Mūžīga mīlestība

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kā lai droši mīl cilvēku, nebaidoties no sāpinājuma?
Viss, ko publisko medijos - ka pat prezidenta kungs atļaujas būt neuzticīgs, nerunājot vēl par tādiem andriem ērgļiem, kivičiem, buļiem... KĀ lai saglabā sirdsmieru savā laulībā?
Tāda sajūta, ka laulība un mīlestība pret vīru neko negarantē... ja vecs vecis jūtas jauns un varens, aizies pa kreisi.
Noteikti šeit Mgtow lietotājam būs ko komentēt, bet neko nesaku par tiem večiem, kuri uzreiz pasaka, ka nemeklē neko nopietnu. Savukārt, ja apsola Dieva priekšā (vai kur nu kurš precas) "līdz nāve šķirs", tā ir pēdējā nodevība to neizpildīt.
Es gan varu apsolīt, ka nenodošu savu vīru, jo, pat ja nāks kāds kārdinājums dzīvē, es ar to cīnīšos un novilkšu robežas. Jo esmu solījusi. Vnk nespētu tā sāpināt cilvēku, kas mani mīl. ?
Manuprāt, tas nav attaisnojums "mēs jau vīrieši =dzīvnieki, tēviņi". Kāpēc tad ir pāri, kas nodzīvo līdz nāve šķir? Varbūt tāpēc, ka laulātie ir spējuši cīnīties ar saviem kārdinājumiem un nevadīties tikai pēc instinktiem?! Tātad tas IR iespējams! Un viss pārējais ir tikai attaisnojums savai nolaidībai un zemiskumam.
P.s. Nekā personīga.
23.08.2019 17:41 |
 
Reitings 33
Reģ: 23.08.2019
MaijaGardi @ 25.08.2019 08:57
Sievietes retāk krāpj jo viņas bieži nes šo upuri, būt tai kura ģimeni satur, nekrist kaunā, palikt zenītā, būt mātei, upurēties, neļauties miesiskām kārēm, pat ja gadiem vai desmitiem viņas dzīvesbiedrs viņai vairs nepieskaras kā maigai, trauslai būtnei, neizsaka komplimentus, neizrāda mīlestības izpausmes...
nu nu,retāk krāpj. neesam ielīduši cilvēku dzīvē un neesam atvēruši viņa skapi lai redzētu viņa skeletus. Nevajag tagad tāpēc nolikt vīru/vīrieti. zinu ļoooootiii daudz pārus kur tieši sieva/sieviete ir izdarījusi pirmā šo sānsoli un vēlāk atzinusies, jo iemīlējusies un nav izturējusi
Attiecības ir vainīgi abi ja notiek sānsolis. Vīrietis, ka nelutina, nepalīdz mājasdarbos, necenšas radīt kaisli, sieviete ka pārstāj sev sekot līdzi, rij visu pēc kārtas un negrib radīt uguntiņu vīram
25.08.2019 14:18 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es nevienu pusi nenoliku, manos komentāros bija pilnīgi neitrāla stāja, es nenosodīju ne krāpējus, ne upurus, jo tieši tā, mēs nekad nevaram zināt kas darās cilvēku savstarpējās attiecībās.
25.08.2019 15:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pēc dažu loģikas liekas kāpec cilvēki vispār precas vai taisa bērnus, ģimeni...tak tāpat pec 10 gadi būs rutīna un kas tik vēl ne, nu tad neveido to ģimeni, neprecies un ķer baudu tik, visas dzīves garumā...jēziņ....
26.08.2019 02:59 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Attieksme pret privāto dzīvi , vai tas ir prezidents vai strādnieks, būtu jābūt vienādai.
Protams no vēstures velkās līdzi sabiedrības uzspiestās "morāles normas" un ietekmīgām personām ir jārāda priekšzīme pārejai tautai.
Bet patiesībā sabiedrība ar prieku bāž degunu visās spraugās un netīrajā veļā, lai tikai uzietu kādus "morāles un normas" pārkāpumus.
Kas notiktu ja valsts vadītājs, kas labi pilda savus draba pienākumus, atklāti paziņotu par savu izkalidīgo dzīvesveidu ? Viņš noteikti saņemtu vispārēju nosodījumu un sabojātu savu politisko karjeru, pat ja ir izcili labs un godīgs politiķis. Un tikai tāpēc ka "sabiedrībai" nepatīk atšķirīgie. Jo "sabiedrībai" nepietiek ar darba lietām, tai gribās urķēties arī pa privāto dzīvi.
Ir darbs un ir privātā dzīve. Jo augstāka un biezāka siena ir starp tām jo abas pusas darbosies labāk.
26.08.2019 11:02 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Godfather, man tas uzreiz izsauc viedokli par karalisko ģimeni Anglijā, kura tiek apspriesta visā pasaulē un jo īpaši smalki pašā angļu zemē, ne tā saģērbies, ne tā pasmaidījis, sasveicinājies izsauc preses vētru un viedokļu jūru, tāda sajūta, ka šī nācija uztur šo ģimeni, lai tikai varētu pavīpsnāt par katru viņu soli, nevis tāpēc ka tā būtu kāda tradīcija.
Runājot par politiķiem, cilvēkiem vienmēr interesējusi citu dzīve, tiem patīk pavīspnāt par citiem, tāpēc man personīgi mazpilsētas nepatīk, dzīve tajās ir jauka, mājīga, pietuvināta dabai, bet ļaužu tenkas ir nepārspējamas.
26.08.2019 11:11 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
MaijaGardi. Viduslaikos monarhi varēja atļauties visu, pat neslēpjot, un tauta sprieda -tie taču ir valdnieki, viņi ir kaut kas augstāks par cilvēku.
Tagad monarhi un politiskie līderi ir zem lupas. Tā ir gan skaudība, gan greizsirdība pret tiem kuri ir "sabiedrības krējums"
Vienmēr ir bijuši cilvēki kuri ir nav paticis draudzēties un čupoties ar kaimiņiem, kolēģiem, paziņām. Kāpēc neej un neaicini ciemos kaimiņus, kāpēc neej pusdienot kopā ar kolēģiem, utt. Tie automātiski tie uzskatīti par dīvaiņiem, nesabiedriskiem un sliktākiem cilvēkiem kopumā. Tikai tāpēc ka nedara kā visi.
26.08.2019 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits