Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs ārzemēs caur kuru aģentūru?

 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2019
Kura aģentūra ir kaut cik droša, lai var braukt caur viniem strādāt? Es biju caur qbis bet mani vairs neņem jo pēdējo reizi neaizbraucu kā norunāts. Piemēram vai workin un hirexo, nevaru saprast vai uzticamas, darbu un visu pārējo sola bet atsauksmes vai nu dažām aģentūrām nav vai nu tikai negatīvi šausmu stāsti. Man vajag steidzīgi
02.08.2019 14:00 |
 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2019
Vai ir bijusi kādai pieredze caur citam aģentūrām vai varbūt zināt kā citiem gājis?
02.08.2019 14:01 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Esmu bijusi caur nordic staff, solīja vienu darbu, aizbraucam , 2cilveki uzreiz tika strādāt norunātajā darba, man un vēl vienam cilvēkam bija jāsēž mājas 2 nedēļas bez darba, pēc tam saka metat pa citam fabrikām , tikai pēc kāda 1,5 mēneša beidzot parādījās normāls un stabils darbs. Šis aģentūras jau sadarbojas ar aģentūrām ārzemes, varbūt nordic staff ir laba aģentūra bet tā aģentūra kura mūs sagaidīja tur gan cakarejas .
02.08.2019 14:09 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Adecco.
Šobrīd caur viņiem strādāju Nīderlandē, viss ok. Viņi pa tiešo sadarbojas ar H&M, Ikea uc noliktavām. Principā visi darbinieki tur ir flex workers, līdz ar to darbs būs, jo cilvēki iet un nāk, un nemetās tevi no vienas vietas uz citu.
02.08.2019 15:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)