Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Nedēļa pēc kāzām

Reģ. 10.01.2019
Sveikas! Gribu izkratīt sirsniņu, jo esmu ļoti liels kreņķis šobrīd...
Mēs apprecējāmies! Jā, tas taču ir jaukākais, kas var notikt.
Bet manam vīram nebija atvaļinājuma un 2 dienas pēc kāzām viņš atgriezās darbā. Nu ir pagājusi nedēļa pēc kāzām, kā paliku turpat laukos kopā ar vecākiem.
Sākās viss jau ar to, ka nākamajā dienā pēc kāzām bija liela raudāšana, par lietām, kas nebija perfekti. Bijām aizmirsuši svarīgu līgavaiņa aksesuāru. Otrkārt, pārdzīvoju, ka tomēr kāzās uzlija un lietussarga mums nebija (sūtījums bija aizkavējies), un visu dienu domāju par savām pielīmētajām skropstām, kurām stūrīši līmējās vaļā..😣 Vēl pie tam, izskatījās ka neviens viesis nebija apmierināts ar mūsu kāzām, jo visi vakarā gribēja braukt mājās (tādēļ arī nebijām sapirkuši grādīgos). Mēs tajā brīdī ar vīru bijām priecīgi, bet kad viss bija beidzies, pārņēma nepatīkama sajūta par viesu attieksmi.
Klāt vēl visam, jau otro dienu bimbāju kā ar spaiņiem, jo vēl esam sastrīdējušās ar mammu, sakarā ar visām manām ambīcijām un ekspektāciju nepiepildīšanos attiecībā uz kāzām. Jo mani vecāki rīkoja, un saprotu, ka aptumšotā brīdī pateicu pat ne to, ko būtu vēlējusies.
Un tagad es tikai attapos, ka nebija vērts par to visu kreņķēties, jo kas gan ir svarīgāks, kā apprecēt savu visssmīļāko sirsniņu pasaulē... 😢❤ Un tagad nākamā bimbāšanas tūre par to, ka izvēlējos nepavadīt šo nedēļu kopā ar vīru, bet "atpūsties" pēc kāzām laukos, kas beigās man izvērtusies par mocīšanos, saraudātām acīm...un pats galvenais - esmu aizmirsusi visu labo, kas notika kāzās, visu aizēnojusi mana bimbāšana un sliktās domas. Grēks, ka tā varēju izteikties par savu lielo dienu. 😭😭 Nožēloju.
Vēlos noticēt tam, ka tad, kad nomierināšos, spēšu atcerēties savu kāzu dienu kā labu, kā tas likās pašā kāzu dienā. Un, vai nepavadot nedēļu kopā ar jauno vīru, pietam tik briesmīgā skumjā noskaņojumā, satiekoties varēsim atjaunot to dzirkstelīti, kas starp mums valdīja kāzās un pirmajā dienā pēc tām? 😭😢
15.08.2019 17:17 | Saite

Reģ. 20.07.2013
Fotosesiju nevajadzētu taisīt tikai dēļ bilžu pielikšanas pie sienas..
Tam jābūt kopīgam, siltam ''piedzīvojumam'', kas Jūs satuvinās.
Ja vīrs negrib kāzu tērpos, tad satērpjaties vienkārši skaisti. Papīra kāzas atzīmēsiet? Tad arī uzpošaties.
Zinu vairākus pārus, kas katru gadu savā kāzu datumā ietērpjas kāzu apģērbā, to uztaisot kā tradīciju un iemūžina, pēc tam būšot interesanti paskatīties kā gadu laikā viņi paši mainās.
To visu ir jāpagriež kaut kā citādāk - pozitīvāk. Nevis, ka - mēs to darīsim tikai tāpēc, ka kāzās nesanāca, nevajag visu laiku sev par to atgādināt.
26.10.2019 10:30 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Adaa, PM
25.10.2019 21:05 | Saite

Reģ. 06.03.2016
1. Meklē profesionālu palīdzību ASAP.
2. Bildes atdod apstrādāt.
3. koncentrējies uz būtiskājo - Jūs abi esat ģimene.
25.10.2019 20:39 | Saite

Reģ. 09.06.2019
Es varbūt varu iedomāties situāciju. Ja mamma ir kontrolējoša un bravūrīga, Tu vienmēr esi bijusi zem viņas tupeles un bail pretī ko runāt, tad varu iedomāties to pāri darījuma sajūtu par it kā niekiem. Iespējams, ka no sākuma gimene pat paši piedāvāja kāzas apmaksāt, bet šādas mammas nemāk ļaut meitām justies laimīgam, jo pašas ir pārāk valdonīgas un nelaimīgas. Ja mans apraksts ir pareizs, pārtrauc kontaktu ar savu mati, uzturi tīri formālu un sāc dzīvot savu dzīvi. Spriezu tikai un vienīgi pēc sevis- nav bijusi tieši tāda situācija, bet personāžu iedomāto raksturu varu projicēt. Tādos gadījumos ir ļoti grūti piedot, jo ne jau šī ir vienīgā reize, kad māte visu ir nokontrolējusi un izdarījusi pa savam. Ļoti atvainojos, ja sarakstīju pilnīgas aplamības par jūsu ģimeni. Ka jau teicu, tikai mana projekcija.
25.10.2019 20:22 | Saite

Reģ. 31.01.2012
Ja godīgi, tad tiešām sāk likties, ka šis ir vienkārši trollis. Bet, nu, ok, tomēr nokomentēšu. 😁
1. Ja es izskatītos drausmīgi savās kāzās, nomirt, protams, negribētu, bet pārdzīvotu ilgi. Kāda jēga vispār tad baigo pasākumu taisīt? Ne visām problēmām ir jābūt super nopietnām, lai cilvēks atļautos par to pārdzīvot. Manā skatījumā ne jau kāzas ir tas, kas padara par ģimeni, bet gribētu es tās tieši tā iemesla pēc, ka vienkārši gribu kāzas, jo tas ir skaists notikums, jo es tur būšu skaista.
2. Kas te rakstīja, ka neribētu tādu nepateicīgu meitu? Man vienmēr ir licies pilnīgākais stulbums, ka vecāki nosaka, kādas būs kāzas. Jā, arī tad, ja viņi par to maksā daļēji vai pilnībā. Pirms laiciņa biju uz skaistām kāzām, varēja redzēt, ka daudz naudas ielikts. Bet maksāja vecāki, tāpēc pārim bija jāatsakās no dažiem draugiem, lai vīra tēvs varētu uzaicināt savus čomus. Un jā, es negribētu tādus vecākus, kas ar visu sirdi un dvēseli nedomā par mani un manām interesēm tādā dienā, un priecājos, ka ne man, ne manam draugam nav tādi vecāki.
3. Piedod, bet tu tomēr arī pati esi muļķe. Redzot, cik ļoti vecāki visu nosaka un regulē, nesaprotu, kāpēc neizlēmāt pagaidīt un paši ar visu tikt galā. Bet te laikam jādomā, ka vīrs tā izlēma (par to arī nākošais punkts).
4. Nabaga vīrs? Nopietni? Nabaga sieva. Es pilnīgi varu iztēloties to vīru - diktatoru. Aizliegt likt skropstas, nagus, make-up pie proferionāļa? Nē, nu, varbūt tiešām šajā gadījumā ir grūta situācija un tiek skaitīts katrs cents, bet jebkurā citā situācijā es nevaru iztēloties, kā tas varētu būt par normu. Pēc laika neļaus ne no mājas iziet, ne uz darbu iet, ne internetā pasēdēt. Sēdēsi mājās un visu dienu gatavosi, tīrīsi un audzināsi bērnus.
25.10.2019 19:19 | Saite

Reģ. 25.10.2019
Domaju, ka nevajadzetu bildes kaazu terpos, bet apgerbaa, kas patiik, piemeram, kaadaa garaa kleitaa. Paskaties Emilijas Bogdanovas paaru forosesijas un smelies idejas.
25.10.2019 18:42 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Kādu fotosesiju būtu jēdzīgāk taisīt - kāzu vai kaut kādu vienkārši sapucētu - vasaras?
Jūsu ieteikumu vadīta jau labu laiku apdomāju šo variantu, nu tas ir vienīgais risinājums, bet vīrs uzskata, ka tas ir tik muļķīgi, ka pie sienas būtu pielīmētas "samākslotas" bildes, kas nav no īstās dienas... Ķipa tikai jaukšot galvu, kuras tad ir no īstās un kuras ir pārtaisītās.
Un, ja taisīt kāzu tērpos fotosesiju, pirkt jaunus vai tieši tajos pašos? Esmu jau grimētāju sarunājusi papīra kāzu dienai...
25.10.2019 18:31 | Saite

Reģ. 29.01.2009
Nu nopietni.. Atrodi nodarbošanos.
Ok, stulbi sanāca, nav bilžu, kuras pielikt pie sienas (kā pati teici). BET tas nav pasaules gals. Paraudāji 2vus mēnešus (!!!) un pietiks. Dzīve iet uz priekšu un šīs tiešām nav problēmas (it īpaši, ka nu jau vairs neko nevari mainīt- nav jēgas cepties).
Ja tik ļoti gribi to bildi pie sienas (un nevis Instagram), tad sāc strādāt, sapelni naudiņu un noorganizē skaistu fotosesiju ar vīru. Būs tev 100 bildes, ar ko varēsi vai visas sienas aplīmēt.
25.10.2019 15:12 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Labāk priecājies par to, ka esi tikko apprecējusies, ka visi ir dzīvi un veseli.
Tā jau vajadzētu un sirdī to novērtēju, bet nemāku koncentrēties uz pozitīvo. :(
25.10.2019 15:06 | Saite

Reģ. 10.01.2019
kāpēc vispār precējāties? Lai būtu vīrs un sieva, vai tāpēc, lai Tev būtu smukas bildes, ko ielikt instagrammā, un tagad virve kaklā, jo nevari nevienam palielīties?!
Precējāmies, jo domājām, ka esam satikušies īstie. Man vienmēr ģimene ir bijusi svarīga vērtība, manā plašajā ģimenē visi ir precējušies un mūsu rīcība ir loģisks turpinājums. Otrs - ir svarīgs statuss. Un, jā, tas statuss tiešām ir daudz ko devis, un vīram attieksme mainījusies uz labo gan pret attiecībām, gan mani pašu. Jā, tādā ziņā precēties bija vērts.
Nekad manās interesēs nav bijis palielīties. Pie kam bija arī bildes, kuras man tiešām patīk, kur skropstu nepilnības neizceļas (piemēram, acis pievērtas/skatiens uz leju/bildēts ir pietiekamā attālumā, kad detaļas neizšķir). Tās 2 ieliku arī soc.tīklos, bet bija arī vairāk par divām skaistām, vnk nelieku privātuma dēļ . Tas cepiens nav nekādā sakarā ar internetu un zīmēšanos, bet tas, ka labas fotogrāfijas, ko varētu lielā formātā ierāmēt pie sienas, kādi 20% no visām ir sabojājušas, ka mans paskats ir slimīgs, jo skropstu stūrīši ir atlīmējušies. Un ir riebīgi uz to skatīties, kas visu laiku dīda varēja taču darīt citādāk. Ķipa, es taču varēju nelīmēt tās skropstas, ja būtu zinājusi ka tas visu pasliktinās. Pārdzīvoju tikai par to, ka varēju darīt citādāk (ka izdarīju nepareizo izvēli attiecībā uz makeup izveidi) bet neko vairs nevar mainīt. 😭😭 Un no tās bezspēcības gribas zemē līst.
Un tad sāku salīdzināt ar citiem. Un kā to visu popularizē un daudzina, cik līgaviņām jābūt skaistām, kāzās jābūt visam perfekti, visskaistākajai bla bla bla, nespēju iedomāties, ka varbūt vēl kādam kāzās ir nogājis kas greizi un neesmu vienīgā.
25.10.2019 15:05 | Saite

Reģ. 25.02.2017
Tie visi ir dzīves sīkumi! 🙃
Labāk priecājies par to, ka esi tikko apprecējusies, ka visi ir dzīvi un veseli. Ar mammu agri vai vēlu salīgsi mieru!
Šie notikumi nav tie sliktākie, kas varētu notikt!
Manās kāzās viena no viešņām tā piedzērās, ka pēc mana aizrādījuma par skaļo uzvedību, manam vīram un visiem maniem kāzu viesiem sāka kladzināt, ka mans vīrs ir aprecējis raganu un bija gatava man iedot pa seju 😁😁😁 tagad atceros to ar smiekliem, bet tajā dienā biju gatava visus sūtīt mājās 😀 neņem galvā!
25.10.2019 13:56 | Saite

Reģ. 25.10.2019
Varbut uztaisiet profesionalu fotosesiju kopa ar viiru, kamer ir smuks rudens, vai uz ziemassvetku laiku. Noalgo profesionalu makup artistu un sabildee smukas bildes. Manuprat, tas noverstu tavas domas par neveiksmeem kaazaas.
Dzive ir parak iisa, lai satrauktos par atlimetam skropstam kaazaas. Visiem kaazaas ir kaut kas, kas nav sanacis ka gribetos, bet par to nerunaa.
25.10.2019 12:52 | Saite

Reģ. 26.06.2019
Jā, nožēloju, ka precējos šogad, vajadzēja pagaidīt vairākus gadus

Tev tiešām nevajadzēja šogad precēties, un ne jau tāpēc, ka pēc gadiem Tu varētu pielīmēt kvalitatīvāk skropstas, bet tāpēc, ka neesi pieaugusi. Visās, pilnīgi visās, tavās diskusijās cauri sitas mazas meitenes kaprīzes un tas, ka neesi gana pieaugusi. Tas nav nekas slikts, bet kāpēc vispār precējāties? Lai būtu vīrs un sieva, vai tāpēc, lai Tev būtu smukas bildes, ko ielikt instagrammā, un tagad virve kaklā, jo nevari nevienam palielīties?! Lielāko daļu sponsorēja vecāki, noteikumus diktēja vecāki, cik jums gadu? Vai nu laiks pieaugt, saņemot sevi rokās, vai steidzami meklēt palīdzību. Man ir žēl tava vīra...
25.10.2019 12:44 | Saite

Reģ. 01.10.2019
Krristiine @ 25.10.2019 08:53
Laimīgais vīrs ar tādu sievu pie sāniem... ?‍♀
Un ko viņš saka par kāzām? Kādas jums tagad attiecības?

Šeit tiešām ir situācija, kad jāapmeklē speciālists, jāvēršas pēc palīdzības, ja šķiet, ka nekas vairs nevar palīdzēt.
Vai ar vīru tagad neesat kopā tāpēc vairs?
25.10.2019 09:08 | Saite

Reģ. 04.02.2019
Laimīgais vīrs ar tādu sievu pie sāniem... 🤦‍♀
Un ko viņš saka par kāzām? Kādas jums tagad attiecības?
25.10.2019 08:53 | Saite

Reģ. 01.10.2019
gloria @ 10.09.2019 14:30
Tev steidziigi ir jadodas pie psihologa!!!
Saac stradat, lai praats ir nodarbinats ar svarigakam lietaam.

++++++++
25.10.2019 08:44 | Saite

Reģ. 10.01.2019
tu troļļo tagad?
Nē.
25.10.2019 07:47 | Saite

Reģ. 24.05.2019
Šīs ir tavas dzīves lielākās problēmas? Wow, dažiem veicas.
Gribēt nomirt dēļ atlīmētām skropstām? Te jau prasās pēc ārstēšanas.
24.10.2019 23:40 | Saite

Reģ. 03.01.2018
Nē negribētu 😂 tu troļļo tagad? Baigi uzpūstā problēma izklausās . Bet ja nu tas ir nopietni domāts , tad te derētu pie psihologa aiziet .
24.10.2019 23:24 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Jūs arī gribētu nomirt, ja jūs būtu līgava, kurai kāzās atlīmējās skropstas, padarot kroplu iespaidu?
24.10.2019 23:18 | Saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!