ielūgums uz kāzām no bijušā

 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sveikas meitenes (un puiši), gribējās uzklausīt kādu viedokli, jo pagaidām ar visiem ko runāju, šķiet, ka man vienīgai tā liekas kā man liekas.
Tātad, situācija sekojoša, saņēmu uzaicinājumu uz kāzām, no puiša ar kuru esmu bijusi attiecībās. Labi, attiecības bija pusaudžu gados (15-17), bijām kopā gadu, pēc tam ilgi palikām friends with benefits.. Neteiktu, ka esam baigie draugi, bet kontaktus uzturam, tādus vairāk ja vajag izpalīdzēt kādā situācijā, varbūt reizi vai divas gadā. Vienkārši dzīvojam vienā pusē un paziņas daudz mums kopīgi. Bet saņemot ielūgumu uz viņa kāzām, es sajutos mazliet jocīgi, nav man jūtu pret viņu, esmu jau vairākus gadus attiecībās, jūtos laimīga, tur viss kārtībā. Bet man tāpat liekas ļoti dīvaini kāpēc viņš mani aicina uz savām kāzām. Jo es piemēram savās kāzās nevēletos redzēt sava puiša pusaudžu gadu draudzeni, nu galīgi nē, man tas liekas nepareizi.
Šobrīd ar visiem ko runāju, saku, ka neuzskatu, ka man būtu pareizi tur atrasties. Ņemot vērā, ka tās būs tādas lielas jauniešu kāzas(līgavainim 24, līgavai 21), tusiņa kāzas, pamatā visi viesi, kas būs, visi zin mani un ka esmu bijusi kopā ar līgavaini. Es kaut kā visu laiku domāju, ka no manas puses nebūtu korekti tur atrasties. Lai gan arī mans draugs ir aicināts, itkā dotos kopā. Vai tikai man ir paranoja? Vai tikai man tas liekas stulbi? Jo es piemēram skaidri zinu, ka ja nu es precētos, manās kāzās nebūtu ne manu, ne mana puiša bijušo, tā tam nebūtu jābūt. Kādi ir jūsu viedokļi par šo? Tās ir tikai manas iedomas un tas viss ir tikai man galvā par to, ka tas nav pareizi un ka man nevajdzētu doties uz kāzām? Vai mūsdienās tas ir tā ir normāli?
10.08.2019 12:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tad laikam tikai man tāda kaut kāda paranoja, par visu vienmēr baigi domāju, kas būs, kā būs, ko kāds padomās utt.. tāpēc arī vēlejos šeit dzirdēt vēl kādu viedokli, jo cik runāju ar paziņām, itkā visiem liekas daudz maz ok, pāris cilvēku tikai bija tādi, kam arī nelikās īsti pieņemami tas.
10.08.2019 13:29 |
 
Reitings 1335
Reģ: 19.07.2019
Varbūt puisis uzaicināja tevi pieklājības pēc un nepiešķir tam tik lielu nozīmi, jo pazīstami tomēr esat. Ja turklāt kāzas notiek ar daudziem viesiem un ballītes veidā, tad vēl jo vairāk.
10.08.2019 13:28 |
 
Reitings 1335
Reģ: 19.07.2019
Kad es precēšos, nebūtu pret uzaicināt savu bijušo, nešķīrāmies ar naidu. Kāda vairs atšķirība, ja tu precies ar citu cilvēku, nedomāju, ka jaunais pāris tādā dienā domās par to, ka viesos ir puiša jaunības gadu draudzenīte.
10.08.2019 13:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es vienkārši skatos no tāda viedokļa, ka ja precētos es, man būtu vienalga cik gados kaut kas ir bijis, bet es sava puiša bijušo negribētu redzēt savās kāzās. Es nezinu kā tai meitenei ir, nepazīstu viņu vispār, bet still, liekas jocīgi.. Arī uzskatu, ka pusaudžu gados attiecības īsti neskaitās nopietnas, bet man kaut kā baigi dīvaini tas liekas, jo ikdienā netiekamies ne pasākumos, ne pat uz ielas.
10.08.2019 13:25 |
 
Reitings 1335
Reģ: 19.07.2019
Ja reiz jums ir kopīgi paziņas un draugi, tad neredzu problēmu. Turklāt jums attiecības bija nenopietnas. Ja attiecības būtu nonākušas līdz bildinājumam, tad gan būtu neērti, bet tagad jūs pat praktiski nevar saukt par bijušajiem. Necepies.
10.08.2019 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits