Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lidmašīnu biļešu knifi

 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Čau? Kā paratsi pērkat lidmašīnas biļetes? Skaidrs, ka, ja laicīgi, tad sanāk izdevīgi...bet vai izvēlaties basic vai tomēr premium? Vai pērkat priority?
Pēdējā laikā sāku prātot, kā ir izdevīgāk - pirkt priority (Ryanair, piemēram), ja paredzēta ne tikai rokas bagāža (un tas ir galvenais iemesls, kādēļ pērku priority), vai arī var nopirkt standarta biļeti un atsevišķi samaksāt par bagāžu? Vai visām aviokompānijām ir šāda opcija? Kā ar reserved seats? Vai tas nozīmē, ka ir iespēja, ka netikšu izvēlētajā vietā? Un nesēdēšu ar savu ceļojuma biedru?
Dalāmies pieredzē, lai var ceļot vēl foršāk un lētāk! ?
01.08.2019 11:40 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Nuuu varu teikt tikai vienu par ko esmu pārliecināta, ne vienmēr laicīgi pirktas biļetes sanāks lētāk, kā piemērs, pirms Jāņiem taisījos lidot uz Lv skatījos biļetes mēnesi iepriekš bija 150e , pēc tam 1,5 nedēļu pirms lidojuma cena bija 80e.
Biļetes noteikti nevajadzētu iegādāties weekendos, tad viņas vienmēr būs dārgākas .
Par bagāžas pirkšanu atsevišķi pašam ir jārēķina, vienu reizi ryanairam sanāca pirkt atsevišķi, bija 10kg soma jāpērk, cena ja nemaldos bija vai 10 vai 15e , neatceros...bet tas visas viņiem bija “izpirktas” un man sanāca iegādāties somu pa 25e kur max svars bija 25kg, tā ka samaksāju vairāk nekā par manu somu bija paredzams maksāt.
01.08.2019 12:43 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Tā ka vienmēr pērku priority, nav problēmu.
Viena soma lidmašīna , otra līdz 25kg nodošana, neko vairāk nevajag, cena apmierina viss ok . ?
Es pat cenas vairs neskatos, kas sanāk izdevīgāk, man jau pierasts uzreiz ņemt priority, tā ērtāk . ?
01.08.2019 12:45 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ar Ryanair vispār vairāk nelidoju. Man viņu attieksme pret klientiem nav pieņemama.
Airbaltic Economy Premium nav traki dārgs, man šķiet labāk nekā pirkt basic, kur nav sēdvietas izvēle un kuru nevar atgriezt, un klāt vēl bagāžu pa 35 eur.
01.08.2019 14:34 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Doublechoco, tas nozīmē, ja biļetes pērk pāris, pastāv liela varbūtība, ka katrs savā lidmašīnas daļā sēdēs? Vai tomēr, ja pērk viens uzreiz 2, tad secīgi būs?
Kikii1, paldies par izsmeļošo atbildi. ?
01.08.2019 14:40 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Kendra08, Airbaltic tagad basic biļetēm check-in taisa tikai 2 dienas iepriekš, un tad arī tiek automātiski piešķirtas sēdvietas (ja nemaksā atsevišķi par sēdvietu izvēli). Un tad kā paveicas, jā, ja nemaksā pr sēdvietām, katrs var sēdēt savā lidmašīnas galā.
01.08.2019 15:17 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Ja neperc sedvietas, tad savu sedvietu redzesi tikai iecekojoties 48h pirms lidojuma- un tur nu var but, ka paveicas. Man ir bijusi gadijumi, kad 4 cilveki (kam biletes ir pirktas visiem kopa) visi ir nosedinati viena rinda un bijis ari gadijums, kad es esmu lidmasinas aizmugure ar vecako delu un jaunaka meita (2 gadus veca) ir viena pati nosedinata lidmasinas prieksa. :-D (so protams vini bija spiesti labot pec paris diezgan dusmigiem telefona zvaniem).
Ja maksa par sedvietu, tad iecekoties parasti var jau krietni agrak konkreta, sevis izveleta vieta, kas ari bus ta tava garanteta vieta, kur sedesi lidojuma laika.
Ryanair vairs nelidoju, jo paris pedejas reizes, kad lidoju vini atstaja loti neprofesionalu iespaidu- ari no drosibas aspekta. Izvelos vai nu Airbalttic vai Wizzair. Wizzair paris reizes menesi ir dienas, kad visam biletem ir 20% atlaide- tad nu keru tas un perku. Parasti neperku priority- lidmasina nemu vienu mazu somu un ja gribu nemt vairak pieperku nododamo bagazu (lidmasinas jau ta ir sauras un neertas, kur nu vel ja rokas vairakas somas).
01.08.2019 19:53 |
 
Reitings 3
Reģ: 03.10.2023
Mana ģimene un es plānojam ceļojumu uz Antāliju, bet mums ir jautājums - kā atrast labākos lidojumu piedāvājumus no Rīgas? Nesen uzgāju šo vietni https://tickets.lv/avia/direction/riga/antalya , vai esat izmantojis šo vietni? Vai, iespējams, jums jau ir pieredze un padomi šajā jomā? Mēs ļoti novērtētu jūsu rekomendācijas un padomus, lai mūsu ceļojums būtu neaizmirstams. Paldies par jūsu palīdzību!
03.10.2023 16:40 |
 
Reitings 3
Reģ: 03.10.2023
Man patīk ceļot, plānoju nākamo ceļojumu uz Antāliju. Bet es nezinu, kur vislabāk iegādāties lidmašīnas biļetes. Vai jums ir kādi padomi vai ieteikumi par labākajām un lētākajām vietām, kur iegādāties lidmašīnas biļetes?
11.10.2023 12:08 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Wizz un Ryanair sēdins atsevišķi, lai mudinātu cilvēkus piepirkt sēdvietas izvēli. Airbaltic vienā reizē pirktās biļetes vienmēr sēdina kopā.
Viss atkarīgs no katras aviokompānijas iekšpolotikas
12.10.2023 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits