Nedēļa pēc kāzām

Reģ. 10.01.2019
Sveikas! Gribu izkratīt sirsniņu, jo esmu ļoti liels kreņķis šobrīd...
Mēs apprecējāmies! Jā, tas taču ir jaukākais, kas var notikt.
Bet manam vīram nebija atvaļinājuma un 2 dienas pēc kāzām viņš atgriezās darbā. Nu ir pagājusi nedēļa pēc kāzām, kā paliku turpat laukos kopā ar vecākiem.
Sākās viss jau ar to, ka nākamajā dienā pēc kāzām bija liela raudāšana, par lietām, kas nebija perfekti. Bijām aizmirsuši svarīgu līgavaiņa aksesuāru. Otrkārt, pārdzīvoju, ka tomēr kāzās uzlija un lietussarga mums nebija (sūtījums bija aizkavējies), un visu dienu domāju par savām pielīmētajām skropstām, kurām stūrīši līmējās vaļā..😣 Vēl pie tam, izskatījās ka neviens viesis nebija apmierināts ar mūsu kāzām, jo visi vakarā gribēja braukt mājās (tādēļ arī nebijām sapirkuši grādīgos). Mēs tajā brīdī ar vīru bijām priecīgi, bet kad viss bija beidzies, pārņēma nepatīkama sajūta par viesu attieksmi.
Klāt vēl visam, jau otro dienu bimbāju kā ar spaiņiem, jo vēl esam sastrīdējušās ar mammu, sakarā ar visām manām ambīcijām un ekspektāciju nepiepildīšanos attiecībā uz kāzām. Jo mani vecāki rīkoja, un saprotu, ka aptumšotā brīdī pateicu pat ne to, ko būtu vēlējusies.
Un tagad es tikai attapos, ka nebija vērts par to visu kreņķēties, jo kas gan ir svarīgāks, kā apprecēt savu visssmīļāko sirsniņu pasaulē... 😢❤ Un tagad nākamā bimbāšanas tūre par to, ka izvēlējos nepavadīt šo nedēļu kopā ar vīru, bet "atpūsties" pēc kāzām laukos, kas beigās man izvērtusies par mocīšanos, saraudātām acīm...un pats galvenais - esmu aizmirsusi visu labo, kas notika kāzās, visu aizēnojusi mana bimbāšana un sliktās domas. Grēks, ka tā varēju izteikties par savu lielo dienu. 😭😭 Nožēloju.
Vēlos noticēt tam, ka tad, kad nomierināšos, spēšu atcerēties savu kāzu dienu kā labu, kā tas likās pašā kāzu dienā. Un, vai nepavadot nedēļu kopā ar jauno vīru, pietam tik briesmīgā skumjā noskaņojumā, satiekoties varēsim atjaunot to dzirkstelīti, kas starp mums valdīja kāzās un pirmajā dienā pēc tām? 😭😢
15.08.2019 17:17 | Saite

Reģ. 04.08.2019
amsterdama @ 18.08.2019 16:41
Vai tad kāds apgalvo pretējo? Tēze ir, ka pieaugušam cilvēkam vajadzētu spēt respektēt citus un painteresēties arī par viņu sajūtām nevis visu laiku malt es, es, es, man, man, man... Proti, māte diezin vai ir sajūsmā par šādu meitas "pateicību", savukārt vīrs noteikti ir neizpratnē par jaunās sievas gaudošanu un vajadzību atpūsties no viņa jau pēc 2 dienām.

jā, Tu gan zini, kā tas viss ir , ko domā viņas vīrs un māte. Mēs nezinām kāda tā situācija ir reālā dzīvē, tāpēc nav vērts kaut ko pārmest, īpaši veidā kā Tu to dari .
18.08.2019 17:20 | Saite

Reģ. 30.08.2010
jā, Tu gan zini, kā tas viss ir , ko domā viņas vīrs un māte. Mēs nezinām kāda tā situācija ir reālā dzīvē..
Ar šādu paziņojumu principā šo forumu var arī klapēt ciet, jo neviena no komentētājām jau nezin kas un kā!:)
18.08.2019 17:33 | Saite

Reģ. 04.08.2019
amsterdama @ 18.08.2019 17:33
Ar šādu paziņojumu principā šo forumu var arī klapēt ciet, jo neviena no komentētājām jau nezin kas un kā!:)

ir pietiekoši dažādas tēmas, jautājumi lai diskusijai un atsevišķiem viedokļiem būtu vērtība. Šī tēma nav izņēmums. Bet tas ko Tu raksti, tā ir Tava fantāzija, un uz tās balstīti pārmetumi. Iepazīsti kaut mazliet cilvēku, caur komentāriem, iepriekšējām tēmām, parunā ar viņu iesākumā, neizmirsti būt laipna. Un tad kal savus uzskatus, kā blakus stāvoša situācijas eksperte .
18.08.2019 17:39 | Saite

Reģ. 04.08.2019
p.s
Citu meiteņu komentāri bija uzmundrinoši un jauki. Pat ieteikumi, kā tējas vakars ar mammu, fotosesija skaistā dienā, piedāvājums virtuāli izraudāties uz pleca utt.
18.08.2019 17:49 | Saite

Reģ. 30.08.2010
Jā, protams! It kā iepazīsti cilvēki defoltā nespētu rīkoties nepareizi.
18.08.2019 18:10 | Saite

Reģ. 03.05.2019
Kāzas parasti ir vienreiz mūžā. un gribas lai šis notikums būtu ideāls. Tu drīksti pārdzīvot jo tavas kāzas nebija ideālas. Tā gadās. Pieņem to un dzīvo tālāk. Dzīve turpinās. Atvainojies mammai par savām sakāpinātajām emocijām un dodies pie vīra. Parasti precas jo nolemts ar otru cilvēku dzīvot kopā visu mūžu. Tad dari tā, mīli savu vīru un turpini savu dzīvi, kāzas kaut arī ne tādas kā gribēji ir notikušas un tu esi ieguvusi to kāpēc cilvēki precas, statusu sabiedrībā un drošību savā dzīvē un attiecībās. Izbaudi kopā būšanu ar savu mīļoto cilvēku.
18.08.2019 18:28 | Saite

Reģ. 26.06.2019
Iepazīsti kaut mazliet cilvēku, caur komentāriem, iepriekšējām tēmām

Palasīju un ļoti piekrītu amsterdamai. Ļoti sitas cauri tas - es, man... Gan diskusijā par vīra pāriešanu sievas uzvārdā, gan to, ka viņa prasa padomu, vai topošais līgavainis nav skops. Un arī šajā.. Pietam, ja nekas nav mainījies un meitene joprojām nestrādā, bet tētis viņai vēl dod naudu, tad man ir ļoti žēl vecāku, kuriem vēl atļaujas pārmest, ka kāzās nebija tas un tas labi, lai gan viņi viņu ikdienā atbalsta (vai atbalstīja finansiāli) un vēl kāzas bez maz uzsauc.
18.08.2019 21:29 | Saite

Reģ. 24.06.2019
Sviire @ 18.08.2019 18:28
Kāzas parasti ir vienreiz mūžā. un gribas lai šis notikums būtu ideāls. Tu drīksti pārdzīvot jo tavas kāzas nebija ideālas. Tā gadās. Pieņem to un dzīvo tālāk. Dzīve turpinās. Atvainojies mammai par savām sakāpinātajām emocijām un dodies pie vīra. Parasti precas jo nolemts ar otru cilvēku dzīvot kopā visu mūžu. Tad dari tā, mīli savu vīru un turpini savu dzīvi, kāzas kaut arī ne tādas kā gribēji ir notikušas un tu esi ieguvusi to kāpēc cilvēki precas, statusu sabiedrībā un drošību savā dzīvē un attiecībās. Izbaudi kopā būšanu ar savu mīļoto cilvēku.
Jā mūsdienās nu ļoti liela drošība... statuss sabiedrībā, sasmējos😁😁
18.08.2019 21:33 | Saite

Reģ. 03.05.2019
MGTOW10 nespried pēc sevis, situācijas ir dažādas, cilvēki dažādi. Likuma priekšā labāk ja cilvēki ir oficiāli reģistrējuši laulību. Ir daudz gadījumu kad laulības esamība vai neesamība spēlē lielu lomu. Piemēram mana paziņa bija precējusies, aizgāja no vīra ar bērnu dzīvot pie cita. Oficiāli nebija izšķīrusies, visu laiku atlika šo procesu, kaut arī viņas draugs piedāvāja oficiāli aprecēties. Vīrietis ar kuru mana paziņa dzīvoja kopā pēkšņi nomira. Viņai pāris dienu laikā bija jāatrod cits dzīvoklis, dēlam jauna skola. Ja viņi būtu precējušies sieviete varētu palikt viņa dzīvoklī. Situācija briesmīga, draugs nomirst un sieviete ar bērnu paliek gandrīz uz ielas. Vai gadījums ar pensionāriem, vīrietis ar sievieti dzīvo kopā 25 gadus, abiem pāri 70 precējušies nav, dzīvoklis bija sievietes. Sieviete nomirst, uzrodas bērni kuri mātes dzīves laikā ar viņu nekontaktējās, saņem mantojumu un vīrietis kurš savu naudu ieguldījis dzīvoklī un sadzīvē tiek izlikts uz ielas. Vai arī sieviete dzīvo ar draugu, paliek stāvoklī, apprecas, vīrietis pāris mēnešus pirms bērna piedzimšanas traģiski iet bojā. Vīrietis automātiski tiek uzskatīts par bērna tēvu un bērns saņem apgādnieka zaudējuma pensiju. Ja nebūtu precējušies, sievietei būtu jāpierāda ka bojā gājušais vīrietis ir bērna tēvs.
19.08.2019 08:59 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Kāzu dienai beidzoties, sajūtas ap sirdi bija patīkamas, ja neskaita, ka pirms mičošanas saraudājos, ka bijām aizmirsuši piespraudi. Arī līgavainis bija ļoti priecīgs, pat priecīgāks par mani, jo viņam ir galīgi pie kājas ārišķais (bildes, aksesuāri utml.). Taču pēc divām dienām mamma pati man sāka sūdzēties, ka sapratusi, ka viesiem svinības nepatika. Un tā jau bija! NEviens, tiešām neviens "paldies" no neviena puses, braucot prom, nebija. Tas kaut kādi man iestellēja negatīvu domāšanu un panesās... Par nelaimi kāzas iekrita tieši PMS periodā, bet visi strīdi ar vecākiem iesākās reizē ar mr... 😑
Tā kā mūsu budžets bija tūkstotis ar kapeikām, zināju ka nebūs nekā pompoza un pa kruto...daudz kā mums nebija, ar ko varbūt samierinājos, jo "galvenais jau ir tikai apprecēties"... bet tas, kas BIJA, tam bija jābūt pa smuko. 😭
Ļoti žēl, ka tās detaļas no kāzām, un nedēļa pēc kāzām ir jācenšas aizmirst. Biju domājusi, ka tā būs laimīgākā diena mūžā. Un tā apziņa, ka vairs neko nevar mainīt un daudz kas sanācis draņķīgi...😭 Ar māti vēl nerunājam, jo viņa pateica, ka "nožēlo no sirds", ka uzņēmās palīdzēt. Un tas tiešām iedūra sirdī... pēckāzu laiks man bija briesmīgs. Pie kam, tad kad pateicu par nožēlu, ka daudz kas nebija pilnīgs izskatā, apģērbā utt.ārībās, dabūju noklausīties pārmetumu "kādu materiālistu esam izaudzinājuši".... un viņi nesaprot manas atrunas par "kāzām jābūt visam perfekti, bez starpgadījumiem"😭
19.08.2019 16:36 | Saite

Reģ. 17.08.2019
NEviens, tiešām neviens "paldies" no neviena puses, braucot prom, nebija.

Vai Tu gadīji, ka Tev kāds pateiks paldies? Ja tā, tad noteikti būs tā, ka neviens paldies nepateiks. Kad cilvēks dod, lai dotu un nevis, lai saņemtu pretī, viņš jūtas ļoti laimīgs un zina, ka tā nav viņa problēma, ka citi viņa dotu nenovērtē. Viņš zina, ka ir devis no sirds un par to ir laimīgs.
bet tas, kas BIJA, tam bija jābūt pa smuko.
Kad cilvēks izvirza dzīvei prasības un vēlmes, vienmēr notiek tā, ka notiek kaut kas greizi. Visas vēlmes nevar apmierināt. Tāpēc jādzīvo pēc vajadzībām.
tā apziņa, ka vairs neko nevar mainīt un daudz kas sanācis draņķīgi..
Notika tā, kā notika. Tu un iesaistītie cilvēki izdarījāt labāko, ko tobrīd varējāt. Tāpēc nenosodi sevi.
Es saprotu, ka sāp sirds par to apğērbu, rotu utt, bet tie ir, kā saka, grabuļi. Tās ir laicīgas vērtības. Fokusējies labāk uz jūsu mīlestību :)
Runājot par mammu, vari izpildīt tādu vingrinājumu domās: nostādi viņu sev priekšā un saki, ka Tu viņai piedod viņas teiktos vārdus. Un piedod pati sev, ka tā sanāca. Sūti mammai mīlestību domās. Tas strādā, mamma sāks ar Tevi kontaktēties :)
19.08.2019 17:20 | Saite

Reģ. 12.02.2016
Un citiem jàstàv uz pakałkepàm, lai TEV šo perfekti radītu. Ko tas citiem nozīmē, nav taču svarīgi...
Un paldies nepateica, jo varbūt nebija par ko. Visi zina, ka tieši vakara neoficiālā dała ir tā foršākā un ja neviens nepalika, tātad tam bija iemesls.
19.08.2019 17:52 | Saite

Reģ. 08.03.2013
Visu nedēļu ļoti uzdarbojās mēness. Drīz atkal vajadzētu būt labi. ;) Bet visā visumā pati nejuties apmierināta un attiecīgi apkārt cilvēki redzēja saspīlējumuum attiecīgi arī sāka justies neomulīgi. Un otrs, Tu nezini kāds bija viņu iemesls nepalikt pa nakti.
19.08.2019 18:48 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Bembijs55 @ 19.08.2019 17:52
Un citiem jàstàv uz pakałkepàm, lai TEV šo perfekti radītu. Ko tas citiem nozīmē, nav taču svarīgi...
Un paldies nepateica, jo varbūt nebija par ko. Visi zina, ka tieši vakara neoficiālā dała ir tā foršākā un ja neviens nepalika, tātad tam bija iemesls.
Mr.Penguin @ 19.08.2019 18:48
Visu nedēļu ļoti uzdarbojās mēness. Drīz atkal vajadzētu būt labi. ;) Bet visā visumā pati nejuties apmierināta un attiecīgi apkārt cilvēki redzēja saspīlējumuum attiecīgi arī sāka justies neomulīgi. Un otrs, Tu nezini kāds bija viņu iemesls nepalikt pa nakti.

Vai jūs nepamanījāt, ka jau minēju, ka viesi jau nedēļu pirms kāzām paziņoja, ka nenakšņos? Kas nav skaidrs, ka tāds lēmums netapa uz vietas... Tā bija viņu izvēle jau labu laiku pirms kāzām. Naktsmājas tika piedāvātas, bijām atvērti uz jautrību un labu atmosfēru. Vai mēs vainīgi?
19.08.2019 19:56 | Saite

Reģ. 18.08.2019
Kāpēc tad nepagaidījāt ilgāk un nesakrājāt vairāk naudas? Ir jāsaprot, ka kāzas prasa ieguldījumu un ja gribi tikai apprecēties, tad paraksti tikai papīrus, uzvelc gredzenus, šampanietis un viss.
Kāpēc vispār no vecākiem bija jāprasa kāzas? Man būtu kauns, jo precos tak es. Vecāki varēja palīdzēt ar organizāciju, nejau naudu . Murgs.
19.08.2019 19:59 | Saite

Reģ. 17.08.2019
Piedāvāju sarīkot Tev foršas mazās kāzas nākamgad! :D Man acis deg, runājot par pasākumu organizēšanu. :D
19.08.2019 20:33 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Anasteisha @ 19.08.2019 19:59
Kāpēc tad nepagaidījāt ilgāk un nesakrājāt vairāk naudas? Ir jāsaprot, ka kāzas prasa ieguldījumu un ja gribi tikai apprecēties, tad paraksti tikai papīrus, uzvelc gredzenus, šampanietis un viss.
Kāpēc vispār no vecākiem bija jāprasa kāzas? Man būtu kauns, jo precos tak es. Vecāki varēja palīdzēt ar organizāciju, nejau naudu . Murgs.
It kā mēs to nebūtu zinājuši, ka kāzas prasa ieguldījumu. Īstenībā mēs nepretendējām uz neko vairāk kā Tu aprakstīji - vienīgais, kas šim vēl klāt bija baltā kleita. Un ģimenes locekļus bija jāaicina, jo viņi nesaprata tādu konceptu kā "ar vecākiem un lieciniekiem" un pusgadu pirms kāzām jau sāka apvainoties...
Jebkurā gadījumā jau būtu gribējies vairāk uzpucēties, vai sarakstītos divatā vai ar vairāk radiem. Tāpat jau neietu ar nekrāsotām acīm un sarkanos svārkos, ja gribētu tikai apprecēties.
Saprotiet, viss jau bija sagatavots un vecāki neuzsauca kāzas 100% par savu naudu - dažs labs viesis iedāvināja tikai 100 eur mazāk nekā vecāki ieguldīja. T.i. vecāki sedza 3/10 daļu izdevumu. Tā bija kā dāvana.
Bet... tajā uztraukumā, kad trīcēja rokas, kad bija daudz kas jāatceras - tika aizmirsts par vēl svarīgām lietām, jo vienkārši visu darījām paši. Viss kā bija izplānots par mazajām naudiņām, "uz papīra" izskatījās kā perfektās kāzas. Tas, ka neviens neatcerējās par pušķīti; tas, ka 20 min pirms ceremonijas vistrīcošākajām rokām līmēju skropstas; tas, ka darāmo darbu 2 dienas pirms kāzām bija tik daudz (ēdieni un ziedi), un neatlika laika sataisīt visperfektākos nagus - tas NAV atkarīgs, cik daudz naudas būtu iekrājuši. 😢
19.08.2019 21:31 | Saite

Reģ. 18.08.2019
SamSamantha @ 19.08.2019 21:31
It kā mēs to nebūtu zinājuši, ka kāzas prasa ieguldījumu. Īstenībā mēs nepretendējām uz neko vairāk kā Tu aprakstīji - vienīgais, kas šim vēl klāt bija baltā kleita. Un ģimenes locekļus bija jāaicina, jo viņi nesaprata tādu konceptu kā "ar vecākiem un lieciniekiem" un pusgadu pirms kāzām jau sāka apvainoties...
Jebkurā gadījumā jau būtu gribējies vairāk uzpucēties, vai sarakstītos divatā vai ar vairāk radiem. Tāpat jau neietu ar nekrāsotām acīm un sarkanos svārkos, ja gribētu tikai apprecēties.
Saprotiet, viss jau bija sagatavots un vecāki neuzsauca kāzas 100% par savu naudu - dažs labs viesis iedāvināja tikai 100 eur mazāk nekā vecāki ieguldīja. T.i. vecāki sedza 3/10 daļu izdevumu. Tā bija kā dāvana.
Bet... tajā uztraukumā, kad trīcēja rokas, kad bija daudz kas jāatceras - tika aizmirsts par vēl svarīgām lietām, jo vienkārši visu darījām paši. Viss kā bija izplānots par mazajām naudiņām, "uz papīra" izskatījās kā perfektās kāzas. Tas, ka neviens neatcerējās par pušķīti; tas, ka 20 min pirms ceremonijas vistrīcošākajām rokām līmēju skropstas; tas, ka darāmo darbu 2 dienas pirms kāzām bija tik daudz (ēdieni un ziedi), un neatlika laika sataisīt visperfektākos nagus - tas NAV atkarīgs, cik daudz naudas būtu iekrājuši. ?
Es reāli neticu, ka tuvākie radi un draugi negribēja otro dienu-vai nu bija kaut kāds kašķis pirms tam, vai arī kaut kas tiešām nebija no jūsu puses un visiem lika kaut kā atteikties.
Un tomēr, ja naudas būtu vairāk, tad nebūtu jādomā pašai par ziediem, ēdieniem-tas tiktu uzticēts attiecīgajam personālam.
Bet @titania tiešām izteica lielisku piedāvājumu - atrodi kādu super draudzīgu, atvērtu organizētāju, uztaisat visu ideāli (tagad jums ir pieredze), sataisat skaistas bildes. Daudzi pāri svin kāzas vēlreiz un tas piešķir mazu uguntiņu attiecībām, bet protams, pēc vairākiem gadiem
19.08.2019 21:38 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Titania @ 19.08.2019 20:33
Piedāvāju sarīkot Tev foršas mazās kāzas nākamgad! :D Man acis deg, runājot par pasākumu organizēšanu. :D
Vispār..paldies, meitenes Titania un Anasteisha Nezināju, ka tā dara. Biju redzējusi tikai 1 pāri, kuri savas papīrkāzas tā atzīmēja.
Tad jau nekas daudz nav zaudēts. Reāli, skaisto bilžu dēļ var jau uztaisīt vienkārši kaut vai fotosesiju kāzu tērpos. 🤔... Ja vien līdz tam laikam nebūs jau palicis vienalga par šiem, šķietami, sīkumiem, kas nesanāca īstajās. 🙂
19.08.2019 21:55 | Saite

Reģ. 26.06.2019
dabūju noklausīties pārmetumu "kādu materiālistu esam izaudzinājuši".... un viņi nesaprot manas atrunas par "kāzām jābūt visam perfekti, bez starpgadījumiem"😭

Vecāki savu ieguldījumu izdarīja- uzdāvināja jums naudu kāzām. Kā var vispār vēl kaut ko atļauties pārmest, es goda vārds nesaprotu... Tavuprāt, taviem vecākiem vēl bija jālauza galva par perfektu manikīru un pieliekamajām skropstām? Sakrājat naudu un noalgo cilvēkus, kas sagrimmēs, uzklās galdus un izklaidēs viesus. Izklausās, ka gaidīji no visiem vairāk, nekā tas bija paredzēts vai sarunāts.
19.08.2019 22:01 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits