Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļotājiem

 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Šis raksts būs ceļotājiem .
Daudz apsveru domu par ceļošanu uz tālākam valstīm/salām.
Protams tas nebūs tik drīz , bet sapnis ir un ir pamatīgs.
Tā tad, tuvākas vēlmes ir apmeklēt Kanādu, Lielo Kanjonu , Niagāras ūdenskritumu . Havaii un Ziemeļīriju.
Vai kāda/s ir devies un apmeklējis manas nosauktas vietas. Zin cik viegli/sarežģīti ir vispār saplānot un izbraukāt ASV ?
Kas ir vajadzīgs, nepieciešams? Labāk pašam visu plānot vai tomēr sadarboties ar kādu tūroperatoriem? (Ko es gan negribu)
Būtu ļoti labi, ja kādam tiešām būtu reāla pieredze. Visu visu kas man var noderēt droši raksti. Būšu rieviga par jebkādu informāciju. ☺️
09.08.2019 20:53 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
*Būšu priecīga. Ak šis telefona corrects. ?
09.08.2019 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Tev PM?
09.08.2019 21:42 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Man arī šis interesētu. ? Interesē arī izmaksas, kādām būtu jārēķinās ceļojot uz ASV (viesnīca, ēdiens, biļetes, vīza utt). Ko ir vērts/ ko nav vērts apskatīt? ????
Padalieties ar pieredzi! Pievienojos autores rakstītajam, ka tas ir arī mans sapnis, kuru vēlētos realizēt. ☺️
10.08.2019 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Tā tad, tuvākas vēlmes ir apmeklēt Kanādu, Lielo Kanjonu , Niagāras ūdenskritumu . Havaii un Ziemeļīriju.

Tu te jauc konkrētas vietas ar veselām valstīm. Apmeklēt Grand Canyon vai Niagāru var arī +/- vienā/divās dienās. Tajā pašā laikā Kanāda ir ļoti plašs jēdziens.
Vai kāda/s ir devies un apmeklējis manas nosauktas vietas. Zin cik viegli/sarežģīti ir vispār saplānot un izbraukāt ASV ?

Esmu bijusi Niagārā un ASV austrumu krastā. Pašlaik plānoju Rietumu krasta ceļojumu. Viss ir izdarāms, bet atkarīgs, cik pati esi ienteresēta un kādas vēlmes.
Man piemēram, nepatīk ceļot grupā. Tāpēc ceļojumu plānoju pati. Nav nekas "ūber" sarežģīts. Bet nu atkal nonākam pie tā paša- kāda info ir vajadzīga, vai kādi ceļojumi patīk...
10.08.2019 04:00 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Interesē arī izmaksas, kādām būtu jārēķinās ceļojot uz ASV (viesnīca, ēdiens, biļetes, vīza utt)

Ļoti labs forums, kur šo visu uzzināt ir celakaja.lv. Daudz un dažādi pieredzes stāsti. Vīzas, kā zināms, pārsvarā nav nepieciešamas uz ASV, nepieciešama atļauja (jeb ESTA)- nokārtot ir ļoti vielgi, izmaksas, ja pareizi atceros ir ap 14$, atbilde ir vienas dienas laikā parasti.
Viesnīcu cenas- atkarīgs, kur paliec, un kāds ir tavs vēlamais komforta līmenis. Vispārīgi- manuprāt, cenas augstākas nekā Eiropā, bet ASV ir izplatīti numuri 4iem ceļotājiem, attiecīgi, ja ceļo grupā un esi gatavs palikt ar vairākiem cilvēkiem istabā, tad cenas ir ok (bet tas subjektīvs vērtējums- kā nu kuram).
Biļetes- var čekot kiwi.com utt.. Nu un atkarīgs uz kurieni, kurā laikā ceļo (un vai ir svarīgi, ka ir savienotie reisi)
10.08.2019 04:19 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Paldies!
?
16.08.2019 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits