Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lidojums uz Norvēģiju

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nesen nopirku lētas Wizz Air biļetes uz Oslo, tagad radās daži jautājumi. Lieta tāda, ka es ne pārāk bieži ceļoju, tāpēc man derētu jūsu padomi.

1) Vai var uz lidostu līdzi ņemt kaut kādas tabletes (piem. Nospa un Paracetamols)?
2) Vai var ņemt uz lidostu powerbank’u?
3) Kādu izvēlēties apdrošināšanu? Vai BAN un BTA ir labas kompānijas, kur apdrošināt savu ceļojumu?
4) Kur var izlasīt aktuālo informāciju par sabiedrisko transportu Oslo (vēlams angļu vai krievu valodā)?



Runājot par transportu – man ir jānoklust no TRP lidostas uz Rotnes (attēlā var redzēt ko, kādus maršrutus man piedāvā Google). Jautājums: cik biļetes man beigu beigās vajadzēs nopirkt, jo tur rada četrus pārvadātājus: Ruter, Vestfold Kollektivtrafikk, NSB un Vy? Vai ir kaut kāda viena biļete, kura varētu derēt visiem šiem transportiem? Vai tomēr uz katru transportu vajag pirkt savu biļeti? ?
16.08.2019 11:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
1. Jā
2. Jā
3. Apdrošināšanu,kurai labāks piedāvājums un cena. BTA ir OK,Balta arī
Pārējo nevarēšu komentēt
16.08.2019 11:40 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
1. Jā
2. Nezinu (bet vilcienos pie sēdvietām ir arī kontakts, lai uzlādētu mob. :) )
3. Parasti izvēlos If/Gjensidige, var BTA, bet nezinu, ko piedāvā attiecībā ceļošanu;
4. google - caur maps pat atver linkus, kad meklē maršrutu un maršruta sadaļā pie transporta veidiem uzklikšķini uz sab.tr. - tā sameklēju visu nepieciešamo info savam Oslo lidojumam.
5. Torp lidostai ar Torp vilciena staciju ir transfēra buss, pietur nu burtiski soļa attālumā no lidostas izejas (lidosta ir tiešām miniatūra) un turpat pie sliedēm, pie vilciena stacijas. Un galapunkts ir Oslo centrālajā stacijā. Tālāk jau jāskatās, kāds transports ved uz Rotnes - izskatās, ka autobuss ved pāris maršrutos - tātad Tev Oslo jāpārsēžas uz autobusu (un autoosta, šķiet, bija turpat pie stacijas). Vilciens Torp - Oslo, biļetes labāk pirkt i-netā iepriekš, būs lētāk. Pārvadātāju mierīgi vari izvēlēties pēc cenas pārējais tik un tā būs labāk kā Latvijas Pasažieru vilciens, info par cenām, laikiem u.t.t. viegli var atrast google. Pie tam, liekas, ka NSB bija arī mob.aplikācija.
16.08.2019 13:29 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
visu ko jautāji var.. Informācija Norvēģija ir pieejama pilnīgi visur angliski.. Tieši sabiedriskā transporta pieturās, viss ļoti saprotami pie tam . Tu vari iegādāties dienas biļeti uz 24h, nezinu cik maksā , noskaidro.. visiem sab transportiem..
Veiksmi
16.08.2019 14:38 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
izbaudi, manuprāt Oslo ir romantiskākā pilsēta pasaulē. Parīze vairs nekotējas :)
16.08.2019 14:45 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ary @ 16.08.2019 14:45
izbaudi, manuprāt Oslo ir romantiskākā pilsēta pasaulē. Parīze vairs nekotējas :)

Nudien, katram tā romantika citāda :D Man gan arī Parīze nekad pārāk nav kotējusies šajā ziņā, bet Oslo un romantika MAN vispār nekādā veidā nelīmējas kopā :)
16.08.2019 14:57 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Aether @ 16.08.2019 14:57

Nudien, katram tā romantika citāda :D Man gan arī Parīze nekad pārāk nav kotējusies šajā ziņā, bet Oslo un romantika MAN vispār nekādā veidā nelīmējas kopā :)

pabaudi Oslo naktī... :) Vietējos klubiņus, puišus
16.08.2019 15:00 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
pabaudi Oslo naktī... Vietējos klubiņus, puišus

Atkārtošos, beeeet - kas nu kuram romantika - man "vietējo klubiņu&puišu" baudīšana sevišķi neinteresē arī LV, kur nu vēl Oslo. "Vietējais" kontingents gan tur arī stip[ri interesants - ja intersē eksotika, var izpausties un notestēt dažādas pakāpes dienvidnieciksas noskaņas - 1001 nakts pasakas garantētas. Taču Mr.Burkānam jau šis laikam nebūs topiks.
16.08.2019 15:35 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Aether @ 16.08.2019 15:35

Atkārtošos, beeeet - kas nu kuram romantika - man "vietējo klubiņu&puišu" baudīšana sevišķi neinteresē arī LV, kur nu vēl Oslo. "Vietējais" kontingents gan tur arī stip[ri interesants - ja intersē eksotika, var izpausties un notestēt dažādas pakāpes dienvidnieciksas noskaņas - 1001 nakts pasakas garantētas. Taču Mr.Burkānam jau šis laikam nebūs topiks.

MAN oslo ļoti patīk.. Tieši mazo PUB dēļ, un sakarīgo cilvēku.. Vienā plauktā ar NED mazajām pilsētām, to centriem, PUBiem
16.08.2019 15:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits