Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapnis

 
Reitings 1
Reģ: 20.08.2019
Sveiki, vai kāds var izpalīdzēt? Runa ir par manu sapni, ko bērnībā esmu redzējusi 9 gadu vecumā apmèram un vèlreiz 15 gadu vecumā. Sapnis bija diezko pinkerigs, sapnî redzeju engurè pie pie pludmales uz mola koka màju, ar lieliem logiem, sapni vairakas reizes gaju garam sai ekai bet nekad nezinaju kas vina notiekas. Dazreiz saja sapni apmaldinos. BET VISS DIVANAIKAIS KA NEKAD PAR SO MAJU NEESMU REDZEJUSI NE DZIVE NE BILDES. Un peksni vakar mana omei atsuta bildes kur vinja ir ar manu teti un mammu pie mola un mola gala ir si koka maja! Man bija tads apjukums kad redzeju sis bildes, un atcerejos ka sapni esmu tadu maju redzejusi. ?! KO TAS VARETU NOZIMET? Please help.
20.08.2019 22:26 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
Deja vu, tas ir
20.08.2019 22:42 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tas varētu nozīmēt to ka redzēji šo māju iepriekš bildēs un zemapziņā tev viņa iepatikās vai tu aizdomājies. Un tā tu par viņu sapņo jo iespiedās galvā.
Cilvēki bieži vien sapņo par cilvēkiem kurus it kā nav redzējuši, bet īstenībā ir redzējuši vai nu bilde vai sabiedriskajā transportā. Viss ko sapņo ir kādreiz kaut kur redzēts. Pietiek ka pat uz sekundi redzi, jo smadzenes to piereģistrē un atceras. Gan jau bērnībā šo fotogrāfiju redzēji.
Cilvēks nevar sapņot par to ko nekad nav redzējis, jo smadzenes miega laikā pārstrādā iegūto informāciju..
Protams vari ticēt ka tā ir mistika un tagad jāatrod tā māja, un būs ka filmās ?
21.08.2019 07:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits