Nedēļa pēc kāzām

Reģ. 10.01.2019
Sveikas! Gribu izkratīt sirsniņu, jo esmu ļoti liels kreņķis šobrīd...
Mēs apprecējāmies! Jā, tas taču ir jaukākais, kas var notikt.
Bet manam vīram nebija atvaļinājuma un 2 dienas pēc kāzām viņš atgriezās darbā. Nu ir pagājusi nedēļa pēc kāzām, kā paliku turpat laukos kopā ar vecākiem.
Sākās viss jau ar to, ka nākamajā dienā pēc kāzām bija liela raudāšana, par lietām, kas nebija perfekti. Bijām aizmirsuši svarīgu līgavaiņa aksesuāru. Otrkārt, pārdzīvoju, ka tomēr kāzās uzlija un lietussarga mums nebija (sūtījums bija aizkavējies), un visu dienu domāju par savām pielīmētajām skropstām, kurām stūrīši līmējās vaļā..😣 Vēl pie tam, izskatījās ka neviens viesis nebija apmierināts ar mūsu kāzām, jo visi vakarā gribēja braukt mājās (tādēļ arī nebijām sapirkuši grādīgos). Mēs tajā brīdī ar vīru bijām priecīgi, bet kad viss bija beidzies, pārņēma nepatīkama sajūta par viesu attieksmi.
Klāt vēl visam, jau otro dienu bimbāju kā ar spaiņiem, jo vēl esam sastrīdējušās ar mammu, sakarā ar visām manām ambīcijām un ekspektāciju nepiepildīšanos attiecībā uz kāzām. Jo mani vecāki rīkoja, un saprotu, ka aptumšotā brīdī pateicu pat ne to, ko būtu vēlējusies.
Un tagad es tikai attapos, ka nebija vērts par to visu kreņķēties, jo kas gan ir svarīgāks, kā apprecēt savu visssmīļāko sirsniņu pasaulē... 😢❤ Un tagad nākamā bimbāšanas tūre par to, ka izvēlējos nepavadīt šo nedēļu kopā ar vīru, bet "atpūsties" pēc kāzām laukos, kas beigās man izvērtusies par mocīšanos, saraudātām acīm...un pats galvenais - esmu aizmirsusi visu labo, kas notika kāzās, visu aizēnojusi mana bimbāšana un sliktās domas. Grēks, ka tā varēju izteikties par savu lielo dienu. 😭😭 Nožēloju.
Vēlos noticēt tam, ka tad, kad nomierināšos, spēšu atcerēties savu kāzu dienu kā labu, kā tas likās pašā kāzu dienā. Un, vai nepavadot nedēļu kopā ar jauno vīru, pietam tik briesmīgā skumjā noskaņojumā, satiekoties varēsim atjaunot to dzirkstelīti, kas starp mums valdīja kāzās un pirmajā dienā pēc tām? 😭😢
15.08.2019 17:17 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Adaa @ 10.09.2019 15:16
Man jau šķiet, ka visa zemteksts ir lēmumi, ar kuriem Tu neesi bijusi apmierināta, kas arī līdz galam nav bijuši Tavi lēmumi, bet izdarīti apkārtējo spiediena rezultātā. To vairs nevar mainīt, bet var paņemt mācību stundu priekšdienām.
VivaDiva, Doublechoco rosina fotosesiju. Man gribētos pievienoties tam. Kādēļ ne? Būs smukas bildes un atmiņas. Šīs bildes noliec kaut kur tālu, lai pašai nav jāskatās. Ja nu ļoti vajag izmantot kaut kur varbūt meklē kādu, kas tās 'apstrādās'.
Nu jā.. fotosesija ir laba lieta. Bet vai tad nebūtu savāda sajūta, atkal ielīst tajā pašā kleitā, uztaisīt pušķi utml. Tāda deja vu sajūta un īstā kāzu diena sajuks ar fotosesiju. 🤔 Pie tam kur tad tās bildes vairs publicēšu... visi jau zinās, ka atkārtoti esmu uzvilkusi kleitu. 😅
10.09.2019 15:35 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Vai nav tā, ka tieši līmētās skropstas padarīja Tevi nedaudz par putnubiedēkli? Ir tak visādas kuplumu palielinošas skropstas, pietiek jau ar Drogām, nemaz nerunājot par smalkākiem veikaliem
Jā..tā ir. Bet es biju pirkusi Douglasā Art Deco. Paļāvos uz to, ka tās būs labas (10 eur), bet konkrētās nebiju izmēģinājusi pirms tam. Biju pirms tam līmējusi tikai Drogu skropstas, daudz plānākas, un bija ok. 😔
Piedod, bet tiešām neviens cits nav vainīgs pie tā, ka nedēļas laikā pirms kāzām neaizgāji pie normāla meistara uztaisīt manikīru un pieaudzēt skropstas
Ir gan vainīgi. Mans vīrs un īpaši jau vecāki. Viņiem nebija jāmaksā par manām skropstām, bet tā kā vecāki palīdzēja finansiāli (par ēdieniem), viņi domāja ka tas vēl samazinās mūsu budžetu, un būs jādod vēl kam citam, ne tikai ēdienam. Un tādēļ es visu laiku dusmojos uz saviem vecākiem, ir tāds kā aizvainojums uz viņiem, ka biju spiesta būt putnubiedēklis.
Reāli mums nebija ne viesu nama, ne mūzikas, ne fotogrāfs uz visu dienu, kleita maksāja vien 100 eur.
Naudas bija, bet neviens neuzskatīja ārējo izskatu par kaut ko, kādēļ būtu jātērējas. 😣😡
Ja man tā būtu, ka visās kāzu bildēs savas muļķības dēļ
...vīra un vecāku muļķības dēļ.
10.09.2019 15:53 | Saite

Reģ. 08.09.2019
Mīļā meitene! Nevaino ne citus, ne sevi. Vajag uzņemties atbildību par savu dzīvi, nevis vainot! :)
Kāzas ir pagājušas.. tā ir pagātne. Vai ir vērts par to lauzīt galvu, ja dzīve iet uz priekšu? Pagātni neizmainīsi.
Es labprāt pa tiešām mazu naudiņu varētu Tev sarīkot fotosesiju. Tiesa gan, man pašlaik nav profesionālās kameras, tomēr ar telefonu sanāk pat ļoti labi. Vienkārši žēl, ka Tava diena nebija izdevusies, kā cerēji..
10.09.2019 16:36 | Saite

Reģ. 06.03.2016
pirmās kāzu gadadienas sesija? :) trash the dress sesija? Variantu daudz, arī bez kleitas iespējami.
10.09.2019 17:10 | Saite

Reģ. 06.03.2016
Man gribētos oponēt vairumam. Konkrētajā gadījumā ir izdarīts tā, lai mamma apmierināta, vīrs apmierināts, bet pati jaunā sieva ir dabūjusi visu to, ko vēlējās citi, rezultātā nav laimīga un tiek pārmests, ka viņa uzdrošinās par savi sāpi runāt.
Turies! ❤
10.09.2019 17:13 | Saite

Reģ. 11.01.2015
Ir gan vainīgi. Mans vīrs un īpaši jau vecāki. Viņiem nebija jāmaksā par manām skropstām, bet tā kā vecāki palīdzēja finansiāli (par ēdieniem), viņi domāja ka tas vēl samazinās mūsu budžetu, un būs jādod vēl kam citam, ne tikai ēdienam. Un tādēļ es visu laiku dusmojos uz saviem vecākiem, ir tāds kā aizvainojums uz viņiem, ka biju spiesta būt putnubiedēklis.

Izklausās, ka tevi ar varu spieda precēties.. kas liedza iekrāt vēl nedaudz, lai pietiek skropstām un nagiem? Vai iekrāt pat tik daudz, lai nebūtu atkarīga no vecāku viedokļa? Kāzas parasti notiek pēc jaunā pāra vēlmēm, nevis vecāku..
10.09.2019 21:01 | Saite

Reģ. 02.10.2017
Nja. Man bija kazu kleita pirkta pa 12 dolariem (pasutiju no aliexpress 😁 ), kosmetiku pati liku, matus vienkarsi ieveidoju pie friziera. Nebija ne viesu nama, ne atklatas ceremonijas. Bildes sanaca lieliskas, man joprojam milas un patikamas, jo fotografs lieliski bija nokeris musu prieku un bildes izskatijamies loti dabiski (man personigi loti negribejas pargaismotas, parfotosopetas, idealas bildes, kas reizem ir bezpersoniskas).
Bet, BET es pati tiesi tik vienkarsas kazas velejos un neko nenozeloju. Ir acimredzams, ka tu nevelejies ta. Kas vareja but citadi kazu diena vairs jega pardzivo nav, jo viss jau ir izdarits un pagajis.
Bet neviens tev neliedz noorganizet forsu fotosesiju balta kleita uz pirmo kazu gada dienu. Sakraj naudu labam makeup maksliniekam un frizierim. Atrodi fotografu, kurs tev tiesam patik. Noperc sev skaistu baltu kleitu, kura juties labi (tad nebus jauztraucas par ko citi padomas, ka kazu kleitu velc velreiz) un piespraud viram savu darinato rotajumu. Vecakiem neko nestasti- ta ir tikai tava un tava vira darisana. Izskaidro vinam cik tev tas ir svarigi. Tas viss kopa neizmaksas tik daudz, lai to nevaretu atlauties. Uz gadiem 5 vai 10 vari uztaisit bildes atkal kazu kleita vai trash the dress fotosesiju. Varianti ir tik daudz, tev tikai jaatrod tadu, kas patiks tev un tavam viram.
11.09.2019 13:07 | Saite

Reģ. 21.02.2015

Vecāki vainīgi pie tā, ka apmaksāja jums kāzās ēdināšanu, kas starp citu, ir viena no lielākajām izmaksu pozīcijām??? Jā, nudien, neģēļi pēdējie - pieaugušiem, strādātvarošiem cilvēkiem uzsauca daļu no kāzu izmaksām! :D Ak, jel. Ceru, ka man nekad nebūs tik nepateicīgi un sekli bērni.
11.09.2019 13:15 | Saite

Reģ. 08.02.2010
Es tikai nesaprotu vienu, kur jūs tā skrējāt? Kāpēc nevarējāt vēl gadu, divus pakrāt? Man draugi krāja vairākus gadus skaistajam dzīves notikumam, izmaksas bija 8k, bet līgava bija skaistule savā dienā, bildes lieliskas utt.
Cepties vairs pilnīgi nav nekādas jēgas. Dzīve iet uz priekšu. Palasot visas citas diskusijas par visām māņticībām utt, liekas, ka tiešām vajag pie psihologa aiziet un sakārtot savus putnus un tarakānus.
11.09.2019 14:23 | Saite

Reģ. 12.09.2019
Palasot tekstus, skaidrs, ka esat ļoti jauni. Vismaz jaunā sieva noteikti! Jaunības maksimālisms it is. Bet ļoti sitas cauri egoisms. Nākamreiz pirms svarīgiem pasākumiem iesaku izveidot Check list, kurā atzīmē visus darāmos darbiņus. Tad nekas arī neaizmirsīsies.
Arī mēs savas kāzas organizējām paši no a-z. Iepriekšējā vakarā vēl braucām rotāt banketu zāli. Un viss izdevās ideāli, jo necepāmies par sīkumiem! Ja cilvēks koncentrējas tikai uz negatīvo, tad viss pārējais paliek ēnā. Vai tad tiešām šajā dienā nebija nekā, kas būtu foršs un pozitīvs?
Tavs uzdevums ir atvainoties saviem vecākiem. Jo, manuprāt, tieši tā viņiem arī tagad liekas, ka esi nepateicīga materiāliste. Piemēram - Vai vecākiem pasniedzāt kaut nelielas dāvaniņas jūsu kāzu dienā? Pieļauju, ka nē....
Bildes varat uztaisīt nākamajā gadā, pirmajā kāzu jubilejā.
12.09.2019 08:46 | Saite

Reģ. 03.02.2019
Ļoti žēl, ka Tev tā gadījās. Tu drīksti būtu neapmierināta ar kaut ko. Kā var aizliegt manikīru un skropstas. Tās tomēr kāzas un kā visi saka, labākajā gadījumā vienu reizi mūžā. Kam gribās atcerēties dienu ar nepatīkamām emocijām.
Manuprāt, ja vēlās lielas kāzas ir cītīgi jākrāj vai jāmeklē veidi kā samazināt izdevumus.
Bija kas te rakstīja, ka ar mazu budžetu tad neko. Labak nopirkt tikai šmotkas, gredzenus un šampi. Gribu apstrīdēt. Nu nav tā, ka ar mazu budžetu, piemēram, tūkstotis nevar svinēt. Tikko biju kāzās, kur apģērbs bija pasakaini skaists atrodot īstos veikalus internetā. Gredzeni ir pietiekoši lieli, bet bez gravējumiem un pērlēm, tātad lētāki. Vakarā vadītājs bija tā pati vedējmāte. Svinības notika lauku mājas pagalmā, skaisti saklāts galds ar rotājumiem, vakarā burciņās ar svecītēm, zupas vārīšana, dejas, nedaudz atrakcijas jaunajam pārim, pa 50 eiro noīrēta pirtiņa un viss pasākums izdevies. Ne vienmēr kāzām jābūt tādām kā rāda ig un fb. Ne visiem vajag viesu māju kuras cena 500, ēdiens 500,kleitas 500,muzikabti 500, fotogrāfs 500 utt. Šim sirsnīgajam notikumam izmaksas labākajā gadījumā vispār bija Lidz 1000.
P. S. Bija paņemts fotoaparāts bet beigās bildes nevarēja pat salīdzinat ar jaunā Huawei telefona kvalitāti. Un iznākums bildēm ļoti ļoti skaists.
Tāpēc ja gribat precēties un domājat ka bez 5 000 klāt nenāc tad tā nav. Galvenais izplānot visu. Viss ir iespējams
12.09.2019 13:51 | Saite

Reģ. 08.02.2010
Pašas pieredze uz kāzām - 3600 EUR, 45 viesi, 2015. gads, draudzene ar 50 viesiem 8000 2016. gads, 2017. gads, viesu skaits 85, 12k, 2019. gads, 35 cilvēki - 5500.
Telefona bildes salīdzināt ar profesionālo kameru nevar. Varbūt, ja skatās uz mazo ekrānu, ir ok, bet drukai un apskatei uz lielajiem ekrāniem, tomēr var redzēt, ka telefona bildes ir telefona bildes. Jo nu prof. kamera ar prof. fotogrāfu pret telefonu, nu ir starpība. Mums pašiem fotogrāfs izmaksāja 300 EUR, no rīta līdz mičošanai, draugiem bija 500 EUR, arī no rīta līdz vakaram.
@Vienkarsaa - cik liels bija viesu skaits? Tagad jau parastai dzimšanas dienas ballītei aiziet minimums 100 EUR tikai pārtikai, kur nu vēl alco. Protams, ka ļoti daudzās pozīcijās var ieekonomēt, ja svin paši savās lauku mājās, jau atkrīt viesu nama izmaksas, kas jau tagad svārstās no 500-2000k.
12.09.2019 14:46 | Saite

Reģ. 03.02.2019
Haily viesi bija ap 25-30 īsti nezinu. Ēdināšana bija lēta, jo paši gatavoja. Alko sanāca lēts jo tika atvests pa ceļam no DE, šampis ap 1. 99 gb. Tā kā nav melots, dārgi nesanāca.
Un nu ir tik daudz labu ideju kā svinēt vasarā, ka viesu nams nav vienīgais variants. Nav arī jāgrābj dārgākais stila pēc.
Nekad dzīvē nesapratīšu nevienu pāri, kas teiks, ka neprecamies 15 gadus dzīvojot kopā jau nevaram atļauties kāzas. Vienkārši vajag meklēt alternatīvs, jāgatavo pašam viss un jādara laicīgi. Tad arī normālas kāzas var sarīkot.
12.09.2019 19:18 | Saite

Reģ. 09.02.2015
Tieši tā palūdz mammai piedošanu.
Un laid pie mīļotā. Sagaidi ar vakariņām. Kā jau īsta sieva. Ielienat vanniņā. RRRR. Un viss būs labi. Bet esat kopā, nevajag būt atsevišķi.
13.09.2019 11:19 | Saite

Reģ. 23.11.2014
Atvainojies mammai un izrunājaties, nav jēgas nieka dēļ strīdēties.
Ja ir iespēja, nedēļas nogali pavadi kopā ar vīru kādā izbraucienā, palieciet viesnīcā kaut kur skaistā vietā, lai ir tādas kā atkāzas un varat izrunāt visu labo, kas bija (jo laiku atpakaļ nepagriezt, tāpēc par slikto nav ko domāt).
13.09.2019 17:13 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Nevaru šo pārdzīvot...viss ir tik tālu aizgājis, ka nomirt gribas.
24.10.2019 22:55 | Saite

Reģ. 03.01.2018
Nu tad nevajadzēja precēties
24.10.2019 23:01 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Jā, nožēloju, ka precējos šogad, vajadzēja pagaidīt vairākus gadus, lai neatlīmējas skropstas un neizskatos atbaidoši...ja vien būtu zinājusi ka tas atgadīsies!! Tad jau arī nebūtu precējusies vai arī būtu darījusi ko citādāk. 😭
24.10.2019 23:14 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Jūs arī gribētu nomirt, ja jūs būtu līgava, kurai kāzās atlīmējās skropstas, padarot kroplu iespaidu?
24.10.2019 23:18 | Saite

Reģ. 03.01.2018
Nē negribētu 😂 tu troļļo tagad? Baigi uzpūstā problēma izklausās . Bet ja nu tas ir nopietni domāts , tad te derētu pie psihologa aiziet .
24.10.2019 23:24 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!