Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bieži balti izdalījumi pirms MR

 
Reitings 16
Reģ: 09.03.2019
Tad nu taa. Jau gadu mokos ar piena seni, jo lietoju OK . Tagad nu jau 2vus mēnešus nelietoju un tieši šos divus mēnešus pirms MR ir biezi balti izdalījumi. Pirmo mēnesi bija vēl ar niezi, kad sapratu tas nav kārtība un jādodas pie ārsta, bet tā ka es neesmu Lv man vispirms bija jānokārto reģistrācija un viss pārējais process līdz mani var pieņem ginekologs, ka tajā visa ilgajā procesa man sākas MR un ar visam MR arī izdalījumi pazuda un viss bija ok. Tad nu tagad man vispār kavējās Mr( stress daudz daudz stresa tagad) un nu atkal atpakaļ ir biezie baltie izdalījumi, tiešām biezi, interesanta konsistence, bet bez citiem simptomiem, ne nieze , ne smakas nekā. Viņus es tikai sajūtu kad eju uz tualeti, tā citādi man netek āra.
Cik sapratu no interneta dzīlēm ka pirms MR biezie izdalījumi ir normali. Vai tas tā tiešām ir? Jo mani uztrauc iepriekšējais mēnesis kad bija vēl kāds simptoms klāt bet tagad viss ok.
29.08.2019 14:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tas var būt normāli, jo "ķermenis attīrās", nezinu kā lai pareizāk izsakās, kāda varbūt precīzāk var izteikties.
29.08.2019 15:00 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Jā, tā iespējams ir norma.
Piena sēnes problēmu atrisināji? Iespējams, ka maksts mikrofolra nav tā labākā un tāpēc tagad daudz izdalījumu.
29.08.2019 17:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits