurš slēpjas aiz nikname, neievieš nekādu uzticību. Un vēl par to prasa priekšapmaksu.
28.06.2020 13:58 |
 
Reitings 32
Reģ: 30.08.2019
Izle Zizle @ 28.06.2020 13:58

Es tieši cenšos noskaidrot to patiesību bez kritikas.
Ja Jūs rakstat, ka veidojas konkrēta cilvēka karte no datuma, laika un dzimšanas vietas, tad tās sanāk muļķības. Kā jau rakstīju, vienā laikā, vietā un datumā var piedzimt 10 cilvēki un vairāk par 100 cilvēkiem. Kā šajā gadījumā Jūs varat izveidot konkrēta cilvēka karti no šiem trim zināmajiem datiem? Kā?
Nekur neredzu informāciju par Jūsu vārdu, uzvārdu, sertifikātu, lai pārbaudītu atsauksmes interneta portālos. Cilvēks - astrologs, kurš slēpjas aiz nikname, neievieš nekādu uzticību. Un vēl par to prasa priekšapmaksu.

Es tiešām nesaprotu, ko jūs vēlaties panākt. Jebkurš astrologs izmanto tikai šos 3 datus.
Nemaz neturpināšu šo diskusiju.
28.06.2020 14:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.06.2020
Paldies! Esmu jau saņēmusi savu aprakstu un esmu apmierināta.
28.06.2020 19:44 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
MMākonītiss @ 28.06.2020 14:55

Es tiešām nesaprotu, ko jūs vēlaties panākt. Jebkurš astrologs izmanto tikai šos 3 datus.
Nemaz neturpināšu šo diskusiju.

Kā Jūs iegūtos personas datus apstrādājat? Vai ievērojat vispārīgo datu aizsardzības regulu? Vai Jūsu klienti ir informēti kur tālāk šie dati nonāk? Kur šie dati tiek glabāti?
29.06.2020 14:25 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
A ko var izdarīt ar pliku dzimšanas datumu, mēnesi un gadu? Es ieeju FB un paskatos katram otrajam dzimšanas datus. Un?
29.06.2020 14:32 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
lote_te @ 29.06.2020 14:32
A ko var izdarīt ar pliku dzimšanas datumu, mēnesi un gadu? Es ieeju FB un paskatos katram otrajam dzimšanas datus. Un?

Šī astroloģe, kura slēpjas zem nika prasa priekšapmaksu? Kā priekšapmaksu var samaksāt netiekoties sejā? Ar bankas pārskaitījumu? Kas ir redzams saņemot naudu savā kontā? Sūtītāja dati.
29.06.2020 15:28 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Izle Zizle ai, pareiz, šitā prasīja to simbolisko samaksu. Piekrītu, šis ir dīvaini. Jābūt vismaz kaut kādai oficiālai informācijai par sevi arī. Es viņai uzrakstīju, bet mani samulsināja tā simboliskā samaksa, kura jāpārskaita, nevis tāpēc, ka man žēl, jo es zinu, cik prasa astrologs un šī summa uz tā fona nav nekas, bet saraksti neturpināju, tāpēc, ka gaidīju, lai ar sevi iepazīstina. Cik nu man tā saskarsme bijusi, astrologs ar sevi iepazīstina, vismaz dažos vārdos par sevi arī pasaka vismaz kaut ko, kas vieš lielāku uzticamību personai. Par to varbūt jāpiedomā autorei turpmāk.
29.06.2020 15:50 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
lote_te @ 29.06.2020 15:50
Izle Zizle ai, pareiz, šitā prasīja to simbolisko samaksu. Piekrītu, šis ir dīvaini. Jābūt vismaz kaut kādai oficiālai informācijai par sevi arī. Es viņai uzrakstīju, bet mani samulsināja tā simboliskā samaksa, kura jāpārskaita, nevis tāpēc, ka man žēl, jo es zinu, cik prasa astrologs un šī summa uz tā fona nav nekas, bet saraksti neturpināju, tāpēc, ka gaidīju, lai ar sevi iepazīstina. Cik nu man tā saskarsme bijusi, astrologs ar sevi iepazīstina, vismaz dažos vārdos par sevi arī pasaka vismaz kaut ko, kas vieš lielāku uzticamību personai. Par to varbūt jāpiedomā autorei turpmāk.

Par to jau ir tas stāsts. Trīsdesmit simboliskās samaksas mēnesī un var zaļi padzīvot pa restorāniem.
Ja cilvēks mācās, manuprāt, vispār nevar būt ne runas par priekšapmaksām. Māceklis ir un paliek māceklis. Reti kura prakses vieta tiek apmaksāta. Un, ja cilvēks sevi neraksturo, minot vārdu, uzvārdu, kur guvis zināšanas, cik ilgi mācās, ko tieši apguvis, kas vēl nav zināms, ir pilnīgs BULLSHIT!
Astrologam, nopietnam, ir jāprot argumentēt nevis "es šo diskusiju tālāk neturpināšu". Tā ar nesaņēmu atbildi par to, kā "Kā var noteikt aprakstu pēc tik nekonkrētiem datiem? Dzimšanas vieta, laiks un datums? Ja nu, piemēram, Rīgā, 1956.gada 12.novembrī, plkst. 23:45 piedzima desmit cilvēki vienlaicīgi? Vai visiem desmit cilvēkiem apraksts (dzīves gājums) būs vienāds, jo dzimšanas dati vienādi?" (Par Ķīnu nemaz nerunājot, kur vienā sekundes simdaļā var piedzimt 100 cilvēki).
P.S. Internetā ir pieejama bezmaksas astroloģijas karte, kur var ievadīt savus datus! ?
29.06.2020 16:18 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Nu vēl jau ņem vērā arī to, kādas ir bijušas dzemdības. Bet vispār jautājums interesants, jo es zinu divus cilvēkus, kas dzimuši vienā pilsētā, vienā laikā, blakus palātās. Kā ir tādā gadījumā, nekad nebiju aizdomājusies.
P.S. Internetā ir pieejama bezmaksas astroloģijas karte, kur var ievadīt savus datus!

Un Tu domā, ka tur tā pa punktiņiem tev būs viss tavs dzīves gājuma saraksts? Karte jāprot iztulkot.
Es kaut kad mēģināju, biju sākusi lasīt attiecīgo literatūru, interesanti, bet diezgan sarežģīti arī. Tur jābūt lielai sajēgai, kas kura planēta ir, kā viņa ko ietekmē utjp.
29.06.2020 16:26 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Bet ja 2 cilvēki reizē piedzimst- viņiem tak nedos vienādus vārdus un uzvārdus! Jo vardi, uzvārdi arī skaitļo visādus ciparus un nozīmes, likteni utt.
Jo manas bērnības draudzenes mamma ir Astroloģe un viņa deva skaidrojumus, manas mazās māsas Vārda izvēlei un salikumam.
Jo mammai bija vairāki varianti, kādu vàrdu/vārdus likt. Un pēc visas skaitļošanas izvēlēs un viss ir superīgi un atbilst tam, ko teica, kas būs nākotnē, rakstura iezīmes utt.
Ir kas tic šim visam, ir kas netic.
Un šī Posta autore man paskaidroja, ka ir mācekle un visu pārējo. Kā arī var taču Fb atrast viņu un iegooglēt vārdu, uzvārdu!
Bet visi jau ir pieraduši, ka visu noliek kā uz paplātes?
29.06.2020 16:33 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
lote_te @ 29.06.2020 16:26
Nu vēl jau ņem vērā arī to, kādas ir bijušas dzemdības. Bet vispār jautājums interesants, jo es zinu divus cilvēkus, kas dzimuši vienā pilsētā, vienā laikā, blakus palātās. Kā ir tādā gadījumā, nekad nebiju aizdomājusies.
Un Tu domā, ka tur tā pa punktiņiem tev būs viss tavs dzīves gājuma saraksts? Karte jāprot iztulkot.
Es kaut kad mēģināju, biju sākusi lasīt attiecīgo literatūru, interesanti, bet diezgan sarežģīti arī. Tur jābūt lielai sajēgai, kas kura planēta ir, kā viņa ko ietekmē utjp.

Tāpēc jau mācekļiem nevajadzētu veikt šādus eksperimentus, kuri vēl mācās. Māceklim savi darbi ir jāatrāda savam skolotājam. Astroloģija ir ļoti jutekliska tēma, kāds tai tic, kāds netic.
Un, ja nevar pamatot, kā diviem vienlaicīgi dzimušajiem, vienā vietā var izveidot individuālo astroloģijas karti, balstoties tikai uz dzimšanas laiku, vietu un datumu, tad es esmu pesimiste.
29.06.2020 16:34 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Ļaunums @ 29.06.2020 16:33
Bet ja 2 cilvēki reizē piedzimst- viņiem tak nedos vienādus vārdus un uzvārdus! Jo vardi, uzvārdi arī skaitļo visādus ciparus un nozīmes, likteni utt.
Jo manas bērnības draudzenes mamma ir Astroloģe un viņa deva skaidrojumus, manas mazās māsas Vārda izvēlei un salikumam.
Jo mammai bija vairāki varianti, kādu vàrdu/vārdus likt. Un pēc visas skaitļošanas izvēlēs un viss ir superīgi un atbilst tam, ko teica, kas būs nākotnē, rakstura iezīmes utt.
Ir kas tic šim visam, ir kas netic.
Un šī Posta autore man paskaidroja, ka ir mācekle un visu pārējo. Kā arī var taču Fb atrast viņu un iegooglēt vārdu, uzvārdu!
Bet visi jau ir pieraduši, ka visu noliek kā uz paplātes?

Bet, ja šī mācekle izveido astroloģisko karti pēc dzimšanas datuma, laika un vietas? Neņemot vērā vārdu un uzvārdu? Tad tā nav cilvēka individuālā astroloģijas karte, tāda var būt desmitiem un simtiem.
29.06.2020 16:37 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Bet visi jau ir pieraduši, ka visu noliek kā uz paplātes

Man liekas, ka tā ir elementāra lieta, piedāvājot savu pakalpojumu ANONĪMĀ forumā, sākumā ar sevi iepazīstināt, sevišķi vēl, ja par savu pakalpojumu prasi naudu. Tā nav nekāda paplātes likšana. Protams, to var darīt privātā sarakstē, pašam gribētajam uzprasoties, bet tā iepazīstināšana, varbūt mājaslapas ielikšana, vai soc.konta lapas nosaukums, jau uzreiz palīdz topošajam klientam saprast - gribu/negribu, patīk/nepatīk, ir uzticams vai nav.
29.06.2020 16:41 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Izle Zizle @ 29.06.2020 16:37

Bet, ja šī mācekle izveido astroloģisko karti pēc dzimšanas datuma, laika un vietas? Neņemot vērā vārdu un uzvārdu? Tad tā nav cilvēka individuālā astroloģijas karte, tāda var būt desmitiem un simtiem.

Tas jāprasa kādam nopietnam Astrogolam tad, lai izskaidro?
Jo es norādīju savu vārdu, uzvārdu un par pagātni visu precīzi pateica.
Drauga vārdu un uzvārdu nepateicu un viņam arī bija diezgan precīzs aprakts.
Varbūt arī tas, ka bija mani visi dati, varēja tik precīzu info uzrakstīt.
29.06.2020 16:43 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Ļaunums @ 29.06.2020 16:43

Tas jāprasa kādam nopietnam Astrogolam tad, lai izskaidro?
Jo es norādīju savu vārdu, uzvārdu un par pagātni visu precīzi pateica.
Drauga vārdu un uzvārdu nepateicu un viņam arī bija diezgan precīzs aprakts.
Varbūt arī tas, ka bija mani visi dati, varēja tik precīzu info uzrakstīt.

Par pagātni konkrētus faktus vai horoskopu līmenī? ?
29.06.2020 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 141
Reģ: 25.12.2012
Man arī tikai pozitīvas atsauksmes par saņemto aprakstu. ?
Ļoti atsaucīga meitene.
30.06.2020 19:04 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Pilnīgi gribas iejaukties, lai aizstāvētu MMākotnīti, kurai tiešām šoreiz uzbrūk pilnīgi netaisnīgi. Un ja Tev šķiet, Izle Zizle, ka neuzbrūc, tad varbūt Tev ir grūtības ar sevis redzēšanu no malas.
Kritika ir nevietā, jo:
Tiešām jebkurš astrologs strādā tikai ar dzimšanas vietu un laiku - tie ir vienīgie dati, tālāk ir astrologa profesionalitāte, pieredze, interpretācijas spējas, apziņas līmenis, izglītība un viss pārējais.
Šie dati nozīmē nevis dzīves gājumu bet potencialitāti jeb iespējas, tiek runāts par konkrētām predispozīcijām. Jāsaprot, ka visas šīs potences nonāk saskarē ar citiem datiem - citu cilvēku, vietu utt datiem, veidojot aspektus, attiecības. Tāpēc klātienes tikšanās laikā labs astrologs noskaidros vai ir reslizētas tādas un tādas potences, aiziets pa labi vai pa kreisi, lai labāk spētu interpretēt pašreizējo ainu. Astroloģija tiešām ir matemātika, ļoti dziļa augsta līmeņa matemātika.
Otrkārt, cilvēks nav Tev neko parādā par sevi stāstīt. Tā ir viņa izvēle kā sevi mārketēt. Tāpat kā Tava izvēle vai atsaukties piedāvājumam. Viņa pati taču atzīst, ka vēl mācās.
Treškārt, viņas prasītā summa nav nekas ārkārtējs par iedziļināšanos, rakstīšanu, sava laika ziedošanu.
Es vienkārši apbrīnoju, kur cilvēkiem ir iekšā ņemties uz kašķi uz pilnīgi līdzenas vietas!
Bet pats labākais - astroloģija ir “jutekliska”. Tā ir BOMBA?!!!
30.06.2020 20:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits