Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RISEBA Audiovizuālā mediju māksla

 
Reitings 3
Reģ: 06.01.2016
Augusts drīz jau galā, bet joprojām apsveru domu šogad studēt. Interesē konkrēti AVMM programma Risebā. Kādas ir atsauksmes par studijām? Ir cilvēki, kas ir beiguši šo progammu? Kāds reāli atrod darbu šajā lauciņā?
08.08.2019 19:21 |
 
Reitings 3525
Reģ: 30.12.2015
mana tagadējā kursabiedrene nomācījās tur pirmo kursu un atnāca tagad uz pilnīgi citu jomu - med fakultāti, nepatika viņai tur
10.08.2019 21:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 19.03.2015
Esmu pabeigusi RISEBA AVMM kā TV un kino producente. Diemžēl jāsaka, ka labprāt pagrieztu laiku atpkaļ uz iestātos citā skolā un citā programmā.. Skola protams ir jauna, patīkami atrasties utt.. Bet tas neatsver visu pārējo.. Studijas ir dārgas un pilnīgi bezjēdzīgas.. No visa pastāsta tik ļoti maz, ka beigās nezini neko. Bijām kursā 70.. 1/3 pabeidza kā operatori, 1/3 kā režisori un 1/3 kā producenti. Diemžēl jāsaka, ka diplomam nav nekādas jēgas... Režisori, kuri bakalaura darbā saņēma augstāko novērtējumu šobrīd strādā Riga Plaza veikalā kā pārdevēji, jo darbu Latvijā vienkārši nevar atrast ar šādu diplomu. Producentiem nedaudz vieglāk - daļa strādā reklāmas aģentūrās vai kultūras jomās, bet arī tikai tāpēc, ka bija savākuši sev mazo darbu pieredzi. Diploms bija tikai kā- forši, ir bakalaurs. Savukārt operatori filmē/bildē kāzas, reklāmas, utt... bet tikai tie, kuri studiju laikā jau to darīja paralēli skolai un visu iemācījās pašmācībā. Esmu jautājusi vai ir kāds ieguvums no skolas?? Jā - kolēģi ar, kuriem kopā filmēt :D
12.08.2019 13:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.01.2016
IevaUpm @ 12.08.2019 13:50
Esmu pabeigusi RISEBA AVMM kā TV un kino producente. Diemžēl jāsaka, ka labprāt pagrieztu laiku atpkaļ uz iestātos citā skolā un citā programmā.. Skola protams ir jauna, patīkami atrasties utt.. Bet tas neatsver visu pārējo.. Studijas ir dārgas un pilnīgi bezjēdzīgas.. No visa pastāsta tik ļoti maz, ka beigās nezini neko. Bijām kursā 70.. 1/3 pabeidza kā operatori, 1/3 kā režisori un 1/3 kā producenti. Diemžēl jāsaka, ka diplomam nav nekādas jēgas... Režisori, kuri bakalaura darbā saņēma augstāko novērtējumu šobrīd strādā Riga Plaza veikalā kā pārdevēji, jo darbu Latvijā vienkārši nevar atrast ar šādu diplomu. Producentiem nedaudz vieglāk - daļa strādā reklāmas aģentūrās vai kultūras jomās, bet arī tikai tāpēc, ka bija savākuši sev mazo darbu pieredzi. Diploms bija tikai kā- forši, ir bakalaurs. Savukārt operatori filmē/bildē kāzas, reklāmas, utt... bet tikai tie, kuri studiju laikā jau to darīja paralēli skolai un visu iemācījās pašmācībā. Esmu jautājusi vai ir kāds ieguvums no skolas?? Jā - kolēģi ar, kuriem kopā filmēt :D

Liels paldies par plašu atbildi! Tā arī biju domājusi, ka studiju beigās Latvijā nekas ar šo diplomu nevar sanākt.
12.08.2019 17:45 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Ari esmu dzirdējusi no drauga kurš beidza šīs studijas, bet strādāja savā jomā, tīri papīrs - jā, bet ieguvums no šīs studiju programmas neatsver tās izmaksas kuras tagad jāsedz 10 gadi
12.08.2019 19:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)