Attiecības ar citas rases pārstāvi

 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Vai jūs varētu būt attiecībās ar citas rases pārstāvi? Ja nē, tad kāpēc? Tikai, lūdzu, bez rasistiskiem izteicieniem. :)
27.07.2019 14:44 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
*kas, nevis mas
27.07.2019 20:58 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
minnyminny @ 27.07.2019 20:56
Nevar atklāt, jāsaglabā intriga, bet mas zina, varbūt esmu lēna gultā :D :D

Lēna gultā..... ko tas gan varētu nozīmē :D :D :D :D
Tur jau steigai nav pamata, manuprāt :D
27.07.2019 21:07 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Tas tik tāds joks:)
27.07.2019 21:09 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
minnyminny @ 27.07.2019 21:09
Tas tik tāds joks:)

Lietuvieši un Igauņi ir latviešiem labi draugi, gan jau sader arī kopā :D
27.07.2019 21:11 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Lietuvieši forši. Es arī no lietuviešiem cēlusies.
27.07.2019 22:03 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
lietotājs @ 27.07.2019 19:06

'Nav ne vainas', Tu bildi redzēji?
Ja kādam tādi liekās pieņemami, tad iespējams ka pats ir neglīts, un jūtās izskata ziņā līdzīgs tādiem, tie mulati bieži vien ir inceli, un sievietes kļūst ar feministēm, jo neviens tādas negrib.
Nevaru saprast, ka var vispār gribēt bērnus, kas neizskatās pēc neviena no vecākiem, it īpaši mātes kuru meitas neatgādina sevi, vai tēvi kuru bērni neatgādina sevi nekādā veidā, piem tas aktieris Robert De Niro, vienkārši pretīgi, tagad viņš jau šķīries un maksā miljonus savai nēģersievai un mulatbērniem. :DD
Kā var tādus neglīteņus salīdzināt piemēram ar labi izskatīgu nordisku sievieti ar gaišiem matiem un gaišām acīm? Lietas kuras evolūcijas gaitā izveidojušās ir tikai Ziemeļeiropā un nekur citur pasaulē.

Tikai nevajag te fleitēt, ka mulatus negrib un, ka viņi ir neglīti. Tavā bildē ir atlasīti, protams, tie 'neglītākie' cilvēki un tu, atvainojos, uzkāpi uz grābekļa un noticēji, ka tiešām visi mulati ir neglīti.
Es, personīgi, daudz pazīsti tādus, visi laimīgi apprecējušies, kā arī ļoti skaisti un labsirdīgi.
Tu tā visu pasniedz uz paplātes, ka liekas, ka ar tevi vispār dzīvē būtu pretīgi sarunāties. Nedod Dievs, tev būs darīšana ar mulatiem, tad lai 'Čīzus' tev stāv klāt!
27.07.2019 22:31 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
mandarians @ 27.07.2019 22:31

Tikai nevajag te fleitēt, ka mulatus negrib un, ka viņi ir neglīti. Tavā bildē ir atlasīti, protams, tie 'neglītākie' cilvēki un tu, atvainojos, uzkāpi uz grābekļa un noticēji, ka tiešām visi mulati ir neglīti.
Es, personīgi, daudz pazīsti tādus, visi laimīgi apprecējušies, kā arī ļoti skaisti un labsirdīgi.
Tu tā visu pasniedz uz paplātes, ka liekas, ka ar tevi vispār dzīvē būtu pretīgi sarunāties. Nedod Dievs, tev būs darīšana ar mulatiem, tad lai 'Čīzus' tev stāv klāt!

Gan jau, ka viņš jokojās :D
27.07.2019 22:36 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Ritss @ 27.07.2019 22:36

Gan jau, ka viņš jokojās :D

Es nedomāju, ka tie ir joki. Ir tādi cilvēki, kuriem jāatver acis
27.07.2019 22:49 |
 
Moderators
Reitings 3688
Reģ: 13.11.2016
mandarians @ 27.07.2019 22:31

Tikai nevajag te fleitēt, ka mulatus negrib un, ka viņi ir neglīti. Tavā bildē ir atlasīti, protams, tie 'neglītākie' cilvēki un tu, atvainojos, uzkāpi uz grābekļa un noticēji, ka tiešām visi mulati ir neglīti.
Es, personīgi, daudz pazīsti tādus, visi laimīgi apprecējušies, kā arī ļoti skaisti un labsirdīgi.
Tu tā visu pasniedz uz paplātes, ka liekas, ka ar tevi vispār dzīvē būtu pretīgi sarunāties. Nedod Dievs, tev būs darīšana ar mulatiem, tad lai 'Čīzus' tev stāv klāt!

Skaistums ir relatīvs jēdziens, tādēļ nav pamata apšaubīt citu cilvēku atšķirīgo viedokli par to, kādi cilvēki ir skaisti. Taču, ja grib saprast izplatītāko viedokli par citu cilvēku skaistumu, tad iesaku paskatīties kaut vai uz pieprasītākajām topmodelēm. Sorry, bet tur tās saujiņa mulašu, citu rasu meiteņu, ir piesaistīta politkorektuma dēļ, nevis tādēļ, ka viņas lielākās daļas cilvēku acīs būtu izskatīgākas par dominējošajām gaišajām meitenēm.
27.07.2019 22:54 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Ritss @ 27.07.2019 22:36

Gan jau, ka viņš jokojās :D

Es nejokoju, vienkārši saku kā ir.
Tieši tā law7, piemēram kaut vai Victorias Secret modeles nav kaut kādas ghetto sheeboon, bet gan eiropiešu sievietes pārsvarā. Kuras ir unikālas uz pārējā pasaules fona, jo visa pārējā pasaule ir ar melniem čirkotiem matiem, melnām acīm un melnu -> brūnu ādu - vienāda masa.

Pēdējos 5 gados sāk arī pieņemt melnās un pārējās. Bet paskataties kas ir uzvarējis Miss Universe, Miss USA, Miss Teen USA pirms 2010 gada.
Tas pats ar James Bond filmām, 40 gadus ir bijis baltais vīrietis, tagad 2020 vīrieša lomu apmainīs melna sieviete :D Tas pats ar sekretāri 2015. filmā jau tā bija melna.
mandarians @ 27.07.2019 22:31

Tikai nevajag te fleitēt, ka mulatus negrib un, ka viņi ir neglīti. Tavā bildē ir atlasīti, protams, tie 'neglītākie' cilvēki un tu, atvainojos, uzkāpi uz grābekļa un noticēji, ka tiešām visi mulati ir neglīti.
Es, personīgi, daudz pazīsti tādus, visi laimīgi apprecējušies, kā arī ļoti skaisti un labsirdīgi.
Tu tā visu pasniedz uz paplātes, ka liekas, ka ar tevi vispār dzīvē būtu pretīgi sarunāties. Nedod Dievs, tev būs darīšana ar mulatiem, tad lai 'Čīzus' tev stāv klāt!

Muļķības :D Viņas nekad neatklās kā jūtās patiesībā, bet pēc gadiem ļoti to nožēlo, ka bērni nav līdzīgi sev un mazbērni ir vispār sveši. Pie tam tas pastiprina to, ka visiem apkārt ir smuki bērni, kas atgādina vecākus. Amerikā ir piem. gadījumi, kur baltā sieva noslepkavo visu savu melno ģimeni (5 bērnus) nodedzinot māju, vai vienkārši noslīcina 3 gadniekus vannā.
Un tie, bildēs ir vidēji-mulatto cilvēki, tādi ir 90% gadījumos, kad ir izauguši.
Padomā loģiski, kurš gan gribētu vienkārši beigt savu senču mantojumu vairāku tūkstošu gadu garumā līdz mūsdienām vienkārši sevi iznīcinot principā? Es nerunāju par eiropieti+eiropieti (ģenētiskais koks ar 9 populāciju klasteriem - https://i.imgur.com/Sk5wNJu.png), bet gan par visiem pārējiem, baltā māte/tēvs izzudīs, bet viņa vietā būs kāds kas ir bez jebkādas identitātes. Bez agresīvas propagandas tā pašiznīcināšanās tik ļoti nenotiktu.
Pēc postiem secināt var, ka lielākā daļa šeit esošie ir aitas kas saņemuši lielu sociālo inženierijas devu caur medijiem, bez tā visa lielākā daļa būtu 95% etnocenstriski, kas rūpētos par savas grupas nākotnes pastāvēšanu, jo vēsturiski un dabā nodevēju ir bijis ļoti maz, kas pēkšņi pievienojās kādai citai ciltij/grupai/klanam, parasti cilvēki ir bijuši lojāli savējiem.
28.07.2019 03:42 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
lietotājs @ 28.07.2019 03:42

Es nejokoju, vienkārši saku kā ir.
Tieši tā law7, piemēram kaut vai Victorias Secret modeles nav kaut kādas ghetto sheeboon, bet gan eiropiešu sievietes pārsvarā. Kuras ir unikālas uz pārējā pasaules fona, jo visa pārējā pasaule ir ar melniem čirkotiem matiem, melnām acīm un melnu -> brūnu ādu - vienāda masa.
Pēdējos 5 gados sāk arī pieņemt melnās un pārējās. Bet paskataties kas ir uzvarējis Miss Universe, Miss USA, Miss Teen USA pirms 2010 gada.
Tas pats ar James Bond filmām, 40 gadus ir bijis baltais vīrietis, tagad 2020 vīrieša lomu apmainīs melna sieviete :D Tas pats ar sekretāri 2015. filmā jau tā bija melna.
Muļķības :D Viņas nekad neatklās kā jūtās patiesībā, bet pēc gadiem ļoti to nožēlo, ka bērni nav līdzīgi sev un mazbērni ir vispār sveši. Pie tam tas pastiprina to, ka visiem apkārt ir smuki bērni, kas atgādina vecākus. Amerikā ir piem. gadījumi, kur baltā sieva noslepkavo visu savu melno ģimeni (5 bērnus) nodedzinot māju, vai vienkārši noslīcina 3 gadniekus vannā.
Un tie, bildēs ir vidēji-mulatto cilvēki, tādi ir 90% gadījumos, kad ir izauguši.
Padomā loģiski, kurš gan gribētu vienkārši beigt savu senču mantojumu vairāku tūkstošu gadu garumā līdz mūsdienām vienkārši sevi iznīcinot principā? Es nerunāju par eiropieti+eiropieti (ģenētiskais koks ar 9 populāciju klasteriem - https://i.imgur.com/Sk5wNJu.png), bet gan par visiem pārējiem, baltā māte/tēvs izzudīs, bet viņa vietā būs kāds kas ir bez jebkādas identitātes. Bez agresīvas propagandas tā pašiznīcināšanās tik ļoti nenotiktu.
Pēc postiem secināt var, ka lielākā daļa šeit esošie ir aitas kas saņemuši lielu sociālo inženierijas devu caur medijiem, bez tā visa lielākā daļa būtu 95% etnocenstriski, kas rūpētos par savas grupas nākotnes pastāvēšanu, jo vēsturiski un dabā nodevēju ir bijis ļoti maz, kas pēkšņi pievienojās kādai citai ciltij/grupai/klanam, parasti cilvēki ir bijuši lojāli savējiem.

Nu, nezinu, vai 33 gadu laulībā, viņa kaut ko ir nožēlojusi. Es neuzskatu, ka tie, kuri nevēlas precēties ar savas tautības pārstāvi, ir nodevēji. Tā jau ir gaumes lieta.
Ja tev nepatīk mulati, tas nenozīmē, ka citiem vajadzētu piekrist tavam tukšajam viedoklim. Acīmredzot, tev ir bijusi maza saskarsme ar mulatiem un pats salasījies informāciju no tiem, kuri piekrīt tavam viedoklim. :)
Neredzu vairs jēgas šai mulatu diskusijai, es piekāpjos!
28.07.2019 09:11 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Lietuvieši forši.
un smuki :D
28.07.2019 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Piemēram, nevarētu būt kopā ar melno vīrieti, jo vienkārši man viņi tiešām nepatīk vizuālu, un es noteikti negribu melnu bērnu, jo mulati vienmēr izskatās 100% kā viņu melnais vecāks! + vēl n-tās problēmas ar viņu uzvedību, matiem...
Mans ex bija Armēņu izcelsmes vīrietis. Pašlaik esmu kopā ar Perziešu (Irāņu) kristieti vīrieti. Tā kā man noteikti ir tips- eksotiski baltie no tuvajiem austrumiem man patīk, un ar tādiem es saprotos vislabāk!
Nevarētu būt kopā ar Arābu, Melno, un droši vien arī Rietumu Eiropieti (jo man viņi vienkārši lielākā daļa šķiet resni, neglīti un galvenais- bez jebkādām morāles vērtībām)!
28.07.2019 09:40 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Runājot par skaistumu, mana ukraiņu draudzene jautāja, vai latvieši arī ir tikpat neglīti, cik lietuvieši. Man bija tāds whaaaat did you say? :D Bet, protams, gaumes jau ir dažādas.:)
28.07.2019 09:41 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Man patīk mixed babies. Šīs meiteneītes ir ļoti jaukas https://youtu.be/T2SDh8VVyUc :)
28.07.2019 09:44 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
minnyminny @ 28.07.2019 09:41
Runājot par skaistumu, mana ukraiņu draudzene jautāja, vai latvieši arī ir tikpat neglīti, cik lietuvieši. Man bija tāds whaaaat did you say? :D Bet, protams, gaumes jau ir dažādas.:)

Well, its true, latvians are ugly :D :D
28.07.2019 09:55 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
minnyminny @ 28.07.2019 09:38
un smuki :D

Un labāk spēlē basi :D
28.07.2019 09:56 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Man latviešu meitenes un puikas liekas skaisti :)
28.07.2019 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Runājot par skaistumu, mana ukraiņu draudzene jautāja, vai latvieši arī ir tikpat neglīti, cik lietuvieši. Man bija tāds whaaaat did you say? Bet, protams, gaumes jau ir dažādas.

Man ārzemēs dzīvojot tik daudzi visu laiku prasa vai es esot ukrainiete vai krieviete.... Es to vienmēr esmu uzskatījusi par apvainojumu! Neesmu nekāda slāvuška. ?
28.07.2019 10:10 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
Nightberrii @ 28.07.2019 10:10

Man ārzemēs dzīvojot tik daudzi visu laiku prasa vai es esot ukrainiete vai krieviete.... Es to vienmēr esmu uzskatījusi par apvainojumu! Neesmu nekāda slāvuška. ?

Jo viņi nezina tādu LV noteikti :D
28.07.2019 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)