Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzticības pārbaudījums

 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Sveiki! Tā kā puisis mani ir agrāk nokrāpis un es viņam piedevu, dzivojam talāk loti labi, bet te atkal jutu ka viņam patīk vairākas un izrāda simpatijas, tajā pašā laikā gatavojamies kāzām(puisis bildināja uz ko teicu "jā") ļoti mīlu, bet neesmu parliecinata ka viss no viņa puses ir tīrs..vēlos viņu parbaudīt ar viltus profilu, bet ka īsā laika tādu uztaisīt, lai būtu ticams profils ne feiks, un varbut kādam ir nevajadzīgs feikprofils, esviņu labprat nopirktu par saprātīgu cenu☺
12.08.2019 10:39 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
Šī ir visbriesmīgākā kļūda attiecībās, teikt jā un neuzticēties. Ja nav pārliecības attiecībās, tad arī cietīsi visu atlikušo laiku līdz tam, kad abiem būs jāšķiras.
12.08.2019 10:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ja neuzticies tagad tad neuzticēsies visu mūžu. Kāpēc piedot ja ir krāpis? Kas krāpj vienreiz tas krāps otrreiz. Tikai nākamreiz labāk noslēps. Labāk nemoki sevi, pamet viņu un meklē labāku. Un kā tas profils būs tev? Pierādīšu ka viņš tevi krāpj un ar ko tas atšķirsies no pirmās reizes? Atkal prasīs piedošanu utt. Būs sirds sāpes un iespējams piedosi un atkal neuzticēsies viņam.
12.08.2019 10:55 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Tur jau tā lieta, ka neesmu no cilvēkiem kas šķiras, ja precas tad uz mūžu. Esam daudzus gadus kopā, bet kā lai uzticas ja atkal sāk koķetēt ar sievietēm tad nāk atmiņā tā reize kad tas beidzās ar krāpšanu. Vēlos veidot ar viņu ģimeni, bet ka lai zinu ka viņš nedomā par citām. Manas paziņas vīrs bija tik perfekts no malas, apčubinaja sievu, bija gadīgs ģimenes cilvēks un lielisks tēvs, nebija kaitigo ieradumu, no malas respect vīrietis ar lielo burtu, un beigās izradijās ka viņam visu laiku ir bijušas mīļākās visus kopā nodzivotos gadus, vairakas un citas arī ilgas attiecibas, tā ir tada nodeviba, tapec līdz galam nevar ticēt nevienam!
12.08.2019 11:03 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Neminēju ka mums ir kopigs bērns, tas visu maina. Un viņa ir loti pieķerusies viņam.
12.08.2019 11:05 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Viņš mani krāpa ar vienu meiteni, kad strādaja citā pilsēta un tikamies tikai pa brivdienām. Taja bridi mums bija diezgan pasliktinajušās attiecības atsvešinatības dēļ. Kad uzzinaja ka esmu stāvoklī, partrauca tās ttiecības un izstastija man visu, ludza piedošanu, teica ka nekad vairs tas nenotiks, lai visu sākam no jauna. Man bija grūti, bet piedevu.
12.08.2019 11:10 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Gamergril @ 12.08.2019 10:55
Ja neuzticies tagad tad neuzticēsies visu mūžu. Kāpēc piedot ja ir krāpis? Kas krāpj vienreiz tas krāps otrreiz. Tikai nākamreiz labāk noslēps. Labāk nemoki sevi, pamet viņu un meklē labāku. Un kā tas profils būs tev? Pierādīšu ka viņš tevi krāpj un ar ko tas atšķirsies no pirmās reizes? Atkal prasīs piedošanu utt. Būs sirds sāpes un iespējams piedosi un atkal neuzticēsies viņam.

Tev ir feikprofils?
12.08.2019 11:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Te jau ir skaidrs ka viņš to dara bērna dēļ. Gan jau sirdsapziņa spiež. Nebūtu palikusi stāvoklī būtu jau pie citas.
Un tu jau pati saki ka viņš koķetē ar citām un tev nav uzticības, tad nākotnē arī nebūs . Kā arī nevajag viņu attaisnot, ka tas bija atsvešinātības dēļ. Ne tā atsvešinātība radās jo viņš bija kopā ar citu un tev nepievērsa uzmanību. Jau esi atbildējusi uz visu. Nav jēga taisīt profilu.
Bet ja tiešām gribi taisīt tad izdomā vārdu. Iemet Google natural woman pictures vai ko tādu. Paņem pāris bildes un uz priekšu. Tikai rēķinies ka tu ņem kāda cita cilvēka bildes. Ja māki rīkoties ar foto Shop tad pārtaisi kādas bildes. Ja ir vēlme tad visu var izdomāt.
12.08.2019 11:19 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
30gadīga lose :D
12.08.2019 11:36 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Gamergril @ 12.08.2019 11:19
Te jau ir skaidrs ka viņš to dara bērna dēļ. Gan jau sirdsapziņa spiež. Nebūtu palikusi stāvoklī būtu jau pie citas.
Un tu jau pati saki ka viņš koķetē ar citām un tev nav uzticības, tad nākotnē arī nebūs . Kā arī nevajag viņu attaisnot, ka tas bija atsvešinātības dēļ. Ne tā atsvešinātība radās jo viņš bija kopā ar citu un tev nepievērsa uzmanību. Jau esi atbildējusi uz visu. Nav jēga taisīt profilu.
Bet ja tiešām gribi taisīt tad izdomā vārdu. Iemet Google natural woman pictures vai ko tādu. Paņem pāris bildes un uz priekšu. Tikai rēķinies ka tu ņem kāda cita cilvēka bildes. Ja māki rīkoties ar foto Shop tad pārtaisi kādas bildes. Ja ir vēlme tad visu var izdomāt.

Es biju gatava aiziet no viņa, ļaut ar bernu tikties, neko neuzspiedu, bet viņš nepadevās un lūdza otro iespēju. Man bija smagi to visu zināt bet berna ienākšana to aiznesa otra plānā, pirmais bērniņš , rūpes. Es nezinu ka viena būtu tikusi galā. Neko arī pat nenojautu par viņa sānsoli, viņš pats man to pateica. Ka uztaisit profilu, lai tws butu ticams daudz draugu uzaicinat, nu jebkurš var nosudzet ka feiks un tad pūlini velti..
12.08.2019 11:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Bet kur tu to profilu taisīsi ? Es domāju ka vajadzīgs priekš tinder, jo tur viegli. Ja priekš Facebook tad var mēģināt saaicināta random cilvēkus.
12.08.2019 11:39 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Gamergril @ 12.08.2019 11:39
Bet kur tu to profilu taisīsi ? Es domāju ka vajadzīgs priekš tinder, jo tur viegli. Ja priekš Facebook tad var mēģināt saaicināta random cilvēkus.

Paldiea, tā arī bis jādara
12.08.2019 11:46 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Linaa @ 12.08.2019 11:03
Tur jau tā lieta, ka neesmu no cilvēkiem kas šķiras, ja precas tad uz mūžu. Esam daudzus gadus kopā, bet kā lai uzticas ja atkal sāk koķetēt ar sievietēm tad nāk atmiņā tā reize kad tas beidzās ar krāpšanu. Vēlos veidot ar viņu ģimeni, bet ka lai zinu ka viņš nedomā par citām. Manas paziņas vīrs bija tik perfekts no malas, apčubinaja sievu, bija gadīgs ģimenes cilvēks un lielisks tēvs, nebija kaitigo ieradumu, no malas respect vīrietis ar lielo burtu, un beigās izradijās ka viņam visu laiku ir bijušas mīļākās visus kopā nodzivotos gadus, vairakas un citas arī ilgas attiecibas, tā ir tada nodeviba, tapec līdz galam nevar ticēt nevienam!
Tāpēc nafig precēties, tas koncepts tak ir galīgi novecojis, tie kas mūsdienās precās ir naivi cilvēki.
12.08.2019 11:47 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
MGTOW101 @ 12.08.2019 11:47
Tāpēc nafig precēties, tas koncepts tak ir galīgi novecojis, tie kas mūsdienās precās ir naivi cilvēki.

Nu citiem varbūt naivi, atkarīgs kādas cilvekam ir vertības, ja patik avantūras ar dažādiem partneriem, tad tiešām nafig preceties. Bet ja gribas to isto un vienigo pie saniem, tad preceties ir tiksi normãli ;)
12.08.2019 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Ņemot vērā mūsdienu apgriezienus laulības dzīvē, domāju, ka jāmaina tas standarts teksts uz kuru mutiski parakstamies sākot -Jā!
12.08.2019 13:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Linaa Tu gribi tērēt laiku ar viltus profiliem, bet negribi tiešā tekstā viņam pajautāt par esošo situāciju? Pašai nebūs pēc tam neērti, ka būsi viņu čakarējusi?
12.08.2019 16:37 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Nu, iedomājies tagad jau Tev viņš ir jāpārbauda... tas taču nekad labi nebeigsies, ne agri ne vēlu
. Attpoies, meitene mīļā.
12.08.2019 20:04 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Atvaino, bet šis ir visstulbākais posts kuru esmu te lasījusi jebkad ????
12.08.2019 20:19 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Personīgi krāpšanu nepiedotu un arī nekad nekrāptu. Tā ir necieņa, ko otrs izrāda.
Bet ar atvērtu prātu skatīšos uz tavu situāciju. ''Nokrāpa'' nozīmē ko? Aizgāja uz randiņu? Vienas nakts sakars? Paralēlas romantiskas attiecības? Kā tas izpaudās īsti, jo tu izsakies vispārīgi? Manuprāt, konteksts vien jau maina situāciju. Galvenais izrakāt problēmas sakni kāpēc tieši krāpa. Ja aiz, atvainojos, ņehuj ģelaķ, vāc mantiņas. Krāps atkal. Ja tur jūsu attiecībās kādas dziļākas problēmas tajā laikā bija, tad vajag kārtīgi abiem to visu izrunāt. Ja tu neuzticies, tad no zila gaisa arī nekas nemainīsies un viņš arī nevar to vienkārši pierādīt. Hardcore, līdz kaulam izrunājiet, nevis pie altāra skrieniet. Tici man, bērnam labāk uzaugt starp šķirtiem vecākiem, kas labi draugi saglabājas, nevis čišā mišā rozīnēs, kur pat uzticības nav...
Padomā kārtīgi.
12.08.2019 20:56 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Reeceejpele @ 12.08.2019 20:56
Personīgi krāpšanu nepiedotu un arī nekad nekrāptu. Tā ir necieņa, ko otrs izrāda.
Bet ar atvērtu prātu skatīšos uz tavu situāciju. ''Nokrāpa'' nozīmē ko? Aizgāja uz randiņu? Vienas nakts sakars? Paralēlas romantiskas attiecības? Kā tas izpaudās īsti, jo tu izsakies vispārīgi? Manuprāt, konteksts vien jau maina situāciju. Galvenais izrakāt problēmas sakni kāpēc tieši krāpa. Ja aiz, atvainojos, ņehuj ģelaķ, vāc mantiņas. Krāps atkal. Ja tur jūsu attiecībās kādas dziļākas problēmas tajā laikā bija, tad vajag kārtīgi abiem to visu izrunāt. Ja tu neuzticies, tad no zila gaisa arī nekas nemainīsies un viņš arī nevar to vienkārši pierādīt. Hardcore, līdz kaulam izrunājiet, nevis pie altāra skrieniet. Tici man, bērnam labāk uzaugt starp šķirtiem vecākiem, kas labi draugi saglabājas, nevis čišā mišā rozīnēs, kur pat uzticības nav...
Padomā kārtīgi.

Lai kadas būtu problēmas bijušas, nedomaju ka ir tiesības tapēc krāpt. Kapēc sievieti ja kas nomāc viņai jāizrunājas ar savējo, bet virietis nerunā, bet iet nokrāpt. Tip no vientulibas satikās ar meiteni, pastaigājās vairākas reizes un beigās arī nokrāpa. Tātad varēja 100reizes visu apdomāt un pārdomāt pirms sper šādu soli.
13.08.2019 10:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!