Aizņemta

 
Reitings 143
Reģ: 01.08.2019
Sveikas meitenes .
Vēlos padalities ar savu , ne visai pozitīvo pieredzi, tiekoties ar jūsu dzimtas pārstāvi kas bija aizņemta.
Sanāca nu tā ka sākām sarakstīties virtuālājā vidē , pāris gadus atpakaļ paris vardus bijām pārmijuši arī elektroniski.
Soli pa solim, dienu pa dienai sarakstījamies aizvien vairāk, sākām sazvanities, uzzinājām viens par otru vairāk, arī to ka viņai ir attiecības un divi bērni, bet tās esot sarežģitas.
Pie sevis nodomāju, ka vairāk par paziņām arī nekas nebusim, taču laikam ejot, un viņai izrādot lielu ineresi sazināties, nonācam līdz tiksanās reizei, vienai...otrai..trešajai, tikāmies pa vakariem un naktīm tikai...bija arī sekss, ziedi, dāvanas no manis..un no viņas puses mazas greizsirdibas lēkmes un neskaitāmas stundu sarunas pa telefonu gan, ritos gan vakaros....pat tad kad viņas draugs bija mājās....nesaprotu ka ta var izturēties pret otru, bet tajā brīdī man vairs tas neskita svarigi, jo viņa taču tā gribēja....un tā tas turpinajās 6 mēnešus....devamies izbraukumos ar bērniem, viņi vēl ir mazi,tikāmies un visu parējo...
Līdz beidzot viņa sāka izrādīt mazak interesi, un nevelējās vairs īsti tikties....piefiksēju ka paralēli sarakstās ar kādu citu, droši nākamo mīļāko. Ta nu viss arī beidzās, ar viņas tekstu, viņai vajagot pauzi, pēv paris nedēļam kad būšot gatava sarunai piezvanišot. Nu iet 3 nedēļa?
Pieļauju domu ka vairs nesazināsimies, jo neticu ka viņa piezvanis. Tomēr man viņa vel aizvien ir palikusi īpasa un par viņu domāju, ja piezvanītu, noteikti satiktos.
Varbūt viņai tā bija tāda aizraušanās vien, laigan plānoja dzīvot atseviški no drauga rudenī.
Pats saprotu ka jādodas tālāk un ka tur nav nekādas nākotnes perspektīvas, jo visticamāk, es neticetu ka viņa esot kopā ar mani netaisīs sānsoļus un nenodaris to pasu man ko savam draugam.
Morāle, netikties ar sievietēm kas ir aizņemtas, tur nekas labs nebūs.
Pats esmu vainigs ka ielaidos šādās nodarbēs. Tagad vairāk pats parmetu sev ka dēļ manis, viņa čakarēja savu draugu.....pat nesaprotu, kā viņs nekrita histērijās, par ziediem majās, saldumiem un dāvanam...pat biju pa nakti pie viņas, kamer viņs bija aizbraucis citur.
Gribeju padalities ar savu, ne visai pareizo rīcību.
Bet vai es esmot brivs , rīkotos tā vēlreiz? Jā, jo bija jauki un forši, un es jau nekrapu nevienu. ?
Lai jauks un izdevies vakars?
01.08.2019 18:51 |
 
Reitings 143
Reģ: 01.08.2019
Nē nu man jau patiktu, ja es būtu Artūrs un man būtu māja Balvos ????
03.08.2019 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits