Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzimšanas diena

 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Sveikas!
Tā kā lēnām tuvojas drauga dzimšanas diena esmu nolēmusi uztaisīt ballīti par godu svētkiem.
Ballīti nevēlos taisīt mājās jo viesu skaits plānots 20-30 cilvēki.
Kādu skaistu svinību vietu Rīgā vai tās apkaimē varētu ieteikt šīm svinībām, ar kādām aptuvenajām izmaksām ir jārēķinās un kā uzturēt jautru svinēšanu, varbūt varat ieteikt kādu vadītāju izklaidēm?
09.08.2019 10:38 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Kad plānojas dzimšanas diena? Kurā mēnesī? Ja vēl ārā kaut cik smuks laiks, varu Mārupes pusē, tepat pie Rīgas, iieteikt vietu JIP Mārupīte, tur var noīrēt instagramīgu koka namiņu pie ūdens kurā uzklāt galdu un ballēties iekštelpās, ir iespēja arī laivas un sup dēļus īrēt, kvadracikli arī man šķeit, ka bija, ir smilšu pludmale, volejbola laukums, futbola laukums, gaļiņu var cept utt., tas tā, ja patīk daba.
Manuprāt arī izmaksas baigi atkarīgas no tā cik šikas svinības gribi. Ja ēdienu taisīsi pati,būs lētāk nekā piemēram sūtot no kāda, kas visu uztaisīs tavā vietā.
Vēl no pieredzes varu ieteikt viesu namu Kalnavoti, bet tas gan bija Koknesē, par cenām neko nezinu, bet vieta pie Daugavas, ļoti skaists viesu nams.
Man visas svinības kur vietas ir bijušas īrētas, ir bijis aptuveni 200-400eur izmaksās, ja gribas letāk tad kā jau teicu, ēdienu un dažādas dekorācijas var gatavot pats un darīt visu pats. Ja gribas šikāk, var īrēt cilvēkus un dekorātorus.
Par jautru svinešanu, iesaku izdomāt kādas inčīgas atrakcijas, Jūsu vecumam atbilstošas, ir daudz dažādu smieklīgu lietu, manurpāt vakara vadītājs ir vējā izmesta nauda, nu protams ja pašiem neko nesanāk izdomāt tad jā, bet es te nesen kāzās biju un visu to, ko piedāvāja vakara vadītāja, arī es varētu piedāvāt, spēles un atrakcijas, kas bija, jebkurš var novadīt:)
09.08.2019 16:38 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.08.2019
Sveika!
Zinu Jūrmalā fantastisku vietu uz Jomas ielas. Tur ir kondetoreja saucas ''Bitīte'' , tur vairāk ir telpas bērnu ballītēm, bet ja nemaldos varēja arī noīrēt visu jumta terasi. nemācēšu teikt par cenām, var paskatīties mājaslapā vai sazināties ar viņiem.
https://www.cafebitite.lv/jumta-terase
09.08.2019 19:43 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
20-30 cilvēkiem uzsaukt , to var tikai uz bērēm, ne jau dz dienu !
09.08.2019 20:04 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Svinības tiek plānotas oktobrī bet vēlos jau laicīgi visu skt planot.
Laikam īsti pie dabas svaiga gaisā nebūs jau tik aktuāli.
Daudz ko gatavot varu pati, bet tādu kā silto ēdienu lielam ciemiņu skaitam gluži laikam nesanāks.
20 no viesiem ir drauga radi, jā zinu visus saujt nav obligāti bet zinot to cik jūtigi viņi ir liekas ka vajag
09.08.2019 23:09 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Oktobrī laikam ieteiktu tad īrēt nelielu pirtiņu vai viesu namu. Un lai nesanāk pa dārgo var dāvanu vietā ierašanos taisīt ar groziņiem piemēram, tad nav jāuztraucas par galdu. Bet ja tas liekas nesmuki vai neērti, tad var pats visādas uzkodiņas sataisīt, var piemēram picas sasūtīt, viss ko te kāds var ieteikt manuprāt baigi atkarīgs no tā, kādai vecuma grupai būs pasākums.
09.08.2019 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Paceļu!!! Aktuāli arī tieši oktobrī!!!!
30.09.2023 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits