Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hormonālā kontrcepcija

 
Reitings 9
Reģ: 22.08.2019
Sveikas meitenes, man ir tāda problēma ka braucu ceļojumā nakamo mēnes un tieši tajā nedēļa iekrīt mēnešreizes. Aizgāju pie savas ginekoloģes izrunājot visu kas labāk, viņa man ieteica padzert hormonālo kontrcepciju " Sidretella", protams ja man nepatiks izdzerot vairāk varu nelietot.
Es vispār diezgan skeptiski skatos uz kā tādam hormonālajām kontrcepcijām, tomēr tā ir mākslīga iejaukšanās organismā. Izlasot instrukciju un blakusparādības par lieko svaru un trombiem slikti paliek.
Varbūt kādā ir lietojusi vai lieto šīs zāles un var padalīties savā pieredzē.
Paldies jau iepriekš :)
22.08.2019 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja tās būtu, piemēram, kāzas, kas ir 1x mūžā, tad nu vēl varētu, bet cełojumi un pasākumi tavā dzīvē vēl būs daudzi un vai tad dēł katra tāda čakarēsi savu organismu un ēdīsi hormonus?
23.08.2019 14:17 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ja esi pret mākslīgu iejaukšanos organismā, tad tev vajadzētu pieņemt savas mēnešreizes kā dabisku procesu un izbaudīt ceļojumu :)
Es lietoju hormonālo kontracepciju vairākus gadus, dzīva vēl esmu.
22.08.2019 18:59 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
menstruāciju datums nemainīsies ja vienu mēnesi lietosi orālo kontracepciju. Lai kaut ko mainītu tabletes jadzer vismaz 2 mēnešus.
Kā arī svars nepaugs ja nerīsi daudz. Un trombi var rasties tad ja jau esi riska zona-liekais svars, smēķē,virs 40 gadu vecuma,tad ja ģimenē tas ir bijis.
22.08.2019 18:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja Tu velies lietot tabletes tikai dēļ ceļojuma, tad nekas tur nemainīsies, ne liekais svars, nedz kas. Jūtamas izmaiņas var būt ilgstošākā lietošanā..
22.08.2019 18:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits