Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Nedēļa pēc kāzām

Reģ. 10.01.2019
Sveikas! Gribu izkratīt sirsniņu, jo esmu ļoti liels kreņķis šobrīd...
Mēs apprecējāmies! Jā, tas taču ir jaukākais, kas var notikt.
Bet manam vīram nebija atvaļinājuma un 2 dienas pēc kāzām viņš atgriezās darbā. Nu ir pagājusi nedēļa pēc kāzām, kā paliku turpat laukos kopā ar vecākiem.
Sākās viss jau ar to, ka nākamajā dienā pēc kāzām bija liela raudāšana, par lietām, kas nebija perfekti. Bijām aizmirsuši svarīgu līgavaiņa aksesuāru. Otrkārt, pārdzīvoju, ka tomēr kāzās uzlija un lietussarga mums nebija (sūtījums bija aizkavējies), un visu dienu domāju par savām pielīmētajām skropstām, kurām stūrīši līmējās vaļā..😣 Vēl pie tam, izskatījās ka neviens viesis nebija apmierināts ar mūsu kāzām, jo visi vakarā gribēja braukt mājās (tādēļ arī nebijām sapirkuši grādīgos). Mēs tajā brīdī ar vīru bijām priecīgi, bet kad viss bija beidzies, pārņēma nepatīkama sajūta par viesu attieksmi.
Klāt vēl visam, jau otro dienu bimbāju kā ar spaiņiem, jo vēl esam sastrīdējušās ar mammu, sakarā ar visām manām ambīcijām un ekspektāciju nepiepildīšanos attiecībā uz kāzām. Jo mani vecāki rīkoja, un saprotu, ka aptumšotā brīdī pateicu pat ne to, ko būtu vēlējusies.
Un tagad es tikai attapos, ka nebija vērts par to visu kreņķēties, jo kas gan ir svarīgāks, kā apprecēt savu visssmīļāko sirsniņu pasaulē... 😢❤ Un tagad nākamā bimbāšanas tūre par to, ka izvēlējos nepavadīt šo nedēļu kopā ar vīru, bet "atpūsties" pēc kāzām laukos, kas beigās man izvērtusies par mocīšanos, saraudātām acīm...un pats galvenais - esmu aizmirsusi visu labo, kas notika kāzās, visu aizēnojusi mana bimbāšana un sliktās domas. Grēks, ka tā varēju izteikties par savu lielo dienu. 😭😭 Nožēloju.
Vēlos noticēt tam, ka tad, kad nomierināšos, spēšu atcerēties savu kāzu dienu kā labu, kā tas likās pašā kāzu dienā. Un, vai nepavadot nedēļu kopā ar jauno vīru, pietam tik briesmīgā skumjā noskaņojumā, satiekoties varēsim atjaunot to dzirkstelīti, kas starp mums valdīja kāzās un pirmajā dienā pēc tām? 😭😢
15.08.2019 17:17 | Saite

Reģ. 04.08.2019
Sakārto mazliet savas domas. Ja vēlies kādai virtuāli izraudāties uz pleca, es labprāt uzklausīšu
15.08.2019 17:26 | Saite

Reģ. 20.05.2019
Vispār ļoti skumji, ka tā, jo tādai dienai ir jābūt vienkārši nu pa smuko,bet nu raudāt noteikti nevajag. Skropstas ir sīkums. Lietus arī. Ja sastrīdējies, vienkārši atvainojies no sirds.
Šādu sāpi vienkārši izlīdzinat ar kāzu ceļojumu uz kaut kādu romantisku pilsētiņu, numuru rezervēt jaunlaulātajiem un var arī sarunāt papildus romantiskus pasākumus .
Par grādīgo-nu jā,bet ar to bija jārēķinās. Es biju kāzās, kur bija gan grādīgais, gan dejas, gan romantiski mirkļi, salūts. Varbūt tāpēc, ka kāzu vadītājs bija sabiedrības krējums, kas visu laiku zib pa televīziju un dāmas vien tik gozējās gar viņu 😁
Bet tiešām, paies laiks un sliktais aizmirsīsies. Atcerēsies, cik jauki viss bija un par sīkumiem smiesies , lai arī saprotu, cik ļoti tas būtu skumji, ja viss aizgāja galīgi garām.
15.08.2019 17:29 | Saite

Reģ. 04.08.2019
varbūt arī nebūšu īstā, jo šodien stipri aizņemta diena .
Savācies vnk :) Viss taču ir labi, un būs tikai labāk 😘
15.08.2019 17:29 | Saite

Reģ. 20.07.2013
Apsveicu Tevi ar lielo notikumu! :)
Atvainojies vecākiem un steidzies pie vīra uz mājām :)
15.08.2019 17:35 | Saite

Reģ. 24.03.2019
overthinking... beidz domāt tik daudz un visu būs labi.
Nu ja viesiem galvenais kāzās ir piedzerties tad tā ir viņu vaina nevis jūsu.
Un kas tur ko satraukties, ka vīram jāstrādā, aizbrauks citreiz kāzu ceļojumā, kopā būsiet visu mūžu un paspēsiet visu ko vien vajag. Chill....
Nesaistī jautājums , bet gribas zināt-ko tad tavs līgavainis, tagad jau vīrs darīja uz poda katru dienu noteiktā laikā? :D
15.08.2019 17:37 | Saite

Reģ. 10.01.2019
Vispār ļoti skumji, ka tā, jo tādai dienai ir jābūt vienkārši nu pa smuko,bet nu raudāt noteikti nevajag. Skropstas ir sīkums. Lietus arī. Ja sastrīdējies, vienkārši atvainojies no sirds.
Tas aksesuārs bija piespraude, kuru vēl kāzu rītā pati gatavoju. Visi jau mani mēģināja mierināt, ka, piemēram, amerikāņiem arī ne vienmēr esot piespraudes un tā jau ir pašu izvēle - līdzīgi, kā ar plīvuru, bet es tomēr netiku tam pāri. 😣
Par grādīgo-nu jā,bet ar to bija jārēķinās. Es biju kāzās, kur bija gan grādīgais, gan dejas, gan romantiski mirkļi, salūts. Varbūt tāpēc, ka kāzu vadītājs bija sabiedrības krējums, kas visu laiku zib pa televīziju un dāmas vien tik gozējās gar viņu
Mums bija mazās kāzas ar padsmit viesiem, manās lauku mājās. Mēs bijām piedāvājuši tālākbraucošajiem viesiem naktsmājas jau labu laiku iepriekš, bet viņi paši atteicās, un teica, ka braukšot pusnaktī prom. Tā arī darīja. Nebijām vainīgi mēs, ka viņi neizvēlējās jautru vakaru.
Bet paldies par uzmundrinājumiem. 😘 Labprāt dzirdētu kādu ieteikumu maršrutam tepat Latvijā, kur aizbraukt nākamās nedēļas nogalē. 😊
15.08.2019 17:42 | Saite

Reģ. 20.05.2019
Starpcitu jā, kā tad tu beidzās ar ikdienas rituālu un sēdēšanu uz poda? Meditācija tur vai kas? 😁😁😁
15.08.2019 17:51 | Saite

Reģ. 10.01.2019
dzerveneee @ 15.08.2019 17:51
Starpcitu jā, kā tad tu beidzās ar ikdienas rituālu un sēdēšanu uz poda? Meditācija tur vai kas? ???
eh, vēl vienkāršāk - aizcietējums 😆 Bet labi, neaizvirzāmies no tēmas. 😃
15.08.2019 17:55 | Saite

Reģ. 12.08.2019
Hey, neskumsti, tæ bija diena jums nevis citiem, tāpēc ja viesi nemācēja izrādīt pateicību, tas nenozīmē, ka tev jājūtās par to slikti :)
Mammas ir mammas, vnk atvainojies un pasaki, ka esi pateicīga, it sevišķi ja viņi jums rīkoja kāzas :)
15.08.2019 18:39 | Saite

Reģ. 24.06.2019
😁😁😁
15.08.2019 21:56 | Saite

Reģ. 22.07.2014
Apsveicu ar skaisto notikumu! Nekreņķējies tik ļoti, atvainojies mammai, samīļo vīru un viss būs labi! :) Par lietu, pielīmētām skropstām un viesu došanos mājās, piespraudes trūkumu - laikapstākļus neizmainīsi un pārējie ir sīkumi, viss būs labi! 🌻
16.08.2019 08:19 | Saite

Reģ. 26.06.2019
Liekas jocīgi, ka pēc kāzām izvēlējies "atpūsties" no vīra un palikt pie vecākiem😀 Steidzies vien pie vīra, nekas traks, ka viņam jāstrādā, vakari taču būs jums abiem kopā.
Par pārējo - nekas cits neatliek kā no sirds izrunāties un atvainoties vecākiem, un pārējo aizmirst, censties nedomāt par to. Jāmēģina atrast un izcelt pozitīvais. Galu galā, svarīgākais notika - jūs apprecējāties.
16.08.2019 11:22 | Saite

Reģ. 17.08.2019
Es uztaisītu kādu tējas vakaru kopā ar mammu un atvainotos viņai. Manuprāt, ir arī svarīgi piedot sev, ka tā sanācis. Tu arī esi tikai cilvēks, kas pieļauj kļūdas.
Runājot par kāzām.. Kā būtu, ja nākamgad sarīkotu saulainā dienā fotosesiju pie jūras vai kādā mežā un mazu ballīti? Pēc tam attīstītu bildes un vecumdienās būs interesanti atskatīties atpakaļ, lietainā diena būs aizmirsta!
Nekreņķējies par kāzu viesiem, visiem nevar izpatikt un arī nevajag. Tā ir viņu problēma, nevis Tavējā. Es saprotu, ka gribas jau, lai visiem patiktu, bet vienmēr būs nihilisti. Galvenais, ka Tu zini, ka centies no sirds un izdarīji labāko ko spēj. Vai tāpēc sevi jānosoda?:)
17.08.2019 13:22 | Saite

Reģ. 17.08.2019
Un sirsnīgi apsveicu!😘
17.08.2019 13:22 | Saite

Reģ. 30.08.2010
Līgavām daudz kas tiek piedots, bet tomēr. Pārāk daudz "es" Tavā stāstā. Apkārtējie -vīrs, māte, tēvs, draugi šķietami netiek uztverti kā personības ar savām vēlmēm, gaidām, vājībām u.t.t., bet kā statisti, kuriem jāpilda noteiktas lomas, lai Tava dzīve būtu tieši tāda kā Tavos rozā sapnīšos. Pajautā varbūt mammai, kādas viņai bija ekspektācijas attiecībā uz meitas kāzām -jādomā, ka ne jau meitas pārmetumi un histērija nedēļas garumā par sūda piespraudi un uzacīm. Tas pats ar pārējiem.
18.08.2019 10:15 | Saite

Reģ. 01.12.2018
Piekrītu amsterdamai. Kāpēc visu kāzu dienu nevarēja uztvert ar humoru?🙄 Vai tiešām kāzās noteicošais ir līmētās skropstas, piespraudes, kurpes, kleita utt.? Neuzskatu, ka kāzu diena ir svarīgākā diena mūžā. Reāli psiho par sīkumiem. Ja es būtu vīrietis, man tāda sievietes bimbāšana par sīkumiem kristu uz nerviem.
18.08.2019 13:59 | Saite

Reģ. 04.08.2019
Nepiekrītu, no sīkumiem sastāv kopaina, kopējās sajūtas, atmiņas. Paraudāt par sīkumiem ir sievišķīgi. Protams var dzīvot vienkāršāk, un par mazajiem nieciņiem vēlāk raudāt vecumdienās , bet , manuprāt, tas piestāv jaunībai
18.08.2019 15:24 | Saite

Reģ. 04.08.2019
Arī caur emocijām, asarām, pārdzīvojumiem, it kā par niekiem, var nonākt pie pareiziem secinājumiem. Viņai apkārt ir vajadzīgie cilvēki , tāpēc viss būs labi. Ieslēgt pofigismu, un ignorēt savu ego nav pareizi . Ar to nedomājot galējības.
18.08.2019 15:30 | Saite

Reģ. 18.08.2019
Tāpat vairs neko mainīt nevar. Raudāt arī nav jēgas un kaut kādu te ego celt arī ne tik. 🙂 Kā ir, tā ir. Prāts atceras šīs sajūtas un likt sev noticēt, ka viss bija labi būtu sevis mānīšana.
Bet kopumā, es domāju, ka tev šobrīd vienkārši tādas sajūtu saasinājums. Aizbrauksiet kaut kur un viss pagaisīs. 🙂Nejau no kāzām sastāv kopdzīves laime
18.08.2019 15:45 | Saite

Reģ. 30.08.2010
no sīkumiem sastāv kopaina, kopējās sajūtas, atmiņas. Paraudāt par sīkumiem ir sievišķīgi. Protams var dzīvot vienkāršāk, un par mazajiem nieciņiem vēlāk raudāt vecumdienās , bet , manuprāt, tas piestāv jaunībai
Vai tad kāds apgalvo pretējo? Tēze ir, ka pieaugušam cilvēkam vajadzētu spēt respektēt citus un painteresēties arī par viņu sajūtām nevis visu laiku malt es, es, es, man, man, man... Proti, māte diezin vai ir sajūsmā par šādu meitas "pateicību", savukārt vīrs noteikti ir neizpratnē par jaunās sievas gaudošanu un vajadzību atpūsties no viņa jau pēc 2 dienām.
18.08.2019 16:41 | Saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!