Kā būt?

 
Reitings 1
Reģ: 16.08.2019
Sveikas meitenes. Vēlējos varbūt kādu padomu, ieteikumu vai vienkārši izkratīt sirdi. ?
Esmu attiecībās 4.gadus un esmu ļoti laimīga. Puisis ir vienkārši zelts-jauks, gādīgs, rūpīgs,uzmanīgs. Nekad nav devis kaut kādu iemeslu justies slikti vai noprast man, ka manī kaut kas ir slikti.
Bet... Es vienkārši nespēju pieņemt sevi viņam blakus. Vienmēr liekas, ka esmu par sliktu. Par neglītu. Neesmu tik gudra. Neesmu tik smaidīga. Neesmu kā visas meitenes. Ka manī kaut kas ir ne tā. Katru reizi redzot citu meiteni, mani vienkārši iekšēji pārņem lēkme, varu mājās raudāt, vienmēr tā dēļ nav noskaņojuma, ko cenšos slēpt un neizrādīt . Jūtos vienmēr lieka viņa dzīvē, jūtos tā, it kā būtu sabojājusi viņam dzīvi, lai gan nekas tāds nav. Mums kopā ir pavadīts fantastisks laiks. Viņš vienmēr ir pats pats, nekad nav bijis kaut kāds greizsirdības iemesls. Dāvina dāvanas, puķes, vienmēr maksā. Vārdu sakot, vienkārši aptecē mani.
Bet atkal man iekšēji kāds saka-nē, tu neesi laba. Paskaties, kāda tu neglīta. Neesi tāda kā citas utt. (lai arī esmu normāla meitene, kopta, un par neglītu nevar nosaukt)
Vienkārši nezinu ko vairs darīt! Vienkārši gribas pārtraukt šīs attiecības, lai kaut cik justos labi iekšēji un man nebūtu sevis pārmetumi, ka redz kur labāka meitene. Tai pat laikā kāda runa var būt par šķiršanos - viss ir tik ideāli.
Jūtos vienmēr vainīga. Slikta.
Tagad draugs vēl arī uzsāks papildu mācības augstkolā, lai iegūtu papildus izglītību. Tur būs viņa bijusī lielā mīla un kā viņš teica vēl pirms sākām satikties, tad dikti viņam patika tā meitene - viņa esot tur forša un dibens viņai labs un vispār. Tāpat arī būs citas meitenes un es vienkārši jau nespēju - acu priekšā šīs ainas, ka koķetēs ar citām. Iepatiksies.
Ko darīt? Kā būt? Kā sevi pārliecināt par pretējo? Kā nelikt sev justies slikti manu iedomu dēļ un justies iekšēji pilnīgi, nevis pārmest sev katru dienu?
Piedodiet, ka sanācis tāds garais stāsts! ?
16.08.2019 23:36 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
vrbt tāpēc ka esi melleneeee eee e ?? Forumu pārvaldīšanas guru
17.08.2019 13:48 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
woman_wonderland @ 17.08.2019 13:44
Kāds varbūt nosūdzēja Tevi, bet nav skaidrs par ko, šajā diskusijā neko nesaskatu.
par ko var''nosūdzēt' '?
17.08.2019 13:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ary, Tu jau noteikti biji tas, kas nosūdzēja ! :D Sorry, nespēju Tevi saukt sieviešu dzimtē
17.08.2019 13:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
kāda melleenneee vai kas tur? neesmu vainīga ka nevar uztaisīt normāli nickname, jo lielāka daļa aizņemta un tad jātaisa ar simtiem burtu un ciparu. un kas tev vispar notiek, ja cilvēks reģistrējas un pēkšņi jau draud izdzēst un izdzeš pirmo profilu. tagad vēl... ?
17.08.2019 13:55 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
neesi iedomājusies par to, ka jebkurš profils atstāj pēdas, un ir nosakāms no kāda pc sēdi, kāds ip, kādiem browser settings utt. Tāpēc ja esi iepriekš troļļojusi vai pārkāpusi noteikumus, gaidi atbilstošu administrācijas rīcību. Ja nē, tad paud savu sašutumu privātā sarakstē, nevis šādā publiskā formātā
17.08.2019 13:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
Pirmo reizi reģistrējos un jau tādas problēmas. Neiešu jau te kasīties ar kaut kādu administrāciju vai ko un man vēl kaut kas jāpierāda.
Paldies meitenēm par komentāriem! Celšu vēl vairāk savu pašapziņu! Lai Jums visām šodien izdevusies diena?
Žēl ka tik maz nācās te pabūt.
17.08.2019 14:03 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
veiksmīgi
17.08.2019 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits