Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Partnera neviziba

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Dzīvoju kopā ar partneri, bet riebjas viņa nevīžība sakārtot savas mantas, nolikt tās vietā, lieko izmest. Gadiem jau šo pueciesu.
Ko iesakat darīt jo cita mantas itkā es nevaru ņemt uz savu galvu kārtot.
Piemēram drēbes tik daudz ka skapjos nav vairs vietas, teicu lai izrevide un kas neder vai novalkāta izmet vai kādam atdod. Bet visā tā kertosana velkas jau gadiem un liekas ka lēnām pat apaugam ar mantam
28.08.2019 12:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
vai nu tu to paciet vai tad sāc runāt un stingri to uzteikt. Ja cilvēkam nav iedzimts pedanta gēns tad to nepārmācīsi.
Man arī nav ne kripatiņas pedanta, bet pati redzu, kad mana "kārtība" uz galda vai skapī sāk palikt par daudz un tad saņemos un sakārtoju. Ja viņš to neredz un nevēlas neko izmest iespējams viņam ir psiholoģiskie hording traucējumi...
Noorganizē mājas tīrīšanu, kur jūs sarunājat, ja drēbes nav vilcis 6 mēnešus tad metīs ārā, vai ja mantas nav izmantotas kādu laiku tad metīs ārā. Abi kārtojat, klausaties mūziku un jokojat. Tam nav jābūt grūtam procesam
28.08.2019 12:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kurš kārto māju? Tu ?Iesaku to darīt kopā, un tad pāriet arī uz skapja revidēšanu un pārējo, kas traucē.
28.08.2019 12:59 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.08.2019
Tipisks hoarder sušķis, vajag izrunāt šo tēmu, un kā iepriekš minēja varbūt kopā bez stresa iziet cauri un paskatīties kuras drēbes nav vilktas ilgi, ir nonēsētas vai varbūt vairs neder. Ja šo lietu neatrisinās tad pēc pāris gadiem pamodīsies miskastē.
28.08.2019 13:49 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
Man kaimiņos dzīvo TĀDS miskastnieks. Pagalms aizdirsts ar vecām un salūzušām mašīnām, iekšā mājā smird pēc pelējuma, viss piekrāmēts un aizkrāmēts. Māci savam tēviņam kārtību, ja kaut kas nepatīk, tad nav vērts ar tādu cūku dzīvot.
28.08.2019 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!