Nedēļa pēc kāzām

Reģ. 10.01.2019
Sveikas! Gribu izkratīt sirsniņu, jo esmu ļoti liels kreņķis šobrīd...
Mēs apprecējāmies! Jā, tas taču ir jaukākais, kas var notikt.
Bet manam vīram nebija atvaļinājuma un 2 dienas pēc kāzām viņš atgriezās darbā. Nu ir pagājusi nedēļa pēc kāzām, kā paliku turpat laukos kopā ar vecākiem.
Sākās viss jau ar to, ka nākamajā dienā pēc kāzām bija liela raudāšana, par lietām, kas nebija perfekti. Bijām aizmirsuši svarīgu līgavaiņa aksesuāru. Otrkārt, pārdzīvoju, ka tomēr kāzās uzlija un lietussarga mums nebija (sūtījums bija aizkavējies), un visu dienu domāju par savām pielīmētajām skropstām, kurām stūrīši līmējās vaļā..😣 Vēl pie tam, izskatījās ka neviens viesis nebija apmierināts ar mūsu kāzām, jo visi vakarā gribēja braukt mājās (tādēļ arī nebijām sapirkuši grādīgos). Mēs tajā brīdī ar vīru bijām priecīgi, bet kad viss bija beidzies, pārņēma nepatīkama sajūta par viesu attieksmi.
Klāt vēl visam, jau otro dienu bimbāju kā ar spaiņiem, jo vēl esam sastrīdējušās ar mammu, sakarā ar visām manām ambīcijām un ekspektāciju nepiepildīšanos attiecībā uz kāzām. Jo mani vecāki rīkoja, un saprotu, ka aptumšotā brīdī pateicu pat ne to, ko būtu vēlējusies.
Un tagad es tikai attapos, ka nebija vērts par to visu kreņķēties, jo kas gan ir svarīgāks, kā apprecēt savu visssmīļāko sirsniņu pasaulē... 😢❤ Un tagad nākamā bimbāšanas tūre par to, ka izvēlējos nepavadīt šo nedēļu kopā ar vīru, bet "atpūsties" pēc kāzām laukos, kas beigās man izvērtusies par mocīšanos, saraudātām acīm...un pats galvenais - esmu aizmirsusi visu labo, kas notika kāzās, visu aizēnojusi mana bimbāšana un sliktās domas. Grēks, ka tā varēju izteikties par savu lielo dienu. 😭😭 Nožēloju.
Vēlos noticēt tam, ka tad, kad nomierināšos, spēšu atcerēties savu kāzu dienu kā labu, kā tas likās pašā kāzu dienā. Un, vai nepavadot nedēļu kopā ar jauno vīru, pietam tik briesmīgā skumjā noskaņojumā, satiekoties varēsim atjaunot to dzirkstelīti, kas starp mums valdīja kāzās un pirmajā dienā pēc tām? 😭😢
15.08.2019 17:17 | Saite

Reģ. 18.08.2019
SamSamantha @ 19.08.2019 21:55
Vispār..paldies, meitenes Titania un Anasteisha Nezināju, ka tā dara. Biju redzējusi tikai 1 pāri, kuri savas papīrkāzas tā atzīmēja.
Tad jau nekas daudz nav zaudēts. Reāli, skaisto bilžu dēļ var jau uztaisīt vienkārši kaut vai fotosesiju kāzu tērpos. ?... Ja vien līdz tam laikam nebūs jau palicis vienalga par šiem, šķietami, sīkumiem, kas nesanāca īstajās. ?
tā dara daudzi pāri, bet parasti pēc kāda laiciņa un piešķir uguntiņu-atkal viss svētku uztraukums utt. Var atrast kādu super jauku un skaistu vieti, kur rīkot banketus. Esmu redzējusi viesu namā '' Iecupes '', tur lejā, pie dīķa, sanāk ļoti skaistas bildes un ir vieta mičošanai. 🕊️ Taka viss ir tavās rokās, ja vēlreiz vēlies,iekrājat vairāk naudiņas, jo tas jau nav jādara uzreiz😁Svētku nekad nevar būt par maz!
19.08.2019 22:03 | Saite

Reģ. 04.08.2019
jā , tiši tā, piešķil uguntiņu.. un vecos.. pasaki paldies.. bet varbūt vecie nav saimnieki vairs ..
20.08.2019 02:22 | Saite

Reģ. 18.01.2018
Drama Queen, take it easy!
20.08.2019 13:48 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Kādu laiku vnk to visu turēju sevī, centos samierināties, bet nu nevar... saņēmu kāzu bildes un nespēju noskatīties uz tām atlīmējušām skropstām, kas arīdzan ir pārāk biezas un acis daydzās bildēs izskatās šķības... nu jēziņ, pilnīgu gribas zemē ielīst un jau bija mājās vēl viena histērija par to (vīrs nebija klāt)😭
Es vnk tik ļoti nožēloju, ka pārvērtēju savus spēkus attiecībā uz kāzu organizēšanu, un var teikt, ka viss bija tādā kvalitātē kā turas uz puņķiem...
Visu laiku nožēloju, ko varēja darīt citādāk. Nu na**j līmēju tās skropstas - labāk varēju iztikt ar tušu. Bet līmēju skropstas, jo tas bija vienīgais veids kā acis padarīt izteiksmīgākas, jo grimētāju "nevarējām" atļauties (tik traki nožmiedzāmies, ka tomēr nauda beigās palika pat pāri), bet nevēlējos izskatīties kā ikdienā un man tā jau ir super mazas, miegainas acis😔 Vēl arī mans manikīrs bija zem katras kritikas. Lakoju pati, it kā ar labu nagu laku, bet taisot pušķus, nagi gar maliņām palika melni un dažiem nagiem pat laka bija nosmērējusies gar nagu pamatnītēm😭😭😭
Nevaru samierināties, ka mana mūža lielākā diena ir sabojāta no a-z, bet vecāki tikai mani saukā par psihu, slimu, un interneta samaitātu. Ķipa manas ambīcijas esot par augstu un esmu ārišķīga patērētāja... par ko??! Par to, ka negribēju kāzās izskatīties kā putnubiedēklis???!😭😭
10.09.2019 14:22 | Saite

Reģ. 21.02.2015
Nevaru samierināties, ka mana mūža lielākā diena ir sabojāta no a-z, bet vecāki tikai mani saukā par psihu, slimu, un interneta samaitātu.

Klausi vecākus :D Izskaties pēc maza bērna, kurš aiz svarīgām lietām redz tikai muļķības. Jā, piedod, Tavi nagi un skropstas tiešām ir blēņas salīdzinot ar faktu, ka esi satikusi cilvēku, ko mīli, kurš mīl tevi un ar ko esi apprecējusies. Ja nagi un skropstas ir viss, kas tev uztrauc un, ko tu atceries no kāzām, tad man ļoti žēl tava vīra :D
10.09.2019 14:25 | Saite

Reģ. 24.06.2019
Ja man kaut kas galvā saies uz īso un izdomāšu precēties, darīšu to bez kāzām. Kāpēc jātērē naudu uz kaut kādiem sūdiem? Paražas tādas, vai tā ir pieņemts?
10.09.2019 14:26 | Saite

Reģ. 20.07.2013
Es tiešām gribētu redzēt foto no kāzām, kur Tu izskaties tik briesmīgi kā pati apgalvo.
Kāzu dienā Tev likās, ka viss ir ok, un tagad Tu streso, ka viss bija šķērsām.
Nevajag būt tik lielai perfekcionistei, kāda acīmredzot nevari būt. Esi Tu pati.
10.09.2019 14:27 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Bordo @ 10.09.2019 14:25

Klausi vecākus :D Izskaties pēc maza bērna, kurš aiz svarīgām lietām redz tikai muļķības. Jā, piedod, Tavi nagi un skropstas tiešām ir blēņas salīdzinot ar faktu, ka esi satikusi cilvēku, ko mīli, kurš mīl tevi un ar ko esi apprecējusies. Ja nagi un skropstas ir viss, kas tev uztrauc un, ko tu atceries no kāzām, tad man ļoti žēl tava vīra :D
Vīra klātbūtnē par šo nerunāju. 😅
10.09.2019 14:28 | Saite

Reģ. 10.01.2019
woman_wonderland @ 10.09.2019 14:27
Es tiešām gribētu redzēt foto no kāzām, kur Tu izskaties tik briesmīgi kā pati apgalvo.
Kāzu dienā Tev likās, ka viss ir ok, un tagad Tu streso, ka viss bija šķērsām.
Nevajag būt tik lielai perfekcionistei, kāda acīmredzot nevari būt. Esi Tu pati.
Esmu nepārspējama perfekcioniste. 😔 Nesaprotu, kā dzīvē par tādu izveidojos.
10.09.2019 14:30 | Saite

Reģ. 01.08.2009
Tev steidziigi ir jadodas pie psihologa!!!
Saac stradat, lai praats ir nodarbinats ar svarigakam lietaam.
10.09.2019 14:30 | Saite

Reģ. 21.02.2015
mana mūža lielākā diena

Vispār nevajag uzskatīt, ka kāzām ir jābūt tava mūža lielākajai un laimīgākajai dienai. Laimīgākās dienas vēl tikai sekos, kas ir arī mans novēlējums Tev.
10.09.2019 14:37 | Saite

Reģ. 20.07.2013
Mācies no kļūdām, tagad zināsi, ka uz dzemdību namu labāk uzkrāsot skropstas nevis līmēt :D
Vienkārši no stress, nav perfektu cilvēku, pat ja Tavām ausīm nepatīk to dzirdēt.Vai vīrs arī tāds pats ir ? Ikdienišķās situācijās arī pārdzīvo, ja kaut kas neizdodas?
10.09.2019 14:40 | Saite

Reģ. 11.01.2015
Piedod, bet tiešām neviens cits nav vainīgs pie tā, ka nedēļas laikā pirms kāzām neaizgāji pie normāla meistara uztaisīt manikīru un pieaudzēt skropstas. Tādā atbildīgā dienā pašai lipināt skropstas un raudāt, skaidrs, ka tur jau sapsihojies un visa atmosfēra aizgāja pa pieskari.. ir lietas, kuras jāatstāj profesionāļu rokās, ja zini, ka neizdošanās gadījumā no tā radīsies tāda histērija
10.09.2019 14:43 | Saite

Reģ. 11.01.2015
Ja man tā būtu, ka visās kāzu bildēs savas muļķības dēļ izskatos šķība un greiza, es arī raudātu un nekur bildes nepublicētu un pārtaisītu fotosesiju citā dienā
10.09.2019 14:45 | Saite

Reģ. 24.05.2019
Es arī iesaku uztaisīt normālu kāzu fotosesiju, bez žmiegšanās skropstām un nagiem. Es saprotu, ka maz naudas, bet nu kāzas tomēr ir reizi mūžā, 50 eur var sakasīt.
10.09.2019 15:02 | Saite

Reģ. 17.03.2019
Vai nav tā, ka tieši līmētās skropstas padarīja Tevi nedaudz par putnubiedēkli? Ir tak visādas kuplumu palielinošas skropstas, pietiek jau ar Drogām, nemaz nerunājot par smalkākiem veikaliem. Bet tagad - laiku jau atpakaļ nepagriezīsi. Man, saņemot kāzu bildes, arī pirmā reakcija bija - šausmas, cik es resna izskatos, frizūra vispār nekāda (ar visu to, ka bija pat izmēģinājuma frizūra, otreiz tik laba nesanāca) uttutjpr. Bet tagad pēc gadiem.. man ir pilnīgi vienalga. Nu pilnīgi. Gan jau , ka starp visām bildēm atradīsi kādu, ko ielikt internetā. Citādāk - noglabā bildi un pēc gadiem būs vienalga. Būs citas labas atmiņas, laulības es galīgi nesauktu par svarīgāko dienu mūžā :D svarīga ir katra diena, ko pavadi ar savu mīļoto. Kāzas ir vienkārši ballīte.
10.09.2019 15:12 | Saite

Reģ. 17.03.2019
P.S. tagad uz kāzu piecgadi plānojās fotosesija. Sapucēti, atpūtušies (nevis nomocīti no svētku dienās), atbilstoši savai šī brīža rocībai. Lai bildes atspoguļo gan prāta, gan profesionālo, finansiālo izaugsmi gadu no gada :)
10.09.2019 15:14 | Saite

Reģ. 24.06.2019
Man svarīgāka diena mūžā bija kad nokārtoju B kategoriju😁
10.09.2019 15:15 | Saite

Reģ. 06.03.2016
Man jau šķiet, ka visa zemteksts ir lēmumi, ar kuriem Tu neesi bijusi apmierināta, kas arī līdz galam nav bijuši Tavi lēmumi, bet izdarīti apkārtējo spiediena rezultātā. To vairs nevar mainīt, bet var paņemt mācību stundu priekšdienām.
VivaDiva, Doublechoco rosina fotosesiju. Man gribētos pievienoties tam. Kādēļ ne? Būs smukas bildes un atmiņas. Šīs bildes noliec kaut kur tālu, lai pašai nav jāskatās. Ja nu ļoti vajag izmantot kaut kur varbūt meklē kādu, kas tās 'apstrādās'.
10.09.2019 15:16 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Adaa @ 10.09.2019 15:16
Man jau šķiet, ka visa zemteksts ir lēmumi, ar kuriem Tu neesi bijusi apmierināta, kas arī līdz galam nav bijuši Tavi lēmumi, bet izdarīti apkārtējo spiediena rezultātā. To vairs nevar mainīt, bet var paņemt mācību stundu priekšdienām.
VivaDiva, Doublechoco rosina fotosesiju. Man gribētos pievienoties tam. Kādēļ ne? Būs smukas bildes un atmiņas. Šīs bildes noliec kaut kur tālu, lai pašai nav jāskatās. Ja nu ļoti vajag izmantot kaut kur varbūt meklē kādu, kas tās 'apstrādās'.
Jā, tā bija - vīrs man pateica Nē skropstām un nagiem. Vecāki arī. Bija man uzkrājums no citiem gadiem, bet pati arī nedaudz baidījos - ja nu ir alerģiska reakcija. Vīrs tiešām neatbalstīja to skropstu likšanu (kur nu vēl izmēģinājumu).
Kāzu plānošanas sākumā vecāki arī centās atrunāt ņemt fotogrāfu. Nevis tikai naudas dēļ, bet tās, viņuprāt, esot liekas ārišķības un domātas tiem, kas vēlas zīmēties. Beigās pateicu, ka uz ceremoniju ir obligāti jāņem.
Arī par izskatu. Ķipa, es taču pati sev vienmēr nagus māku uzkrāsot, seju arī... jā, ikdienā man tas sanāca pa perfekto, bet kāzās sanāca negaidīta steiga (nebiju ar to rēķinājusies, likās ka visu paspēšu) un tiiiik šausmīgi trīcēja rokas...tpc nesanāca viss perfekti.
10.09.2019 15:33 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!